arrow-up.svg moon.svg

„Rallycross Challenge Europe“ grįžta į Vilkyčius

Rali-krosas sugrįžta į Vilkyčius, kur liepos 11-12 dienomis susirinks patys geriausi šios sporto šakos meistrai iš visos Europos.

Laukdami 2016 metais Lietuvoje vyksiančio Europos automobilių kroso čempionato etapo, automobilių sporto gerbėjai tikrai nenuobodžiaus, nes jau šį savaitgalį, liepos 11-12 dienomis, Vilkyčiuose galės mėgautis antrus metus Lietuvoje rengiamu Europos rali-kroso etapu – „Rallycross Challenge Europe“.

Tai bus didžiausias autosporto renginys Lietuvoje šiemet. Liepos 11 d., šeštadienį, bus duotas startas Šiaurės Europos zonos šalių (NEZ) rali-kroso čempionato bei Lietuvos rali-kroso čempionato 1-iesiems etapams bei kroskartų čempionato 2-ąjam etapui.

Renginio organizatoriaus teigimu, NEZ kroskartų čempionato etapas Lietuvoje vyks pirmą kartą.

„Tai specialiai rali-kroso varžyboms pritaikyti kartingo tipo automobiliai su motociklų varikliais. Jie nedideli, bet greiti ir manevringi, todėl trasoje važiuoja įspūdingai, jų važiavimai dažniausiai palydimi didelėmis ovacijomis. Dalyvių turėtų būti net 50, todėl laukia tikrai įdomus savaitgalis“, – pasakoja K. Gudžiūnas.

Liepos 12 d., sekmadienį, Vilkyčiuose vyks 2-asis „Rallycross Challenge Europe“ etapas, kuriame startuos geriausi Europos rali-kroso meistrai. Taip pat vyks ir NEZ čempionato 2-ojo etapo kroskartų finalinis važiavimas.

Pirmasis „Rallycross Challenge Europe“ čempionato varžybų etapas jau vyko Čekijoje. Jame susikovė virš 40 sportininkų iš 13 skirtingų šalių. Šiuo metu į antrajį etapą, kuris vyks Vilkyčiuose, jau yra užsiregistravę 32 dalyviai iš 16 skirtingų šalių. Planuojama, kad dalyvaus apie 70 dalyvių.

«

»

Kiti pranešimai

2011-02-17

Elektroniniu būdu Lietuvos gyventojai bus surašomi pirmą kartą

2011 metais vyks Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas ir pirmą kartą jis bus atliekamas elektroniniu būdu.
2011-12-01

Kriterijai, kuriais vertėtų vadovautis renkantis nepriklausomą elektros energijos tiekėją

Prasidėjus trečiajam elektros energijos rinkos liberalizavimo etapui, Lietuvos įmonės suskubo pasirinkti nepriklausomą elektros energijos tiekėją. Atvira… Plačiau
2011-01-27

Lietuva – virš bedugnės stovinti bejėgė mergelė?

Nauja valdžia savo darbus pradėjo gan sunkiu  metu, kai per pasaulį nuvilnijo ekonominė krizė. Rodos, nauji Seimo… Plačiau
2016-08-19

F1 komandos narys A. Šerkšnas: iki kapitono lieptelio – dar daug dirbti

Finansų vadybininko specialybę Kauno Technologijos universitete įgijusiam Andriui Šerkšnui gali pavydėti ne vienas automobilių sporto gerbėjas…. Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×