arrow-up.svg moon.svg

Tiltas į verslo ir visuomenės partnerystę – socialinė atsakomybė

Socialiai atsakingas verslas – harmoningos visuomenės išraiška. Žvelgdama į verslo bei visuomenės partnerystę ilgalaikėje perspektyvoje, socialiai atsakingo verslo idėją palaiko ir įgyvendina UAB „Druskininkų Rasa“.

Už aktyvią ir sąmoningą visuomenę 

Visa socialinės atsakomybės esmė – kitokio savęs matymas, kuris suteikia galimybę savo veiklą grįsti, atsižvelgiant į visuomenės problemas ir lūkesčius, plėtojant etiškus santykius ir skatinant teigiamus pokyčius visuomenėje.

„UAB „Druskininkų Rasa“ nuolat prisideda prie kultūrinių, sporto bei socialinių projektų, kurių pagalba visuomenė skatinama aktyviai ir prasmingai leisti laiką, bendradarbiauti, diskutuoti. Bendrovė taip pat neabejinga ir gydymo įstaigose vykstantiems projektams“, – kalbėjo natūralaus mineralinio vandens gamintojos „Druskininkų Rasa“ generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Nors didėjantis gyvenimo tempas skatina technologijų raidą, daro gyvenimą patogesnį bei palengvina kasdienius darbus, vis dėlto žmonės rečiau rūpinasi savo sveikata, neskiria pakankamai dėmesio sveikai mitybai ar fiziniam aktyvumui. Bendrovės remiami projektai ar renginiai yra orientuoti į veiklą, skatinančią visuomenę rūpintis savo sveikata, puoselėti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą bei turiningą laisvalaikio leidimą.

2011 metais UAB Druskininkų Rasa parėmė 38 įvairaus pobūdžio projektus

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, egzistuoja skirtingas požiūris į kultūrinius, socialinius ir edukacinius projektus, kurie populiarumą pelno skirtingose visuomenės grupėse. Paklaustas, kokiais kriterijais vadovaujasi nuspręsdamas remti vienus ar kitus projektus ar organizacijas, UAB „Druskininkų Rasa“ generalinis direktorius atsako:

„Prašymų remti sulaukiame tikrai daug, todėl labai atsakingai renkamės projektus, vadovaudamiesi griežtais kriterijais. Svarbiausia yra koncepcija – skatinti visuomenės aktyvumą bei sveikatingumą, norą bendradarbiauti, mažinti socialinę atskirtį bei įvairiapusiškai šviesti visuomenę. Tarp mūsų remiamų sričių yra tokios sporto šakos kaip rankinis, futbolas, badmintonas, tenisas, laipiojimas, tinklinis ir daugelis kitų“.

Bendrovės remiamų projektų sąraše taip pat ir kultūriniai renginiai bei visuomenės užimtumą organizuojančios įstaigos – kultūros centrai, teatrai ir klubai. Be abejo, glaudus bendradarbiavimas vyksta su Druskininkų miesto kultūros centru, savivaldybe ir kitomis šio miesto įstaigomis.

«

»

Kiti pranešimai

2015-05-06

LASF generaliniu sekretoriumi tapo Tomas Digaitis

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) atvertė naują istorijos lapą ir pradėjo atsinaujinimo ... Read more →
2011-01-27

Socialinė atsakomybė — prabanga?

Klausimas, ar socialinė atsakomybė — prabanga, manau, diskusijų susilaukia ne tik ekonomikos sunkmečio ... Read more →
2015-10-06

„Rally Classic“ Druskininkai nugalėtojai – broliai Žalos

Po dviejų dienų trilerio „Rally Classic“ Druskininkai 2015 finaliniame etape triumfavo broliai ... Read more →
2018-07-18

Europinėje ekspedicijoje dalyvavę lietuviai finišą pasiekė prikaupę pilnas kišenes nuotykių

Gamtai neabejingi lietuviai Haroldas Juknevičius ir Saulius Striponis vos prieš keletą dienų grįžo ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×