arrow-up.svg moon.svg

„Rally Classic” Druskininkai 2013 jau rytoj drebins Dzūkiją!

Finalinis Lietuvos ralio čempionato etapas „Rally Classic“ startuoja jau rytoj. Ralio žiūrovai trasose išvys 45 ekipažus iš šešių valstybių. Organizatoriai žada ne tik neužmirštamus vaizdus, bet ir kviečia dalyvauti jau tradiciniame „Fujifilm“ konkurse, ralį stebėti internetu bei dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje, kurioje susitiks dvi ralio sportininkų kartos.

Naktinis etapas – sudėtingas malonumas

Šiemet „Rally Classic“ Druskininkai 2013 dalyvius ir žiūrovus pasitinka atsinaujinęs. Viena iš aštuonių ralio trasų, kurių bendras ilgis siekia per 130 kilometrų – bus naktinė. Žiūrovai taip pat išvys Baltarusijos ralio išvažiuojamąjį etapą bei NEZ (Šiaurės Europos zonos šalių) ralio čempionato baigiamąjį etapą.

Į Lietuvą po daugelio metų sugrįžtantis naktinis etapas, gali būti laikomas didžiausiu išbandymu, kurį patirs lenktynininkai. Pasak buvusių ralio legendų Dariaus Vilimo ir Žilvino Žaromskio, kurie kartu su kitais garbės svečiais teiks apdovanojimus čempionams, tai etapas, kai neaišku, kas laukia už posūkio.

„Naktinis etapas kardinaliai skiriasi nuo dieninio. Galima sakyti, kad keičiasi viskas: atstumai, orientyrai. Tiek pilotui, tiek šturmanui reikia parodyti visai kitokius sugebėjimus, nei važiuojant dieną. Tokiame ralyje važiuoti tenka nedažnai, todėl labiau patyrę lenktynininkai gali įgyti didesnį pranašumą. Mums su pilotu visada būdavo smagu važiuoti naktį, buvome stiprūs šioje srityje. Orientavimąsi naktį laikau maloniu iššūkiu,“ – patirtimi dalijasi Ž. Žeromskas.

Automobilių sporto populiarėjimą ir profesionalumą Lietuvoje įrodo ir kitais metais čia vyksiantis pasaulio ralio čempionato etapas.

„Rally Classic“ Druskininkai 2013 – tarsi įžanga į pasaulio čempionato etapą, vyksiantį Lenkijoje ir Lietuvoje. Šiemet į Druskininkų ralį atvažiuos daugybė svečių iš Lenkijos, todėl ralis turi būti suorganizuotas nepriekaištingai,“ – sako Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas Gintaras Furmanavičius.

Šeštadienį startuosiantiems lenktynininkams G. Furmanavičius linki sėkmės ir išvengti nelaimingų atsitikimų, kurių buvo kupinas šių metų ralio sezonas, o žiūrovams – gero reginio gražiame Druskininkų krašte.

Žiūrovams – vis daugiau galimybių

Matydami augantį „Rally Classic“ Druskininkai 2013 populiarumą renginio organizatoriai ralio gerbėjams pasiūlys naujovę – ralio transliaciją internetu.

„Žiūrovai ralį galės stebėti jiems patogiausiu būdu: tiems, kurie negalės atvykti į Druskininkus siūlome naujienas sekti „Sportotv.lt“ internetiniame puslapyje, o atvykusieji lenktynes matys „gyvai”. Taip pat neišėję iš viešbučio kamabario mėgautis šiomis transliacijomis galės ir mūsų partnerio „Europa Royale Druskininkai“ svečiai. Visgi renginys nemokamas, todėl labai tikimės, jog sportininkus greičio ruožuose palaikys ir daug automobilių sporto gerbėjų,“ – lūkesčiais dalijasi J. Balčiūnas

Tiesiogines ralio atidarymo ir apdovanojimų ceremonijų transliacijas bus galima stebėti internetinėje svetainėje „Sportotv.lt“. Atidarymo ceremonijos transliacija prasidės 14.00 val., o uždarymo – sekmadienį – 19.00 val. Valandos ilgio reportažai apie praėjusios dienos naujienas „Sportotv.lt“ portale bus patalpinti šeštadienį 12 val. ir sekmadienį po uždarymo ceremonijos.

Jonas Balčiūno teigimu „Rally Classic“ Druskininkai 2013 žiūrovai vėl turės galimybę dalyvauti „Fujifilm” geriausios nuotraukos rinkimuose ir laimėti puikų „Fujifilm X–A1“ fotoaparatą.

„Nuotraukų konkursas yra tapęs neatskiriama mūsų renginio dalimi. Kiekvienais metais sulaukiame vis daugiau mėgėjų entuziastų, kurie stengiasi užfiksuoti įspūdingiausias ralio akimirkas. Tai mus labai džiugina bei praturtina mūsų renginį, todėl vėl kviečiu visus aktyviai dalyvauti ir medžioti geriausius kadrus,” – ragina „Rally Classic“ Druskininkai 2013 organizatorius J. Balčiūnas.

 

«

»

Kiti pranešimai

2013-02-21

„Elsis“ ir „Elsis PRO“ dirbs prie NATO antžeminio stebėjimo programos įgyvendinimo

2012 metų gruodžio mėnesį UAB „Elsis“ pasirašė sutartį su vokiečių kompanija „EADS Deutschland ... Read more →
2015-09-28

LASF ruošiasi naujam sezonui

Nors iki Lietuvos automobilių sporto sezono pabaigos dar liko paskutinieji etapai, tačiau LASF vadovybė ... Read more →
2013-08-09

Pasaulis, kuriame gyvename (3) : Makdonaldizacija

Šį kartą – straipsnis susijęs su maistu, tačiau ne apie jį.  Skaitykite, kaip gigantas McDonald‘as ... Read more →
2012-02-22

Sutaupyti pinigai už elektros energiją gali grįžti 240 pakuočių biuro popieriaus ar 2000 litrų geriamo vandens

Elektros pagaminimo kainai nuolat svyruojant, kaštų planavimą tampa vis sudėtingiau valdyti. Nekontroliuojamo ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×