arrow-up.svg moon.svg

Tiltas į verslo ir visuomenės partnerystę – socialinė atsakomybė

Socialiai atsakingas verslas – harmoningos visuomenės išraiška. Žvelgdama į verslo bei visuomenės partnerystę ilgalaikėje perspektyvoje, socialiai atsakingo verslo idėją palaiko ir įgyvendina UAB „Druskininkų Rasa“.

Už aktyvią ir sąmoningą visuomenę 

Visa socialinės atsakomybės esmė – kitokio savęs matymas, kuris suteikia galimybę savo veiklą grįsti, atsižvelgiant į visuomenės problemas ir lūkesčius, plėtojant etiškus santykius ir skatinant teigiamus pokyčius visuomenėje.

„UAB „Druskininkų Rasa“ nuolat prisideda prie kultūrinių, sporto bei socialinių projektų, kurių pagalba visuomenė skatinama aktyviai ir prasmingai leisti laiką, bendradarbiauti, diskutuoti. Bendrovė taip pat neabejinga ir gydymo įstaigose vykstantiems projektams“, – kalbėjo natūralaus mineralinio vandens gamintojos „Druskininkų Rasa“ generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Nors didėjantis gyvenimo tempas skatina technologijų raidą, daro gyvenimą patogesnį bei palengvina kasdienius darbus, vis dėlto žmonės rečiau rūpinasi savo sveikata, neskiria pakankamai dėmesio sveikai mitybai ar fiziniam aktyvumui. Bendrovės remiami projektai ar renginiai yra orientuoti į veiklą, skatinančią visuomenę rūpintis savo sveikata, puoselėti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą bei turiningą laisvalaikio leidimą.

2011 metais UAB Druskininkų Rasa parėmė 38 įvairaus pobūdžio projektus

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, egzistuoja skirtingas požiūris į kultūrinius, socialinius ir edukacinius projektus, kurie populiarumą pelno skirtingose visuomenės grupėse. Paklaustas, kokiais kriterijais vadovaujasi nuspręsdamas remti vienus ar kitus projektus ar organizacijas, UAB „Druskininkų Rasa“ generalinis direktorius atsako:

„Prašymų remti sulaukiame tikrai daug, todėl labai atsakingai renkamės projektus, vadovaudamiesi griežtais kriterijais. Svarbiausia yra koncepcija – skatinti visuomenės aktyvumą bei sveikatingumą, norą bendradarbiauti, mažinti socialinę atskirtį bei įvairiapusiškai šviesti visuomenę. Tarp mūsų remiamų sričių yra tokios sporto šakos kaip rankinis, futbolas, badmintonas, tenisas, laipiojimas, tinklinis ir daugelis kitų“.

Bendrovės remiamų projektų sąraše taip pat ir kultūriniai renginiai bei visuomenės užimtumą organizuojančios įstaigos – kultūros centrai, teatrai ir klubai. Be abejo, glaudus bendradarbiavimas vyksta su Druskininkų miesto kultūros centru, savivaldybe ir kitomis šio miesto įstaigomis.

«

»

Kiti pranešimai

2012-12-04

Nemokamas kuras 100-ajam elektromobiliui Lietuvoje

Nors daugeliui lietuvių elektromobilis yra egzotika, tačiau kylant benzino kainoms vis dažniau yra atsisukama ir į… Plačiau
2014-07-01

Spaudos konferencija: praėjo Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapas Lietuvoje

Liepos 2 d. 11 val. Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir VšĮ „Pasaulio ralio čempionato organizatorius… Plačiau
2016-09-29

Vaidotas Žala apie „Rally Classic“: lenktyniaujant naktį klaidoms vietos nėra

Iki Lietuvos ralio čempionato VII etapo „Rally Classic“, kuris vyks spalio 14-15 dienomis, Druskininkų-Lazdijų apylinkėse, liko… Plačiau
2013-02-15

Nustokite siųsti spam’ą!!!

Puikus vaizdo filmukas, kuris parodo, kaip spam’as apsunkina mūsų ir taip sudėtingą darbo dieną. http://www.youtube.com/watch?v=dDS2Xpglk1Q&feature=player_embeddedGreat video… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×