arrow-up.svg moon.svg

Druskininkai natūralaus mineralinio vandens buteliuke?

Siekdama prisidėti prie turizmo plėtros, natūralaus mineralinio vandens gamintoja UAB „Druskininkų Rasa” kartu su Druskininkų savivaldybe įgyvendina projektą, kurio tikslas – tinkamai reprezentuoti miestą, miesto gyventojams ir svečiams suteikti išsamią informaciją apie mieste vykstančius ir numatomus renginius, apgyvendinimą, maitinimo įstaigas bei kitą informaciją, kuri leis paprastai ir tikslingai planuoti savo laisvalaikį.

Artimiausiu metu Druskininkų apgyvendinimo, viešojo maitinimo įstaigose bei turizmo informacijos centruose bus pastatyti plastikiniai vandens butelio stoveliai su septyniais dvimačiais barkodais. Mobiliuoju telefonu nufotografavus vieną iš jų į mobilųjį telefoną bus galima gauti Druskininkų žemėlapį, orų prognozę, transporto tvarkaraščius ir kitą, ne tik turistams, bet ir miesto gyventojams aktualią informaciją.

Šiuo metu dvimatį bendrą Druskininkų miesto ir UAB „Druskininkų Rasa” barkodą jau galima rasti ant 1 litro talpos natūralaus mineralinio vandens „RASA” buteliukų. Jį nufotografavus mobiliojo ryšio telefonu, vartotojas yra nukreipiamas į UAB „Druskininkų Rasa” mobiliąją svetainę arba į Druskininkų miesto mobiliąją svetainę, kurioje pateikiama informacija apie apgyvendinimo galimybes, maitinimo įstaigas ir kita naudinga bei reikalinga informacija. Visa informacija pateikiama anglų, lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis.

„Šis sprendimas – puiki galimybė, leidžianti suderinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Mėgaudamiesi natūraliu mineraliniu vandeniu, vartotojai ne tik puoselės sveikatingumą, bet ir turės galimybę aktyviai leisti laisvalaikį pramogaudami ar sportuodami. Mobilusis telefonas jau gana seniai tapo ne tik susisiekimo priemone, bet ir fotoaparatu. Tad telefone esanti „UpCode” technologija leis vartotojams tiesiog nufotografavus dvimačius barkodus, esančius ant „Druskininkų Rasos” mineralinio vandens buteliukų ar specialių stovelių, gauti pageidaujamą informaciją apie „Druskininkų Rasą” ar Druskininkų miestą. Manome, kad tai itin patogu – Druskininkai natūralaus mineralinio vandens buteliuke”, – besišypsodamas kalbėjo natūralaus mineralinio vandens gamintojos UAB „Druskininkų Rasa” generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Naudotis dvimačiu barkodu yra labai paprasta. Funkcijų, kurias gali atlikti mobiliojo ryšio telefono aparatas, pasirinkimas yra labai platus. Mobiliojo telefono turėtojui tereikia atsisiųsti atitinkamą programą, ją aktyvuoti ir naudotis „UpCode” technologijos sukurtomis galimybėmis. Dvimačių barkodų skaitytuvas pagal gautus duomenis atlieka atitinkamą operaciją: siunčia SMS su nustatytu tekstu, skambina, transliuoja vaizdo ar garsinį pranešimą, sujungia su svetaine, įjungia mokėjimo funkciją ar atidaro pokalbių svetainę. Daliai iš jų nereikia interneto prieigos, nes informacija ar operacijos yra užkoduotos pačiame kode arba kodų skaitytuve.

„UpCode” technologija, dvimačiais barkodais naudojasi daugiau nei 50 šalių. Jie gana sparčiai plinta ir Lietuvoje. Šią technologiją palaiko daugiau nei 1 000 telefono modelių ir visos operacinės sistemos. Savo mobilųjį telefoną papildyti dvimačio barkodo skaitytuvo funkcija visai nesudėtinga – tereikia atsisiųsti nemokamą programą. Jeigu turimame telefone nėra fotokameros, naršyklės langelyje galima surinkti po kodu esančią skaičių kombinaciją, kuri kaip ir kodas nukreips į užkoduotą turinį. Dažniausiai dvimačiai barkodai taikomi vizitinėje kortelėje, kas leidžia greitai ir patogiai nukreipti vartotoją į kompanijos svetainę, profilį „Facebook‘e”. Taip pat neretai šį kodą galima pastebėti reklaminėje medžiagoje, kas suteikia galimybę skleisti papildomą norimą informaciją apie nuolaidas, viešojo transporto judėjimą ir kitas paslaugas. Naudojimasis „UpCode” yra ne tik paprastas, patogus, bet ir saugus – informacija bei dokumentai laikomi ne kode, o apsaugotame serveryje.

«

»

Kiti pranešimai

2015-07-28

„Viekšniai-Mažeikiai 2015” ralyje sprinte lietuviai liko šalia podiumo

Savaitgalį vykusiame 4-ame Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) rengiamame ralio sprinto ... Skaityti daugiau →

2013-10-25

Vilkyčiai laukia European Rallycross Challenge

Lietuvos automobilių sporto gerbėjams 2014 metai žada būti išties ypatingi – greta Lietuvoje ... Skaityti daugiau →

2015-11-27

Naujame slalomo sezone – nauja strategija

Pirmus metus prie Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) kitų sporto šakų komiteto vairo  ... Skaityti daugiau →

2016-10-06

Deividas Jocius: paskutiniam etapui tobuliname automobilį

Iki Lietuvos ralio čempionato VII etapo „Rally Classic“, kuris vyks spalio 14-15 dienomis, Druskininkų-Lazdijų ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×