arrow-up.svg moon.svg

Ralio sezoną vainikavo geriausios nuotraukos rinkimai!

2012 metų Lietuvos ralio sezono pabaigtuves vainikavo „Fujifilm“ ir „Rally Classic Druskininkai“  surengtas geriausios nuotraukos konkursas!

Paskutiniame nacionaliniame Lietuvos ralio čempionato etape „Rally Classic Druskininkai‘2012“ žiūrovai turėjo galimybę ne tik mėgautis sportininkų meistriškumu, bet ir dalyvauti „Fujifilm“ geriausios ralio nuotraukos konkurse.

Konkurso nugalėtoju antrus metus iš eilės tapo Vytautas Pilkauskas, kuris šiemet už geriausias nuotraukas susižėrė net du prizus.

Pats fotografas teigė, kad šis laimėjimas jam buvo netikėtas. „Labai nustebau laimėjęs pirmąją vietą. Atrinkinėdamas nuotraukas tikėjausi, kad viena galbūt papuls tarp nugalėtojų, nes buvo labai sunku atrinkti tris geriausias. Iš pradžių iš tūkstančio atrenki 500, po to 100, o galiausiai pasilieki tik tris geriausias nuotraukas konkursui – tai yra labai sudėtinga“, – įspūdžiais dalinosi konkurso nugalėtojas.

Fotografas prižadėjo, kad nugalėtojo titulą pabandys apginti ir kitais metais, o šiemet jam atiteko naujutėlis „Fujifilm“ fotoaparatas. Trečiosios vietos laimėtoju tapo Karolis Kairys, kuriam pavyko užfiksuoti ir keturkojus ralio dalyvius.

Sėkmingu renginiu džiaugėsi ir „Fujifilm“ generalinis direktorius Giedrius Tradišauskas.

„Šis konkursas buvo skirtas visiems, todėl džiugu matyti, kad žmonės ir ne su profesionaliais fotoaparatais užfiksuoja įsimintinas ir gražias akimirkas. „Fujifilm“ taip pat orientuojasi į mėgėjus, kurie parodė, kad puikiai galima fotografuoti ir su kompaktinės klasės fotoaparatais. Sveikinu visus konkurso dalyvius ir linkiu gerų kadrų ateityje“, – konkurso laureatus sveikino G. Tradišauskas.

Pasak „Rally Classic Druskininkai‘2012“ organizatoriaus Jono Balčiūno, nuotraukų konkursas turėtų tapti tradiciniu ir dar labiau plėstis.

„Ralis per žiūrovų fotoaparatų objektyvus pasiekia platesnę auditoriją, todėl mes labai džiaugiamės šiuo konkursu. Kiekvienas automobilių sporto gerbėjas, kuriam patinka dar ir fotografuoti, gali prisidėti prie šio sporto populiarinimo ir kartu mėgautis savo hobiu. „Fujifilm“ geriausios ralio nuotraukos konkursas suteikė progą ne tik prisiminti geriausias akimirkas, bet ir puikią galimybę pabendrauti su žmonėmis, išgirsti jų nuomonę ir pasiūlymus“,- džiaugėsi J. Balčiūnas.

Renginio organizatorius pažadėjo, kad kitąmet nuotraukų konkurso formatas keisis ir apims daugiau įvairių sričių. „Atsižvelgiant į šių metų konkurso populiarumą, nutarėme dar labiau jį praplėsti. Kitais metais galbūt bus kelios atskiros sritys, kuriose galės varžytis tiek mėgėjai, tiek profesionalai“, – ateities planais dalinosi renginio organizatorius.

Primename, kad „Rally Classic Druskininkai‘2012“ nugalėtoju tapo Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku, kuriam tai buvo pirmasis laimėtas etapas šį sezoną. Antras atvažiavo Dominykas Butvilas su šturmanu Renatu Vaitkevičiumi, kurie tapo antrosios įskaitos čempionais. Lietuvos čempionu tapo Saulius Girdauskas.

«

»

Kiti pranešimai

2016-02-12

Vis sparčiau modernėjanti visuomenė – ką turėtume žinoti apie skaitmeninį marketingą?

Skaitmeninis marketingas jau nebėra viena iš pasirinktinai naudojamų priemonių – tai jau tapo praktiškai viena iš… Plačiau
2009-10-20

Konkursas „Korupcijai – NE“ pratęstas

Labdaros ir paramos fondas „Kauno Plėtros Forumas“ (KPF), Kauno miesto savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija bei Lietuvos… Plačiau
2012-02-22

Sutaupyti pinigai už elektros energiją gali grįžti 240 pakuočių biuro popieriaus ar 2000 litrų geriamo vandens

Elektros pagaminimo kainai nuolat svyruojant, kaštų planavimą tampa vis sudėtingiau valdyti. Nekontroliuojamo elektros kainų svyravimo galima… Plačiau
2013-09-11

Rudenį pasitinkame rekordinėmis elektros kainomis

Vasaros pradžioje „Nord Pool Spot“ elektros biržoje pradėjusios kilti elektros kainos rugsėjo pradžioje pasiekė rudeniui rekordines… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×