arrow-up.svg moon.svg

Lietuviai buvo įvertinti tarptautinėje konferencijoje

Varšuvoje vykusioje kasmetinėje palydovinio ryšio paslaugų tiekėjų iš visos Europos konferencijoje lietuviai nuskynė du apdovanojimus.

„ESL GmbH” (Europian Satellite Link GmbH) kompanijų grupės kasmetinėje partnerių konferencijoje Lietuvos atstovai UAB „Elsis TS“, bendradarbiaujantys palydovinio ryšio duomenų ir balso perdavimo srityje, pelnė „Metų Partnerio“ ir „Konferencijos Užkariautojo“ apdovanojimus.

UAB „Elsis TS“ generalinio direktoriaus Dariaus Imbraso teigimu, „ESL GmbH” grupė yra viena palydovinio ryšio tiekimo sausumos ir jūrų programoms lyderių pasaulyje, kuri šioje rinkoje dirba virš 40 metų. Į „ESL GmbH” rengiamą konferenciją atvyksta partneriai iš visos rytų Europos, todėl lietuvių dalyvavimas joje ir tarptautinis įvertinimas yra labai svarbus ne tik vienai kompanijai, tačiau ir visai šaliai.

„Pagrindiniai konferencijos tikslai – iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų ir palydovinio ryšio paslaugų tiekėjų sužinoti naujausius palydovinio ryšio įrangos sprendimus, apsikeisti idėjomis ir informacija, bei pasidalinti pasiekimais. Mūsų kompanija buvo įvertinta už sėkmingą bendradarbiavimą palydovinio ryšio duomenų ir balso perdavimo sferose bei dėl aktyvaus dalyvavimo konferencijoje pelnė „Konferencijos Užkariautojo“ apdovanojimus”, – sako jis.

Pasak kompanijos vadovo, šie įvertinimai rodo, kad lietuviai yra inovatyvūs ir gali konkuruoti išmaniųjų technologijų rinkoje su didžiausiomis pasaulio kompanijos.

„Mūsų valstybės specialistai sparčiai auga ir iš stebėtojų tampa aktyviais kūrėjais ir siūlytojais. Tai parodo ne tik profesionalumą, tačiau ir lietuvaičių augančias ambicijas. Mes galime kaip lygiaverčiai partneriai dirbti su pasaulinėmis kompanijos ir kartu kurti aukščiausios kokybės produktus. Manau, kad tai labai didelis Lietuvos įvertinimas”, – teigia UAB „Elsis TS” generalinis direktorius D. Imbrasas.

 

«

»

Kiti pranešimai

2010-10-20

Vitamino C ir bioflavonoidų reikšmė mūsų organizmui

Artėjant vis šaltesniems ir drėgnesniems rudens orams, daugelį ima kankinti peršalimo, virusinės ... Read more →
2015-05-04

Pirmajame Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etape greičiausias – Dainius Matijošaitis

Gegužės 2-3 dienomis, Estijoje, „auto24 Ring“ trasoje startavo pirmasis Baltijos šalių žiedinių ... Read more →
2016-04-07

„Listerine” iš prekinio ženklo tampa gyvenimo būdu

Visų prekės ženklų siekiamybė yra tapti kažkuo daugiau nei tik prekės ženklu – didžiausias ... Read more →
2012-07-10

Startuoja „Heidelbergcement Klaipėda“ terminalas

Klaipėdoje atidarytas naujas 10 milijonų litų vertės pasaulinio koncerto „Heidelbergcement“ dukterinės ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×