arrow-up.svg moon.svg

Dėl Lietuvos ralio čempionato finalinio etapo bus ribojamas eismas

Rugsėjo 29-30 dienomis vyks finalinis Lietuvos ralio čempionato etapas. Dėl šio renginio Druskininkų apylinkėse bus ribojamas eismas.

Svarbiausi eismo ribojimai

Rugsėjo 30 dieną, vykstant svarbiausiai Lietuvos ralio čempionato kovai, kai kuriose Druskininkų apylinkėse bus ribojamas eismas. Ribojimai numatomi šiose vietose:

  • Jovaišių miestelyje eismo ribojimai truks nuo 9.30 val. iki 11.30 val.
  • Snaigupio ir Ricielio gyvenvietėse eismas bus ribojamas nuo 13.00 iki 17.00 valandos. Pertrauka bus nuo 14.40 val. iki 15.50 val., per šį laiką bus galima išvažiuoti ir įvažiuoti į miestelius.

Organizatoriai kviečia laikytis saugumo taisyklių

Lietuvos ralio čempionato finalinio etapo organizatoriai kviečia nepamiršti žiūrovų laikytis saugumo taisyklių.

„Ralis – sporto šaka, kurioje vystomi dideli greičiai. Raginu visus ralio žiūrovus laikytis saugumo taisyklių. Varžybas stebėkite atsistoję saugiu atstumu nuo trasų, atidžiai stebėkite kur važiuoja automobiliai, nestovėkite nugara į juos, nepalikite savo vaikų ar gyvūnų be priežiūros. Saugokite save ir kitus“, – ragina vienas iš renginio organizatorių Jonas Balčiūnas.

Lietuvos ralio čempionato finalinio etapo organizatoriai atsiprašo miestelių gyventojų už laikinus nepatogumus ir kviečia šį laiką praleisti stebint intriguojančias ralio dalyvių kovas.

«

»

Kiti pranešimai

2009-10-02

„Grand Halloween Party“ sudrebins Panevėžio „Cido“ areną

Spalio 31 dieną Panevėžio „Cido“ areną privers judėti viena iš sėkmingiausių visų laikų ... Skaityti daugiau →
2014-09-05

„Rally Classic“ sugrįžta į Druskininkų miesto gatves

Kaip ir kiekvienais metais, spalio 3-4 dienomis, Lietuvos nacionalinį ralio čempionatą ir Baltarusijos ... Skaityti daugiau →
2015-09-28

LARČ sezoną vainikuoja „Rally Classic“ Druskininkai 2015

Spalio 2-3 dienomis visi ralio ir automobilių sporto entuziastai jau penktus metus iš eilės rinksis ... Skaityti daugiau →
2010-06-03

Ignalinoje pilietinį aktyvumą skatina e.demokratijos projektai

Siekiant tolimesnės demokratijos plėtros Lietuvoje įgyvendinami e.demokratijos srities projektai, ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×