arrow-up.svg moon.svg

„Druskininkų Rasa” plečia asortimentą

Mineralinio vandens ir gaiviųjų gėrimų gamintoja bei prekybininkė UAB „Druskininkų Rasa” išplėtė „Rasa Premium Taste” skonių paletę. Greipfrutų ir juodųjų serbentų skonių stalo gazuotas vanduo jau pradėtas tiekti į prekybos centrus „MAXIMA”.

Atsižvelgdama į vartotojų poreikį įvairinti natūralaus mineralinio skonį, „Druskininkų Rasa” nuolat ieško sprendimų, kurie užtikrintų subalansuotą mineralų kiekį ir švelnų vaisių ar uogų natūralų skonį. Sumaišius natūralų mineralinį vandenį „Rasa Premium”, kuris išgaunamas iš unikalaus Druskininkų kurorte esančio 235 metrų gylio gręžinio, ir geriamąjį vandenį, išgaunamą iš 114 metrų gylio gręžinio, esančio Druskininkų Šviežumėlio vandenvietėje, bei pagardinus tik natūraliais aromatais, vartotojams buvo pasiūlyti du nauji vandens skoniai: greipfrutų bei juodųjų serbentų.

„Žmogus per parą vidutiniškai turi išgerti apie 2-2,5 l vandens, tačiau daugeliui įprastas vandens skonis pabosta, tad „Druskininkų Rasa” vartotojams siūlo tą patį vandenį tik kaskart kitokio skonio. Į kokybės gerinimą, vartotojų poreikių tenkinimą šiais metais investavome daugiau nei 3 mln. Lt. Tai suteikė galimybę pasiūlyti vartotojams įvairią skonių paletę”, – naujus produktus pristatydamas pasakoja bendrovės generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Įvairių vaisių aromatai, esantys „Rasa Premium Taste”, vandens savybių nekeičia. Vandenyje nėra jokių saldiklių, jis neturi kalorijų. Bendra vandens mineralizacija – 250-500 mg / l.

Šiuo metu vartotojai gali rinktis net iš dešimties skonių: citrinų, spanguolių, alijošiaus-vanilės, žalios arbatos, imbiero–medaus-citrinos, braškių-pipirų, persikų, mėlynių, greipfrutų bei juodųjų serbentų.

«

»

Kiti pranešimai

2012-09-10

Lemiamos ralio kovos – jau šį šeštadienį

Iki svarbiausio šio sezono ralio etapo „Rally Classic Druskininkai’2012” liko mažiau ... Skaityti daugiau →

2013-12-19

Lietuvių skaitmeninis dizainas populiarėja Skandinavijoje

Lietuva tampa vis patrauklesnė skandinaviškoms investicijoms. Pasak Suomijos verslininko, šalyje gausu ... Skaityti daugiau →

2014-10-31

Populiaresnis prekės ženklas dėka „Instagram“

Marketingo pasaulyje naujos tendencijos. Statistika rodo, jog „Facebook“ augimas krenta ir prekės ... Skaityti daugiau →

2010-12-08

Staigi orų kaita – terpė plisti virusams

Dar prieš keletą dienų termometras dienos metu rodė 12 laipsnių šalčio pagal Celsijų, o šiandien ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×