arrow-up.svg moon.svg

Instagram išleis tris naujus įrankius verslui

2014-08-22 Kas aktualu

Daugiau nei 200 mln. aktyvių vartotojų turintis Instagram socialinis tinklapis kelių mėnesių bėgyje išleis tris naujus įrankius, kurie kompanijoms padės stebėti savo keliamo turinio efektyvumą, gerbėjų veiklą bei aktyvumą.

Account insights/Paskiros statistika leis rinkti informaciją bei analizuoti, kaip augo kompanijos fanų skaičius, kiek žmonių pamatė skelbiamas naujienas, kiek žmonių jas komentavo ar jomis dalinosi.

Ad insights/Reklamos statistika rodys duomenis apie sumokėtos reklamos pasiektus tikslus pagal tikslinę auditoriją. Bus galima analizuoti, kiek kartų ir kaip dažnai reklama buvo parodyta bei kokią auditoriją pasiekė.

Ir galiausiai, kompanijos, užsakančios reklamą, ją galės stebėti esamuoju laiku, kitaip sakant, naudotis Ad staging įrankiu. Šis naujas įrankis leis matyti skelbiamų naujienų bei visos reklaminės kompanijos pasiekiamą auditoriją bei jos įsitraukimą realiu laiku. Ši informacija analitikams turėtų padėti surasti geriausią laiką, kada skelbti naujienas ir komunikuoti su savo tiksline auditorija.

Visi šie atnaujinimai turėtų pasirodyti kelių mėnesių bėgyje.  Laukiame, kol galėsime išbandyti juos ir mes, o iki tol, visiems linkime puikių kadrų!

«

»

Kiti pranešimai

2011-11-10

Įpusėjęs ruduo grasina graužikų pernešamomis užkrečiamomis ligomis

Atėjęs ruduo paskui save atsiveda ne tik vis trumpėjančias dienas, dažnai pasirodantį lietų ir ... Skaityti daugiau →

2016-05-04

V. Pleskovas: Vilkyčiai – egzaminas Lietuvai

Neseniai Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) viceprezidentu tapęs buvęs lenktynininkas, ... Skaityti daugiau →

2013-06-10

4 patarimai jaunam marketingo specialistui

Marketingas – tai nuolatinių pokyčių sfera, kurioje viskas yra labai laikina. Tačiau vienas iš ... Skaityti daugiau →

2010-12-08

Staigi orų kaita – terpė plisti virusams

Dar prieš keletą dienų termometras dienos metu rodė 12 laipsnių šalčio pagal Celsijų, o šiandien ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×