arrow-up.svg moon.svg

Bendruomeniškumo jausmas skatina padėti sergantiesiems

„Geriems darbams reikia nedaug“, – taip mano viena iš didžiausių lietuviško mineralinio vandens gamintojų „Druskininkų Rasa“ ir skelbia akciją, kurios metu ketina suremontuoti Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriaus palatą.

Tinkama aplinka leidžia greičiau sveikti

Medikų manymu, tinkama, geros kokybės aplinka turi nemažą įtaką sergantiesiems. Tvarkinga palata, būtinas inventorius padeda ligoniams sveikti, mažina įtampą, sklaido slegiančią ligoninės atmosferą. Atsižvelgdama į Vilniaus universiteto vaikų ligoninės skyriaus, kur gydomi vaikai, sergantys virškinimo sistemos ligomis, poreikį atnaujinti skyriaus palatas, „Druskininkų Rasa“ mielai ėmėsi inicijuoti akciją „Geriems darbams reikia nedaug“.

Nuo kiekvieno bet kurios rūšies natūralaus mineralinio vandens „Rasa Premium“ buteliuko bus skiriami 0,03 Lt Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriaus palatos remontui. Skyriaus palatos remontui kaupiamų lėšų skaičiuoklę kiekvienas vartotojas gali stebėti internetinėje svetainėje www.rasa.lt.

Paskatino bendruomeniškumo jausmas

„Džiaugiamės ligoninės bendradarbiavimu su „Druskininkų Rasa“. Skyriuje reikalingas remontas. Po palatos remonto vaikučiai jausis geriau. Tai padės jiems sveikti. Bus sukurta jaukesnė aplinka“, – kalbėjo gydytoja Irena Ališauskienė, Vaikų gastroenterologijos skyriaus vedėja.

Tuo, kad šio projekto įgyvendinimas prisidės prie vaikų sveikatos gerinimo, tiki ir „Druskininkų Rasos“ generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius. „Bendruomeniškumo jausmas ir yra pagrindinis motyvas įgyvendinti tokius projektus. Mes, kaip įmonė, kartu su „Druskininkų Rasos“ produkcijos vartotojais sukursime aplinką, kuri, tikimės, padės vaikams greičiau pasveikti. Esu įsitikinęs, kad geriems darbas reikia nedaug“, – šypsodamasis teigė vadovas.

Kartu mes galime padaryti dar daugiau

Padėti vaikučiams „Druskininkų Rasa“ kviečia ir dalyvaujant žaidime. Žaidimo taisyklės labai paprastos: tereikia nuplėšti „Rasa Premium“ produkcijos etiketę, registruotis internetinėje svetainėje www.rasa.lt, suvesti dešimties ženklų kodą, kuris yra etiketės nugarėlėje, ir taip pelnyti tam tikrą „Rasos“ pinigėlių sumą. Už šią sumą asmuo galės padovanoti žaislą Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriuje besigydantiems vaikučiams.

„Druskininkų Rasa“ pabrėžia, jog tai ne vienintelė socialinė akcija, – planuojama ateityje jų įgyvendinti ir daugiau.

Bendruomeniškumo jausmas skatina padėti sergantiesiems

«

»

Kiti pranešimai

2013-06-13

Savaitgalį kauniečiai dalyvavo būstų medžioklėje

Praėjusį savaitgalį, birželio 8-9 dienomis kauniečiai turėjo galimybę per vieną savaitgalį aplankyti ... Read more →
2009-12-10

Darius Partauskas: „Vasarą galima tikėtis naujos bankrotų bangos IT sektoriuje“

Nepaisant sudėtingos IT rinkos situacijos, rugsėjo 1 dieną savo veiklą atnaujinęs „Fortakas“, ... Read more →
2014-09-15

„Networking“ – būdas parduoti save?

Tikriausiai kiekvienas bent kartą esate sutikę žmogų, kuris įkyriai bando susipažinti ir siūlo ... Read more →
2013-09-10

Marketingas įpusėjus 2013 – iems. Koks jis?

Reklamos, marketingo atstovai, kaip ir astrologai, mėgsta paspėlioti kas laukia ateityje. Tiesa, jų ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×