arrow-up.svg moon.svg

Socialinė atsakomybė — tai savanoriška, o ne įstatymų nustatyta veikla

Nesunku nuspėti, kad didelė dalis krizės paveiktų kompanijų vis mažiau lėšų skiria labdarai ir paramai. Tad siekdama būti bendrapiliete, mažų greitųjų vartojimo kreditų rinkos lyderė – kompanija „SMScredit.lt” – pradeda įgyvendinti ilgalaikę paramos programą „Geri darbai”. Jos metu lėšos skiriamos organizacijoms, turinčioms paramos gavėjo statusą ir viziją, kaip galima prasmingai panaudoti pinigus. Pirmieji 5 000 Lt jau skirti Tauragės rajono moksleivių kūrybos centrui.

Pirmoji programos parama, klientų sprendimu, atiteko Tauragės rajone įsikūrusiam moksleivių kūrybos centrui, surinkusiam 1078 balsus ir aplenkusiam Panevėžio vaikų muzikos mokyklą tik vienu balsu. Centras ketina lėšas panaudoti Multimedijos įrangos ir kompaktinių diskų grotuvų įsigijimui. Nuo liepos 1 dienos pradėtas naujas balsavimas, kuriame dalyvauja trys gyvūnų globa ir priežiūra užsiimančios organizacijos.

„SMScredit.lt” generalinis direktorius Gediminas Velička paklaustas, kaip veikia paramos programa, tvirtina, jog kiekvieną mėnesį išrenkamos trys organizacijos, kurioms reikalinga parama. Registruoti kompanijos „SMScredit.lt” svetainės lankytojai turi galimybę pasirinkti vieną iš organizacijų, kuriai, jų nuomone, parama yra reikalingiausia, ir nemokamai atiduoti už ją savo balsą. Daugiausiai balsų surinkusiai organizacijai skiriama fiksuota 5 000 Lt suma iš bendro programos „Geri darbai” biudžeto. Biudžetas bus sudaromas skiriant po 1 Lt už kiekvieną paimtą greitojo vartojimo kredito paskolą.

„Vykdydami ilgalaikę paramos programą, kuriame lygiavertę partnerystę bei sistemingą bendradarbiavimą. Norime ir galime padėti, siekiame tapti bendruomeniška kompanija. Kiekvieno mėnesio pabaigoje vienai organizacijai bus skiriamos lėšos konkretiems daiktams arba veiklai. Kiekvienas klientas bus informuojamas, kur jo parama buvo nukreipta”, — teigia kompanijos „SMScredit.lt” generalinis direktorius ir pabrėžia, jog po 1 Lt bus skiriama ir už kiekvieną naują paramos programos puslapio „1 narys = 1 Lt geriems darbams” narį socialiniame tinkle „Facebook”. Programos „Facebook” profilyje siekiama suburti aktyvią bendruomenę, diskutuojančią apie sritis, kurioms parama yra reikalingiausia, ir taip padedančią kompanijai produktyviau dirbti visuomenės labui.

Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) pasaulinėje programoje „Global Compact” tvirtinama, jog „trumparegystė” ir trumpalaikių naudos siekių kėlimas užkerta kelią stabilumui ir patikimumui, kas gali tapti viena iš reikšmingiausių ekonominės krizės priežasčių. Socialinė atsakomybė vertinama kaip vertybių sistema, kurianti atsparumą visoms krizėms. „Kai yra pozityvus mąstymas, vizija, moralė, aktyvumas, laikomasi nustatytų normų ir geranoriškų tikslų, įmonės veikla plėtojama daug sėkmingiau. Nuo kompanijos veiklos pradžios stengiamės būti socialiai atsakingi, vadovaujamės vertybiniais principais ir jų laikomės. Socialinę atsakomybę suvokiame kaip savanorišką, o ne įstatymų nustatytą veiklą. Tad ilgalaikė paramos programa — tai dar vienas būdas stiprinti ir diegti mūsų kompanijos vertybes”, — tvirtina Gediminas Velička.

Programos iniciatoriai kviečia visus registruotus „SMScredit.lt” vartotojus ir paramos programos „Facebook” narius balsuoti už vieną iš liepos mėnesį atrinktų organizacijų ir išrinkti tą, kuriai, jų manymu, parama reikalingiausia. Be to, kompanija skatina paramos gavėjo statusą turinčias organizacijas, kurioms yra reikalinga parama, kreiptis elektroniniu paštu parama@smscredit.lt.

«

»

Kiti pranešimai

2009-10-30

Grupė „Sel” — šiurpulingame „Grand Halloween Party”

Jau spalio 31 dieną Panevėžio „Cido” arenoje demoniškas Lietuvos šokių muzikos grupės ... Skaityti daugiau →

2014-05-16

„Kauno Hanza dienos 2014“: Senosios Lietuvos istorija atgimsta komiksų pavidalu

Gegužės 16 dieną, penktadienį, 17.00 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. ... Skaityti daugiau →

2016-06-07

„Drag Fest“: penkių dienų trukmės drag‘o ir pramogų fiesta visai šeimai

Traukos  lenktynių – drag‘o ir automobilių sporto entuziastų laukia didžiulė vasaros fiesta ... Skaityti daugiau →

2012-05-11

Jei vaikas atsisako valgyti?

Mityba yra vienas svarbiausių faktorių, kurie lemia sveiką vaiko augimą. Tačiau didžioji dauguma ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×