arrow-up.svg moon.svg

Lemiamos ralio kovos – jau šį šeštadienį

Iki svarbiausio šio sezono ralio etapo „Rally Classic Druskininkai’2012“ liko mažiau nei savaitė. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 15d., Druskininkuose paskutinį kartą žūtbūtinei kovai stos geriausi Lietuvos ralio meistrai. 

S. Girdauskas – čempionas?

Finalinis etapas, kaip visada, žada intriguojančią ir aršią kovą. Visgi tai paskutinis šansas automobilių sporto meistrams parodyti savo gabumus, o žiūrovams pasimėgauti ekstremaliais važiavimais.

Nors Saulius Girdauskas startuos kaip lenktynių favoritas, kuriam liko tik mažas žingsnelis iki čempiono titulo, tačiau pasak garsiojo lenktynininko, jis stengsis ne mažiau kaip pirmame etape.

„Paskutinį etapą Druskininkuose dalyviai važiuoja ne tik dėl taškų ar čempiono titulo, bet ir dėl naujų įdomių trasų. Kalbant apie taškus, nesvarbu kokioje esame situacijoje, bet stengsimės demonstruoti gražų, greitą ir saugų važiavimą. Važiuosime taip, lyg tai būtų pirmas, o ne paskutinis etapas. Visgi Druskininkų taurės dar neturime,“ – atvirauja lenktynininkas.

Išskirtinis regionas

Druskininkų savivaldybės atstovas Aivaras Kadziauskas džiaugiasi, kad ralis vėl sugrįžta į miestą.

„Rally Classic Druskininkai“ jau antrus metus yra rengiamas Druskininkuose. Net neabejoju, kad šiemet finalinis etapas bus dar sėkmingesnis ir įdomesnis nei praėjusiais metais,“ – sako A. Kadziauskas.

Šio regiono svarbą išskiria ir LASF prezidentas Gintaras Furmanavičius.

„Džiaugiamės, kad išsiplėtė ralio geografija ir Druskininkai mus priėmė. Regionas yra svarbus ir dėl tamprių ryšių su Lenkijos automobilių federacija. Galime tik pasidžiaugti ir puikiu organizatorių darbu. Čempionatas vyksta sklandžiai, ir nėra įprastų protestų,“ – džiaugiasi G. Furmanavičius.

LASF prezidentui antrina ir „Rally Classic Druskininkai’2012“ vadovas Rimantas Volungevičius.

„Šis regionas skiriasi nuo kitų. Tai Dzūkiškas kraštas, kitokios dangos, smėlis, kitokia aplinka, miškingi greičio ruožai,“ – sako jis.

„Finalinio etapo greičio ruožai 80 procentų yra nauji ir, galima sakyti, dar niekam nematyti. Dangos įvairios: kietos, plačios, seno asfalto. Kaip geriausio matomumo zonas galėčiau išskirti Lazdijų – Druskininkų greičio zonas. Alytaus zona yra sunkesnio pravažiavimo, kuri tikrai patiks lenktynininkams,“ – tikina R. Volungevičius.

Žiūrovų laukia staigmenos

„Rally Classic Druskininkai’2012“ vyks dvi dienas. Pasak ralio organizatoriaus Jono Balčiūno, stengiamasi, kad žiūrovai turėtų galimybę pasimėgauti ralio žvaigždėmis, tačiau taip pat ir gerai praleistų laiką, pažintų Druskininkų miestą.

„Pirmasis ralio greičio ruožas prasidės 8 val. Lazdijų rajone. 10 val. Druskininkiečiai ir miesto svečiai turės galimybę stebėti senovinių automobilių maratono startą, kuris vyks Druskininkų pramogų aikštėje. Ten pat, greta „Europa Royale“ viešbučio ir SPA centro, kuriame įsikurs ralio štabas, 18 val. planuojame ir ralio finišą bei iškilmingą uždarymo ceremoniją,“ – dėsto J. Balčiūnas

Ralio sezoną užbaigs šventinis koncertas ir pobūvis naktiniame klube „Coco“.

Tačiau į vieną garsiausių ir populiariausių Lietuvos kurortų – Druskininkus ralio organizatoriai automobilių entuziastus kviečia atvykti jau rugsėjo 14d..

„Penktadienį Druskininkų pramogų aikštėje vyks senovinių automobilių ekspozicija, kur galima bus pamatyti tikrai ne vieną įspūdingą ir dėmesį prikaustantį eksponatą,“- tikina renginio organizatoriai.

Vakare automobilių sporto gerbėjai kartu su senovinių automobilių automaratono ir ralio dalyviais turės progą pabendrauti „Ralio palapinėje“.

„Vakaro metu išgirsime įdomius pasakojimus apie šiuolaikinio ralio subtilybes ir kas yra tikrasis šturmano darbas varžybų metu iš garsiausių Lietuvos lenktynininkų ir šturmanų. Taip pat sulauksime prisistatymų iš senovinių automobilių klubų „Retromobile“, „Seni vežimai“, „Dzūkijos senovinės technikos klubo“ ir „Amerikietiškų automobilių klubo V8″. Nuotaiką kels džiazo kvartetas „Schwings“ ir šokių grupė „Lindyhop.lt“,“ – pasakoja renginio organizatoriai.

«

»

Kiti pranešimai

2015-08-14

Asmenukės versle

Turbūt visi žinome, kas yra asmenukė, juk neveltui šis nuotraukos tipas yra toks populiarus, kad žodis… Plačiau
2010-06-03

Ignalinoje pilietinį aktyvumą skatina e.demokratijos projektai

Siekiant tolimesnės demokratijos plėtros Lietuvoje įgyvendinami e.demokratijos srities projektai, skatinantys piliečius išreikšti savo nuomonę valstybės gyvenimo… Plačiau
2013-05-09

Kaip Lietuvą paveiks Latvijos stojimas į Nord Pool Spot?

Birželio 3 -oji – svarbi ir įsimintina diena Latvijos elektros energijos rinkai, nes šią dieną kaimynai… Plačiau
2016-02-25

Tikroji priežastis, kodėl mes perkame vandenį buteliukuose.

Sveikata ir sveikas gyvenimo būdas šiuo metu yra labai populiarūs raktažodžiai. 2014 metų pabaigoje, ištyrus vartotojų… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×