arrow-up.svg moon.svg

Artėja „Rally Classic Druskininkai”

Rugsėjo 15 dieną, šeštadienį, Druskininkų apylinkėse vyks paskutinis 2012 m. Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas – „Rally Classic Druskininkai”. Šios varžybos bus 6-asis sezono etapas, po kurio bus sudėlioti visi taškai galutinėje čempionato rikiuotėje. 

Sportininkų lauks 11 greičio ruožų

Antrus metus vykstantį „Rally Classic Druskininkai” rengia automobilių sporto klubas „AJAGS”. Organizatoriai parinko, ir sudėtingas, ir įdomias, ir žiūrovams patogias trasas: per šeštadienį ekipažai turės įveikti 11 greičio ruožų, jų bendras ilgis – net 127,35 km, visa ralio distancija – 442 km. Visos lenktyninės atkarpos bus įdomios. Varžybos prasidės šeštadienį ryte, 8.00 val. Ir nors sportininkai dažnai kalba, kad pirmieji greičio ruožai reikalingi „įsivažiavimui”, čia lenktynininkų išsyk lauks 17,55 km greičio ruožas. Lengva nebus…

Iki pirmosios serviso pertraukos ekipažai dar turės įveikti 7,75 km atkarpą, o po to 17,55 ir 7,75 greičio ruožus važiuos antrą sykį.

Antroje ralio dalyje – šešių greičio ruožų dalis. Nuo 12.45 val. ekipažams po du sykius reikės nuvažiuoti 9,05 km, 10,45 km ir7,20 km atkarpas.

O svarbiausiu turbūt taps paskutinis greičio ruožas – 17.25 val. lenktynininkų lauks pats ilgiausias – 23,35 km ilgio greičio ruožas. Po jo ekipažai finišuos Druskininkų pramogų aikštėje greta „Europa Royale” viešbučio ir SPA centro.

Klasikiniai automobiliai ir naujausia technika – greta

Šių metų lenktynių išvakarėse, penktadienio vakarą, ne tik Druskininkų gyventojai bei kurorto svečiai, bet ir ralio dalyviai turės puikią progą pamatyti, kaip atrodo ne pirmos jaunystės technika. „Rally Classic Druskininkai” organizatoriai į bene garsiausią Lietuvos kurortą sukvietė daugelio Lietuvoje veikiančių automobilių gerbėjų klubų narius. Tikimasi, kad Druskininkuose vasaros sezoną smagiu susibūrimu pabaigs tie, kurie ištikimi, myli, puoselėja ir net bando lenktyniauti konkrečių markių, modelių ar tiesiog garbaus amžiaus automobiliais. Manoma, kad ralio išvakarės taps bene didžiausiu panašiu įvairių automobilių klubų narių susibūrimu Lietuvos istorijoje. Šeštadienį istoriniai automobiliai irgi išvažiuos į lenktynių trasą, tiesa, jų laukia visai kita distancija nei ralio „Classic Druskininkai” dalyvių.

Bus sudėlioti sezono taškai

Pagal šių metų Lietuvos automobilių ralio čempionato reglamentą, tik po paskutinių lenktynių bus sudėlioti visis taškai. Tiesa, kai kuriose klasėse didesnės intrigos kovoje dėl pirmos vietos jau nebėra.

Pavyzdžiui, pirmosios įskaitos rikiuotėje Saulius Girdauskas yra akivaizdus lyderis, tačiau jo šturmanui Adrianui Aftanazivui taškų labai reikia: ukrainietis Lietuvoje startuoja nuo antrųjų šio sezono lenktynių, tad net ir 4 pergalės iš eilės jam kol kas negarantuoja čempiono titulo. Vadinasi, ekipažas sieks pergalės.

Antrosios įskaitos lyderis Dominykas Butvilas toli už nugaros paliko konkurentus, tačiau lenktynės Druskininkuose jam būtų gera galimybė pabandyti iškovoti pirmą pergalę Lietuvos čempionato etape. Tuo pačiu – ir šansas įrodyti, kad 2012 m. čempiono titulas nebus atsitiktinis.

Tokių dvikovų Druskininkų apylinkėse turėtų netrūkti. Nes galimybės pasitaisyti šiemet jau nebebus. O vilčių atidėti kitam sezonui lenktynininkai tikrai nenorės.

«

»

Kiti pranešimai

2015-08-31

Kas trečiose vestuvėse – dekoracijos iš užsienio

Besibaigianti vasara – vestuvių metas. Kruopštus šventės planavimas prasideda iki jos likus metams, ... Skaityti daugiau →

2016-07-25

Norite jaukios ir modernios virtuvės?

Ne paslaptis, kad virtuvę galėtumėme įvardinti, kaip bene svarbiausią namų vietą, kur ne tik prie ... Skaityti daugiau →

2016-03-31

„Coca-cola“ ir „Pepsi“ pardavimai ir toliau krenta

Sunku nepastebėti, kad žmonės vis labiau domisi sveika gyvensena ir riebius, kaloringus maisto produktus ... Skaityti daugiau →

2016-05-25

Vilkyčiuose „namų darbai“ atlikti

Iki Europos automobilių kroso čempionato etapo Vilkyčiuose likus mažiau nei 2 savaitėms, pristatyti ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×