arrow-up.svg moon.svg

Ralio sezoną vaikinavo nuotraukų konkursas

Įspūdingą 2014 m. ralio sezoną užbaigė jo uždarymo šventė bei Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) ralio komiteto surengtas „Metų šuolio 2014“ fotografijų konkursas, kurio nugalėtoju tapo Linas Lesniauskas, užfiksavęs skriejantį Benedikto Vanago automobilį.

 Ralio sezonas baigėsi tradicinėmis uždarymo iškilmėmis, lenktynininkų pagerbimu bei apdovanojimais. Taip pat šiemet pirmą kartą buvo surengtas ir nuotraukų konkursas.

„Automobilių sportas susideda ne tik iš sportininkų ir jų komandų, bet ir gerbėjų, todėl, norėdami, kad ralio bendruomenė taptų dar artimesnė ir vieningesnė, nusprendėme rengti „Metų šuolio 2014“ fotografijų konkursą, kurio nugalėtoju tapo Linas Lesniauskas, užfiksavęs skriejantį Benedikto Vanago automobilį. Neabejoju, kad šis nuotraukų konkursas taps tradicinių, o ralio ir fotografavimo entuziastai mus džiugins nepaprastais kadrais“, – tikisi LASF generalinė sekretorė Rasa Jakienė.

Konkurso nugalėtojas L. Lesniauskas sako, kad siųsdamas nuotraukas manė, kad jos bus įvertintos, tačiau laimėti nesitikėjo.

„Automobilių sportu žaviuosi jau nuo mažens. Aktyvesnis domėjimasis ralio varžybomis prasidėjo, kai draugas pasiūlė vykti į Šiaulių regione vykstančias „Saulės ralio“ varžybas. Ten pamatyti vaizdai ir patirtos emocijos paskatino dar aktyviau domėtis šia automobilių sporto šaka. Nuo to renginio stengiuosi vykti į visas Lietuvoje vykstančias ralio varžybas, kuriose fiksuoju ir jų akimirkas. Dalyvaudamas LASF konkurse tikėjausi, kad mano nuotraukos bus pastebėtos, tačiau nemaniau, kad laimėsiu”, – džiaugėsi L. Lesniauskas.

Paklaustas, ką šiuo metu palaiko iš Lietuvos ekipažų, Lesniauskas išskyrė Dominyką Butvilą ir Vytautą Švedą.

„Nuo pat pirmųjų stebėtų ralio varžybų didžiausią įspūdį paliko Dominyko Butvilo važiavimas. Dabar, kai jis pasitraukė iš Lietuvos čempionato, mano favoritu tapo Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas, bet tai nereiškia, kad kiti dalyviai man neįdomūs. Žaviuosi visais dalyvaujančiais automobilių sporte”, – atvirauja LASF nuotraukų konkurso nugalėtojas.

«

»

Kiti pranešimai

2016-07-18

Kaune statomi butai – emigrantų dėmesio objektas

Kaune kylant vis daugiau nekilnojamojo turto objektų, brokeriai pastebi, jog stiprėja tendencija – ... Read more →

2011-05-25

Konkursas! Renkamas mažylis, tapsiantis reklaminiu veidu!

Net neabejojate savo mažylio gebėjimais pozuoti? Augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega kompleksas ... Read more →

2012-03-12

„Energijos kodas“ 2012 – uosius pradeda padvigubinęs apyvartą

Trečiąjį rinkos liberalizavimo etapą UAB „Energijos kodas“ pradeda savo apyvartą padidinęs ... Read more →

2015-10-09

Spalio 9 – Pasaulinė pašto diena

Spalio 9-toji – minima kaip Pasaulinė pašto diena, kuri šiemet žymi 141-ąsias, dar 1874 m. įkurtos,… ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×