arrow-up.svg moon.svg

Dinozaurai jau įžengė į Lietuvą!

Pirmieji dinozaurai siautėja Lietuvoje! Jau rytoj, t.y. lapkričio 24 dieną, 15 valandą Vilniaus prekybos ir pramogų sostinės „Akropolis“ sienas drebins aštriadančio Tiranozauro mažylio riaumojimas. Žiūrovai iš arti galės susipažinti su dinozauriuku – vienu iš projekto „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ dalyviu.

Tiranozauro mažylis bėgios, riaumos, bendraus su „Akropolio“ lankytojais. Jis milžiniškas, mielas, draugiškas, kerintis, užburiantis, verčiantis šypsotis, kartais gąsdinantis… Vaikai, išvydę dinozauriuką, nesiliauja krykštavę. Tai neišdildomą įspūdį paliekanti patirtis.

Dinozauriuko pasirodymas — ne trimatis vaizdas ekrane, ne paroda, ne muziejus. Tai natūraliai atrodantis, riaumojantis ir laisvai judantis Tiranozauras. Su juo susipažinti bus galima jau lapkričio 24 dieną 15 valandą Vilniaus prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“, prie pagrindinio įėjimo. Pamatyk, kol jis dar neišnyko!

Tiranozauro Rekso dosjė

Mėsėdis

Apie 6 m aukščio ir 15 m ilgio

Svoris siekė 7 tonas

Stiprus žandikaulis, aštrūs dantys

Gebėjo išvystyti apie 33 km/h greitį

Savo aukas perkąsdavo aštriais lyg skustuvas dantimis

Tarp kitų dinozaurų ir mokslininkų dar žinomas kaip šaltakraujis žudikas, dinozaurų siaubas, aštriadantis tironas

Apie renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ — tai britų kanalo BBC įgyvendintas pasaulio istorijos pėdsakus ir dinozaurų evoliuciją su kinematografišku tikrumu vaizduojantis projektas. Šou aktoriais tampa dvidešimt realiai atrodančių, nepriekaištingai judančių dinozaurų. Idėja apie „Pasivaikščiojimą su dinozaurais“ kilo prieš trylika metų. Tuo metu Tim Haines, dirbdamas moksliniu TV prodiuseriu BBC, žinojo, kad norima kurti didelį serialą apie paleontologiją. Dėmesys pakrypo į prieš keletą metų pasirodžiusį filmą „Juros periodo parkas“, kuris paliko neįtikėtiną įspūdį. Susidomėta filmo metu naudota technika. Iš pat pradžių buvo įsivaizduota, kad laidos siužetas bus gan paprastas: vakaro šviesa, mažas plėšrus paukštis bando pagauti laumžirgius — įprasta ir natūralu. Ir vis tik ambicijos augo, vaizduotė plėtėsi ir siekis sukurti serialą, leidžiantį pasinerti į patirtį, užburiantį, gniaužiantį kvapą, informatyvų, buvo įgyvendintas. BBC TV užmojai neapsiribojo vien televizija ir serialas „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ buvo perkeltas į realybę.

«

»

Kiti pranešimai

2015-03-06

LASF ir PZM tęsia bendradarbiavimą

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir jos prezidentas Gintaras Furmanavičius kartu su Lenkijos ... Read more →
2010-02-12

Šiemet medžiotojų šventė dedikuojama paukščių išsaugojimui

Vasario 27 dieną nuostabiame gamtos kampelyje, Šušvės draustinyje įsikūrusioje sodyboje „Medžiotojų ... Read more →
2012-05-11

Jei vaikas atsisako valgyti?

Mityba yra vienas svarbiausių faktorių, kurie lemia sveiką vaiko augimą. Tačiau didžioji dauguma ... Read more →
2009-12-23

Daugiausiai skolinasi dirbantys vienišiai?

Trumpalaikes paskolas teikianti bendrovė „SMScredit.lt“ atlikusi viešą apklausą, kurioje dalyvavo ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×