arrow-up.svg moon.svg

Kauniečiai kviečiami į būstų medžioklę

Kaune ir jo priemiestyje miestiečiai ir miesto svečiai rugsėjo 27 – 28 dienomis kviečiami į „Būstų medžioklę”, kurios metu visi susidomėję  galės apžiūrėti daugiau nei 200 objektų bei pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis.

Nekilnojamojo turto agentūra „011“ pasiruošusi praverti net 200 namų durų, ir padėti kauniečiams susirasti svajonių namus. Pasak antrą kartą tokį renginį organizuojančios agentūros vadovo Manto Jaruševičiaus, tai ne tik išskirtinė galimybė pamatyti norimus būstus per dieną be jokios registracijos, bet ir pasinaudoti nuolaidomis net iki 20 tūkstančių litų.

„Pirmoji „Būstų medžioklė“ sulaukė išties nemažai dėmesio ir klausimų, ar ketiname rengti atvirų durų dienų renginius ateityje. Norime žmonėms palengvinti sudėtingą būsto įsigyjimo procesą, todėl per dvi dienas galima bus aplankyti visus dominančius būstus, pasikalbėti su kaimynystėje gyvenančiais žmonėmis, gauti profesionalią NT brokerio konsultaciją. Jei kažkas iškart išsirinks namus – pirkimo dokumentus galės užpildyti vietoje su NT brokeriu,“ – sako M. Jaruševičius.

„Žinoma, norime, kad renginys būtų išskirtinis, kurio žmonės lauktų visus metus ir galėtų pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis. Būstų ieškantiems pasiūlysime nuolaidas net iki 20 tūkstančių litų. Tai bus vienkartinės nuolaidos, kurias bus galima gauti tik šių atvirų durų metu,“ – nuolaidų svarbą akcentuoja M. Jaruševičius.

Nekilnojamo trto brokerio teigimu, tai puiki proga įsigyti namus ir emigrantams, kurie ieško nekilonojamojo turto Lietuvoje, tačiau neturi galimybės dažnai atvykti ir apžiūrėti siūlomų būstų.

„Tai itin aktualu išeiviams, kadangi pasitaiko bent keletas emigrantų per mėnesį, kurie sugrįžę į Lietuvą nori įsigyti būstą, tačiau susiduria su laiko stokos ir pasiūlos problema,“ – teigia NT brokeris M. Jaruševičius.

Numatoma įvykio vieta:
Rugsėjo 27 d. – Ramučiuose, Užliedžiuose, Vytėnuose, Romainiuose, Giraitėje. Rugsėjo 28d. – Fredoje, Karmėlavoje, Romainiuose, Ringauduose, Kulautuvoje.
Daugiau informacijos: http://bustumedziokle.lt/Kaunas.htm

«

»

Kiti pranešimai

2011-03-09

Žingsnis Baltarusijos link

Lietuvoje viena iš didžiausių vandentvarkos objektų statybos, šilumos tiekimo veiklą vykdančių ... Skaityti daugiau →

2015-09-18

Kaip nesuklysti apsiperkant internetu?

Vis dažniau, nerasdami norimų produktų, žvalgomės į užsienio rinkas, tačiau matydami milžinišką ... Skaityti daugiau →

2010-09-08

„Elsis biuro sistemos” keičia pavadinimą

Informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupei „Elsis” priklausanti kompanija ... Skaityti daugiau →

2011-12-02

Blusų kelias į mūsų namus – faktai ir mitai

Dar Biblijoje minimi ir nuo neatmenamų laikų žmogaus gyvenimą lydintys kraujasiurbiai – blusos, ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×