arrow-up.svg moon.svg

Dėl Lietuvos ralio čempionato finalinio etapo bus ribojamas eismas

Rugsėjo 29-30 dienomis vyks finalinis Lietuvos ralio čempionato etapas. Dėl šio renginio Druskininkų apylinkėse bus ribojamas eismas.

Svarbiausi eismo ribojimai

Rugsėjo 30 dieną, vykstant svarbiausiai Lietuvos ralio čempionato kovai, kai kuriose Druskininkų apylinkėse bus ribojamas eismas. Ribojimai numatomi šiose vietose:

  • Jovaišių miestelyje eismo ribojimai truks nuo 9.30 val. iki 11.30 val.
  • Snaigupio ir Ricielio gyvenvietėse eismas bus ribojamas nuo 13.00 iki 17.00 valandos. Pertrauka bus nuo 14.40 val. iki 15.50 val., per šį laiką bus galima išvažiuoti ir įvažiuoti į miestelius.

Organizatoriai kviečia laikytis saugumo taisyklių

Lietuvos ralio čempionato finalinio etapo organizatoriai kviečia nepamiršti žiūrovų laikytis saugumo taisyklių.

„Ralis – sporto šaka, kurioje vystomi dideli greičiai. Raginu visus ralio žiūrovus laikytis saugumo taisyklių. Varžybas stebėkite atsistoję saugiu atstumu nuo trasų, atidžiai stebėkite kur važiuoja automobiliai, nestovėkite nugara į juos, nepalikite savo vaikų ar gyvūnų be priežiūros. Saugokite save ir kitus“, – ragina vienas iš renginio organizatorių Jonas Balčiūnas.

Lietuvos ralio čempionato finalinio etapo organizatoriai atsiprašo miestelių gyventojų už laikinus nepatogumus ir kviečia šį laiką praleisti stebint intriguojančias ralio dalyvių kovas.

«

»

Kiti pranešimai

2011-04-22

Prieš ilgąjį savaitgalį gyventojai perspėjami apie bundančius kenkėjus

Kenkėjų kontrolės ekspertai gyventojus perspėja apie pavasarį bundančius kenkėjus. Prognozuojamas itin intensyvus sezonas. Didelė dalis gyventojų… Plačiau
2015-03-20

LASF prezidento rinkimai bus atviri visiems

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), būdama atvira organizacija ir atsižvelgdama į žiniasklaidos susidomėjimą, LASF Suvažiavimą ir… Plačiau
2013-04-17

Tarp Indijos ir Lietuvos elektros rinkų

Kaimyninių šalių elektros rinkas išmanome neblogai, tačiau ko galime pasimokyti iš vienos didžiausių pasaulio valstybių, esančios… Plačiau
2014-05-22

Kaune veikia paroda istorijos gerbėjams – „Leičiai“

„Kauno Hanza dienos 2014“ metu duris atvėrė visą mėnesį veiksianti komiksų vizualizacijų paroda „Leičiai“, kurios eksponatus… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×