2015 metų Paryžiaus Klimato Konferencija COP21 – laikas, kuomet visi gali išreikšti savo nuomonę.
Sekmadienį Niujorke įvykusi „Žmonių Klimato Eisena” surinko šimtatūkstantines bendraminčių ... Skaityti daugiau →
Medicinos mokslininkai teigia, jog greipfrutų sėklų ekstraktas yra laikomas vienu iš universaliausių grynų gamtos produktų. Šio vaisiaus sėklų ekstraktas ne tik stiprina imuninę sistemą, bet ir veikia apie 800 skirtingų bakterijų štampų ir 100 rūšių grybelių. Ekstraktas laikomas natūraliu antibiotiku. Skysto pavidalo, be sintetinių konservantų, dažo bei kvapiųjų medžiagų ar kitų priedų pagamintas greipfrutų sėklų ekstraktas yra tinkamas suaugusiems, kūdikiams, besilaukiančios ar maitinančios mamos.
Vienas iš daugiausiai mokslininkų tyrinėtų greipfrutų sėklų ekstrakto poveikių – antioksidacinis. Mokslinių tyrimų rezultatai rodo, jog greipfrutų sėklų ekstrakte esantys vitaminai C, E bei bioflavonoidai ekstraktą paverčia vienu iš stipriausių antioksidantų gamtoje. Antioksidantai, neutralizavę laisvuosius radikalus, mažina riziką susirgti onkologinėmis ligomis, stabdo Alzhaimerio ligos progresavimą, mažina saulės sukeltą neigiamą poveikį, užkerta kelią toksinų poveikiui bei kepenų ląstelių žūčiai.
Greipfrutų sėklų ekstraktas taip pat laikomas natūraliu antibiotiku. Laboratorijoje ištyrus vaisiaus sėklas, paaiškėjo, jog jose gausu labai stipriai veikiančių medžiagų, kurios daro tokį pat stiprų poveikį kaip ir sintetiniai cheminiai antibiotikai. Ekstraktas veikia apie 800 skirtingų bakterijų štampų ir 100 rūšių grybelių. Šis natūralus produktas rekomenduojamas naudoti žaizdų dezinfekcijai, gydyti burnos ir ryklės bei lytinių organų infekcijas, paprastąją lūpų pūslelinę, dantenų uždegimą. Taip pat greipfrutų sėklų ekstraktas tinkamas nešvariai odai, paprastiems spuogams, odos mikozėms ir grybelinėms rankų bei kojų pirštų ligoms gydyti.
Pasak mokslininkų, jei greipfrutų sėklų ekstraktas dozuojamas tiksliai, jis nesukelia šalutinių reakcijų. Medicinos specialistai pabrėžia, jog rinkdamiesi produktą, ypatingą dėmesį reikia atkreipti į bioflavonoidų koncentraciją. Ji turi būti ne mažesnė nei 600 mg / 100 ml. Būtent šis kiekis užtikrina preparato efektyvumą.
Sekmadienį Niujorke įvykusi „Žmonių Klimato Eisena” surinko šimtatūkstantines bendraminčių ... Skaityti daugiau →
Praėjus savaitei nuo paskutinio Lietuvos ralio čempionato etapo – „Rally Classic“ Druskininkai ... Skaityti daugiau →
Rugsėjo 22 dieną, pirmadienį, 17.00 val. vienoje gražiausių Panemunės vietų – Raudonės pilyje ... Skaityti daugiau →
Komunikacijos rinkai Lietuvoje skaičiuojant dvidešimtmetį, integruotos komunikacijos kompanija „Visetas” ... Skaityti daugiau →