arrow-up.svg moon.svg

S. Ogier: Tai vienas sunkiausių išbandymų karjeroje

Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo nugalėtoju jau ketvirtą kartą šį sezoną tapęs Sebastien Ogier, jau birželio 27 d. skriesiantis Druskininkų ir jų apylinkių žvyrkeliais, atskleidė, jog Italijos ralis Sardinijoje (Rally d’Italia Sardegna) buvo vienas sunkiausių išbandymų jo karjeroje.

 Po ralio vykusioje spaudos konferencijoje S. Ogier sėdėjo permirkęs – vos tik gavęs apdovanojimą lenktynininkas išsimaudė jūroje, šalia kurios buvo įrengta nugalėtojų pakyla.

„Mano poelgis atspindi bendrą nuotaiką komandoje. Visi besąlygiškai mėgaujamės tuo, ką darome, tačiau tuo pat metu esame lyg didelis būrys vaikų! Stengiamės pasinaudoti kiekviena situacija, kurioje galime pasielgti linksmai, todėl šuolis į jūrą buvo ne tik smagus poelgis, bet ir padėjo atsigaivinti po tokio karšto savaitgalio“, – rašoma oficialioje S. Ogier svetainėje.

Paklaustas apie 20 – ają pergalę savo WRC karjeroje, lenktynininkas teigė, jog ji – viena sunkiausių.

„Šis savaitgalis buvo sudėtingas, per dvi dienas padarėme labai daug. Penktadienį važiavome gerai, tačiau vis vien praradome kelias minutes laiko. Vienu metu buvau bepradedąs galvoti, jog Sardinijoje nebepavyks kovoti dėl nugalėtojo vardo. Vėliau, kitiems lenktynininkams pridarius klaidų, sugebėjome pakilti į antrąją vietą. Tuomet mūsų ir Jarri-Matti situacija tapo beveik vienoda, nors tebeatsilikinėjome 20 sekundžių. Abu vairuojame vienodus automobilius, Jarri-Matti yra stiprus ir puikiai išlaiko išvystytą greitį, dėl to mūsų varžybos buvo labai įtemptos. Visa laiką turėjome stengtis maksimaliai“, – kalbėjo S. Ogier.

Tik nedidelė Jarri-Matti Latvala klaida leido S. Ogier išsiveržti į pirmąją vietą ir užsitikrinti pergalę.

„Pirmųjų važiavimų metu visi lenktyninkai būna daug atsargesni. Italijoje ypač daug dėmesio pareikalavo siauri akmenuoti keliukai. Reikėjo laiko, kol pavyko įgauti tempą, kuris buvo pakankamai greitas ir nereikalalvo maksimalaus susikaupimo. Kaitros ir intensyvaus tempo derinys buvo sudėtingas visiems lenktynininkams“, – sakė lenktynininkas.

Viena didžiausių šio WRC etapo staigmenų tapo Andreas Mikkelsen pergalė greičio ruože. Kaip tikino S. Ogier, nepavyko užsitikrinti jam jau įprasto, maksimalaus papildomų taškų kiekio, nes lenktynininkas dėl jų kovoja važiuodamas greitai, tačiau niekada tam neskiria maksimalios energijos, daug labiau reikalingos visame ralio etape. Taip pat,  S. Ogier teigimu, Sardinijoje Andreas Mikkelsen parodė didžiulį greitį.

„Esu laimingas ir manau, kad mūsų komanda nusipelnė šios pergalės. Padariau viską, ką galėjau, kad laimėtumėme. Atsipūsti galėjau tik važiuodamas paskutinius 45 kilometrus, kurių metu pasimėgavau Sardinijos panorama“, – pasakojo S. Ogier, kuris birželio 26-29 dienomis, po penkerių metų pertraukos, sugrįs į Lenkijos trasas, – „Kiek prisimenu, Lenkijoje ralis buvo labai greitas, jį stebėjo daugybė žiūrovų. Kiek žinau – šiemet pasikeitė ralio trasos, todėl jis bus naujas išmeginimas visiems lenktynininkams“.

Lietuvoje geriausi pasaulio ralio meistrai skries birželio 27 dieną Druskininkų apylinkėse. Bilietus į renginį galima įsigyti www.bilietai.lt  arba BILIETAI LT kasose.

«

»

Kiti pranešimai

2011-10-04

Vanduo – mažųjų energijos ir sveikatos šaltinis

Vandens nauda žmogaus organizmui įrodyta ne tik praktiškai, bet ir moksliškai. Tikriausiai nebūtų ... Skaityti daugiau →

2009-11-23

AB „Požeminiai darbai” ir toliau įgyvendina milijoninius projektus

Nepaisant sunkmečio metu kylančių veiksnių, ribojančių statybos veiklą ir bloginančių ekonominę ... Skaityti daugiau →

2009-12-10

Darius Partauskas: „Vasarą galima tikėtis naujos bankrotų bangos IT sektoriuje”

Nepaisant sudėtingos IT rinkos situacijos, rugsėjo 1 dieną savo veiklą atnaujinęs „Fortakas”, ... Skaityti daugiau →

2014-09-05

Patekęs į vartotojo smegenis – gali viską

Bandydami perprasti vartotojo smegenis, įsivaizduokite lėktuvą ir jame įstatytą juodąją dėžę. ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×