arrow-up.svg moon.svg

„Box-car“ — greitis, adrenalinas ir besišypsantys vaikai

Gegužės 22 dieną Laisvės alėjoje varžysis moderniausi, pasaulinei automobilių rinkai dar nepristatyti, sportiškiausi, naujausias dizaino tendencijas atitinkantys modeliai. „Box-car“ varžybose, vyksiančiose jau 5 kartą, dalyvausiantys sportininkai laužys nusistovėjusius automobilių pramonės stereotipus.

Tūkstančius žiūrovų ir dešimtis dalyvių sukviečiantys „Box-car“, skirto vaikų užimtumui, organizatoriai šiemet tikisi sulaukti dar daugiau besidominčių šiuo sportu, išvysti gausybę spalvingų ir greitų mašinėlių. „Itin džiugu pranešti, kad pirmą kartą varžybose dalyvaus moksleivių komanda iš Minsko, remiama Minsko „Rotary“ klubo. Taip pat jau yra užregistruota 15 komandų iš Kauno ir kitų miestų. Šiemet savo gamybos laisvai riedančiomis mašinėlėmis lenktyniaus dar daugiau vaikų, bus galimybė pamatyti įspūdingų mašinėlių, tad tikimės sulaukti ir gausios minios aistruolių“, — besišypsodamas teigė Kauno „Rotaract“ klubo prezidentas Nerijus Šeputis.

Varžybos vyksta jau penktą kartą. Šią tradiciją organizatoriai planuoja tęsti dar ne vienerius metus. „Vaikai noriai dalyvauja lenktynėse, kurioms rengiasi ištisus metus. Tai galimybė įgyvendinti savo netikėčiausias idėjas, ugdyti kūrybiškumą, gilinti fizikos bei chemijos žinias ir turiningai leisti laiką. Esame itin dėkingi rėmėjams, kuriems rūpi vaikai ir jų gerovė“, — kalbėjo Nerijus Šeputis.

Kaip ir kiekvienais metais vaikai bus apdovanojami įvairias prizais. Organizatoriai tvirtina, kad gerų emocijų, nepakartojamų įspūdžių netruks nei dalyviams, nei žiūrovams. „Kiekvienais metais galima išvysti vis spalvingesnių, vis greitesnių mašinėlių. „Box-car“ varžybose vaikai iš tiesų stebina išradingumu“, — tvirtino Kauno „Rotaract“ klubo prezidentas.

«

»

Kiti pranešimai

2014-10-04

„Rally Classic“ Druskininkai 2014 pirmos dienos apžvalga

Vakar (spalio 3d.) startavo paskutinis Lietuvos ralio čempionato (LARČ) etapas – „Rally Classic“ ... Read more →

2011-03-09

Žingsnis Baltarusijos link

Lietuvoje viena iš didžiausių vandentvarkos objektų statybos, šilumos tiekimo veiklą vykdančių ... Read more →

2015-05-04

Pirmajame Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etape greičiausias – Dainius Matijošaitis

Gegužės 2-3 dienomis, Estijoje, „auto24 Ring“ trasoje startavo pirmasis Baltijos šalių žiedinių ... Read more →

2014-09-26

G. Notkus: Druskininkuose stengsimės pakartoti praėjusių metų sėkmę

Paskutiniam Lietuvos ralio čempionato (LARČ) etapui „RallyClassic“ Druskininkai 2014, vyksiančiam ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×