arrow-up.svg moon.svg

Savaitgalį Kaune padvigubėjo nekilnojamojo turto pardavimai

Praėjusį savaitgalį Kaune ir miesto apylinkėse vykusi  „Būstų medžioklė“ pritraukė daugybę nekilnojamojo turto entuziastų, norinčių įsigyti nekilnojamąjį turtą palankiausia kaina. Dėl specialiai rudens „Būstų medžioklei“ pritaikytų nuolaidų pardavimai „šoktelėjo“ kone dvigubai.

Jau antrą kartą Kaune vykstanti „Būstų medžioklė“ sulaukia vis didesnio dėmesio. Pasak nekilnojamojo turto agentūros „011“ vadovo Manto Jaruševičiaus, „Būstų medžioklės“ populiarumas, lyginant su vykusia pavasarį, išaugo kone trigubai. Paklausiausi, kaip visada, išlieka 80 kv. m. ir mažesni būstai, tinkamiausi gyventi šeimai.

„Būstų medžioklėje“ siūlome nekilnojamojo turto rinkoje paklausius pastatus, todėl tikėjomės sulaukti dėmesio, tačiau negalėjome numatyti, jog susidomėjimas bus toks didelis. Visi objektai, kurių buvo daugiau nei 200, sulaukė lankytojų. Daugiausiai dėmesio sulaukė „Botanikos terasos“ butas,“-  pasakoja M. Jaruševičius.

Anot M. Jaruševičiaus, pati renginio specifika – išankstinių registracijų nebuvimas, galimybė pamatyti naujausius Kauno butus ir namus, pasikalbėti su kaimynais ar ieškant naujo būsto į pagalbą pasikviesti draugus, o panorus nedelsiant įsigyti patikusį nekilnojamąjį turtą, klientams suteikia naujas galimybes, kuriomis pasinaudoti nori daugelis.

„Specialiai šiai „Būstų medžioklei“ siūlėme įsigyti „Beta.lt“ nuolaidų kuponus. Jų buvo nupirkta beveik 40. Organizuodami šią akciją norėjome, kad klientai drąsiai investuotų į nekilnojamąjį turtą, kuris jiems patinka. Ši idėja visiškai pasitvirtino, ne vienas nuolaidų kuponu pasinaudojęs klientas, netrukus kelsis į naujus namus,“ – džiaugiasi „011“ NT vadovas.

M. Jaruševičius atskleidžia įmonės ateities planus „Būstų medžioklę“ rengti keturis kartus per metus, kad „Būstų medžiokle“ galėtų pasinaudoti ne tik kauniečiai, bet ir miesto svečiai ar svečiose šalyse gyvenantys tautiečiai.

„Šį kartą nesulaukėme didelio užsieniečių ir emigravusių lietuvių antplūdžio, jų susidomėjimas didžiausias būna pavasarį ir žiemos švenčių metu, todėl kitą „Būstų medžioklę“ rengsime prieš didžiąsias metų šventes. Periodiškas „Būstų medžioklės“ organizavimas pagerins retai Lietuvoje besilankančių asmenų galimybes įsigyti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje,“ – sako „011“ NT atstovas.

Žiemos „Būstų medžioklė“ pasiūlys dar daugiau ir didesnių nuolaidų, kuriomis bus galima pasinaudoti renkantis iš kiekvieną kartą augančio būstų skaičiaus.

«

»

Kiti pranešimai

2013-01-25

Facebook lengvina gyvenimą prekiniams ženklams!

Daugelis socialinės žiniasklaidos specialistų laužydavo galvą ar kurti savo prekės ženklo puslapį tarptautine, vietine ar keliomis… Plačiau
2016-01-15

LASF: A. Juknevičius klaidina visuomenę

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) nesutinka su Antano Juknevičiaus žiniasklaidai pateikta teisybės neatitinkančia informacija bei nori… Plačiau
2013-05-09

Kaip Lietuvą paveiks Latvijos stojimas į Nord Pool Spot?

Birželio 3 -oji – svarbi ir įsimintina diena Latvijos elektros energijos rinkai, nes šią dieną kaimynai… Plačiau
2017-09-25

Dėl Lietuvos ralio čempionato finalinio etapo bus ribojamas eismas

Rugsėjo 29-30 dienomis vyks finalinis Lietuvos ralio čempionato etapas. Dėl šio renginio Druskininkų apylinkėse bus ribojamas… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×