arrow-up.svg moon.svg

„Medžiotojų žiemos šventė 2010“ ATŠAUKIAMA

„Medžiotojų žiemos šventė 2010“ dėl netinkamų oro sąlygų ATŠAUKIAMA. Renginys turėjo vykti vasario 27 dieną Kėdainių rajone, Šušvės draustinyje įsikūrusioje sodyboje „Medžiotojų sostinė“.

Organizatoriai apgailestauja dėl susiklosčiusių aplinkybių ir atsiprašo už nesklandumus. „Deja, šiais metais į smagias šalčių palydėtuves suburti visus medžiotojus, jų šeimas ir tuos, kurie pasiilgę tikrų žiemos pramogų, nepavyks dėl netikėto oro atšilimo ir lietaus sukeltų padarinių. Nenorime nuvilti šventės dalyvių, negalėdami įgyvendinti žadėtų linksmybių ir nepatenkinti jų lūkesčių, todėl šventę atšaukiame. Labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios padėties“, — sako šventės organizatorius sodybos „Medžiotojų sostinė“ šeimininkas Vidas Silvestravičius.

Minties įgyvendinti akciją „Saugokime Lietuvos paukščius“ organizatoriai neatsisako. Šie planai bus realizuojami, tik šiuo metu vis dar ieškoma būdų, kaip tai padaryti kuo efektyviau. „Neįvykus šventei, praradome galimybę masinio renginio metu išplatinti namelius paukščiams. Jau yra pagaminta tūkstantis inkilų. Tad visus norinčius prisidėti prie akcijos, kviečiame kreiptis į mus“, — teigia šventės organizatoriai.

«

»

Kiti pranešimai

2014-06-03

Nuo WRCpradžios iki Lietuvos

Tarptautinės automobilių asociacijos (FIA) organizuojamas Pasaulio ralio čempionatas (WRC) – didžiausiais ... Read more →

2016-01-15

LASF: A. Juknevičius klaidina visuomenę

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) nesutinka su Antano Juknevičiaus žiniasklaidai pateikta ... Read more →

2012-06-21

Didžiausios klaidos kovojant su kenkėjais

Būsimas šiųmetis derlius ūkininkams sukelia ne tik džiaugsmą, bet ir rūpesčius. Jeigu iš anksto ... Read more →

2012-04-19

Faktai ir mitai, kurių nežinote apie skruzdes!

Tingi, gyvena iki 30 metų ir kontrabanda gabena narkotines medžiagas. Kas? Sunku patikėti, bet tai ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×