arrow-up.svg moon.svg

LASF keičiasi Žiedo ir Ralio komitetų pirmininkai

Kovo pabaigoje įvykusiame Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) suvažiavime buvo išrinkti ir patvirtinti nauji Ralio ir Žiedo komitetų pirmininkai.

Gali nelikti varžybų Nemuno žiede

Kovo 29 d. įvykusiame LASF suvažiavime buvo išrinktas naujas Ralio komiteto pirmininkas Gintaras Kaminskas ir Žiedo komiteto pirmininkas Mindaugas Boguševičius.

Naujasis žiedo komiteto pirmininkas Mindaugas Boguševičius prie LASF prisijungė 2012 metais, kai vienas iš žiedinių lenktynių organizatorių paprašė prisidėti koreguojant techninį reglamentą.

„Automobilių sporte aktyviai dalyvauju daugiau nei 10 metų, todėl LASF atstovo paprašytas, sutikau padėti sutvarkyti techninį reglamentą ir perteikti savo patirtį. Tai buvo mano pirmasis darbas LASF, kurį atlikę suvienodinome techninius reikalavimus su latviais ir estais bei padidinome varžybų dalyvių skaičių. Dariui Grinbergui palikus žiedo komiteto pirmininko postą, man pasiūlė pabaigti jo kadenciją, o šiemet buvau išrinktas komiteto pirmininku”, – pasakoja M. Boguševičius.

M. Boguševičius dabartinę žiedinių lenktynių situaciją Lietuvoje vertina dvejopai.

„Viena vertus, situacija yra pagerėjusi dėl suvienodintų techninių reikalavimų su kitomis Baltijos valstybėmis ir dėl to sparčiai augančio dalyvių skaičiaus. Sporto šaka vėl pradeda susigrąžinti populiarumą. Tačiau, kita vertus, yra labai daug problemų su Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasa, kuri neatitinka keliamų saugumo reikalavimų“, – reziumuoja M. Boguševičius.

Pasak jo, šiemet gali susiklostyti tokia situacija, kad  „Nemuno žiede“ oficialių varžybų gali ir nebūti, o kai kuriuos etapus gali tekti perkelti į kaimynines valstybes.

„Suformavę žiedo komitetą, spręsime Lietuvos žiedo čempionato likimą. Jeigu nebus išspręsta „Nemuno žiedo“ problema, tada varžybas galime perkelti į Estijos „Parnu“ trasą, taip pat į Latviją, galbūt vienas etapas galėtų vykti ir Palangoje“, – svarsto Žiedo komiteto pirmininkas.

Mindaugas Boguševičius aktyviai sportuoja daugiau nei 10 metų. 2012 -aisiais tapo ilgo nuotolio Lietuvos absoliučios įskaitos čempionu ir 2012 – 1,6 klasės čempionu, 2013- aisiais – vicečempionu.

Nuo 2012 metų, būdamas LASF žiedo komiteto nariu M. Boguševičius  buvo atsakingas už Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato techninių reikalavimų derinimą su Baltijos šalių atstovais.

Stengsis tęsti LASF misiją

G. Kaminsko teigimu, svarbiausia nesiimti jokių drastiškų permainų, surinkti naują komandą ir tęsti pradėtą LASF misiją.

„Ralio komiteto pirmininku esu išrinktas tik vieneriems metams, todėl per šį, gana trumpą, laikotarpį svarbu nesiimti kardinalių permainų ir tęsti pradėtus darbus. Vienas svarbiausių, dar praėjusiais metų darbų – sugrąžintas 2012 metų reglamentas, kuriuo buvo patenkinta didžioji dalis sportininkų ir mes neturėjome jokių nusiskundimų ar apeliacijų. Jį stengsimės atnaujinti ir papildyti pagal FIA reglamentus. Esu dirbęs visose ralio pusėse – nuo dalyvio iki organizatoriaus, todėl sukauptą patirtį pasistengsiu panaudoti naujose pareigose“, – sako naujasis LASF ralio komiteto pirmininkas.

Gintaras Kaminskas nuo 1997 metų yra „Kastyčio Girdausko automobilių sporto klubas“ narys, vadybininkas, vėliau tapo klubo pirmininku. Jis vadovauja vairavimo mokyklai, kuri vykdo ekstremalaus vairavimo mokymus bei  dalyvauja saugaus automobilių eismo užtikrinimo Lietuvos keliuose ir gatvėse programose.

2005-2009 „K. Girdausko ASK“ organizavo Lietuvos automobilių ralio čempionato etapus „Kauno ruduo“. 2010 metais paskirtas į LASF stebėtojo ralio čempionato etapuose pareigas.

Būdamas K. Girdausko automobilių sporto klubo nariu, kartu su automobilių sporto meistru Sauliumi Girdausku,  jis dalyvavo daugelyje Pasaulio ralio čempionato etapų.

«

»

Kiti pranešimai

2009-10-20

Moksleiviams – specialus „Pasivaikščiojimo su dinozaurais” seansas

Lietuvos moksleiviai turės unikalią galimybę prisiliesti prie pasaulio istorijos ir evoliucijos. Lapkričio ... Skaityti daugiau →

2016-09-19

Kas po lemiamos kovos taps Lietuvos automobilių ralio čempionu?

Spalio 14-15 dienomis vyks lemiama kova dėl Lietuvos automobilių ralio nugalėtojo karūnos ralyje ... Skaityti daugiau →

2009-11-09

Dinozaurai netrukus sudrebins ir Lietuvą

Su lig kiekviena diena vis garsiau girdimas milžiniškų dinozaurų riaumojimas. Netrukus priešistorinių ... Skaityti daugiau →

2011-04-08

Kai trūksta riebalų rūgščių Omega…

Riebalų rūgščių Omega žmogaus organizmas pats negamina, todėl specialistai rekomenduoja pasirūpinti ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×