arrow-up.svg moon.svg

Anime dienos „Otaka“ į Vilnių sugrįžta jau gruodžio 3-9 dienomis!

Kovotojai, svajotojai, lobių ieškotojai, genijai bei valkatos, anime korifėjai ir naujokai, tradicijos ir revoliucijos grįžta į Vilnių. Gruodžio 3 dieną sostinėje prasideda anime dienos „Otaka“ ir antrą kartą šio žanro gerbėjams bei šiaip smalsiems žmonėms siūlo panardyti po neįtikėtinos fantazijos proveržius demonstruojančią japonišką animaciją.

Kalėdų stebuklai, slaptos misijos, karas ir taika, vaikystės svajonės ir košmarai, spalvingas pasąmonės koliažas – tokia šiais metais „Otaka“. Nuo padangių aukštumų iki požemių gelmių… Savaip pašėlusi, savaip paaugusi ir kūrybinga!

Ir net nesvarbu, jei Hayao Miyazaki, Mamoru Oshii, Satoshi Kon ar Rintarô Jums kol kas nekelia jokių asociacijų, nes jau gruodžio pradžioje antrą kartą startuoja anime fiesta didžiajame ekrane ir yra pasiruošusi parodyti tai, ko net nesapnavote.

Plataus spektro programa žada puikius įspūdžius ir vaikams, ir ištikimiems anime gerbėjams bei tiems, kurie tiesiog nori susipažinti su dar neatrastu Japonijos animacijos žanru. Būsimų lankytojų lauks gilias tradicijas atspindintys tikri animacijos šedevrai, drąsios naujovių paieškos bei profesionalios kūrybinės dirbtuvės, kurios padės gyvai prisiliesti prie Japonijos kultūros ir anime šaknų.

Sveiki atvykę į anime pasaulį!

«

»

Kiti pranešimai

2012-02-15

Ką daryti, kai virtuvėje įsiveisia kandys?

Šalį jau bemaž mėnesį sukaustę šalčiai daugelį priverčia likti namuose. Baimindamiesi sužvarbti ... Read more →
2012-07-17

Porsche klubui energijos suteiks nauji rėmėjai

Plėsdamas socialinės atsakomybės projektą nepriklausomas elektros energijos tiekėjas UAB „Energijos ... Read more →
2013-04-17

Tarp Indijos ir Lietuvos elektros rinkų

Kaimyninių šalių elektros rinkas išmanome neblogai, tačiau ko galime pasimokyti iš vienos didžiausių ... Read more →
2015-06-10

Apple pristato kitokią muzikos erdvę

Nuo birželio 30 dienos „Apple“ kompanijos produktų savininkai, o vėliau ir kitų operacinių sistemų ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×