arrow-up.svg moon.svg

Už „crazy“ idėją — 1 000 litų

Skatindami jaunų žmonių kūrybiškumą radijo stotis „ZIP FM“ ir greitųjų vartojimo kreditų kompanija „SMScredit.lt“ skelbia bendrą projektą „Mainom idėją į pinigus“.

Tai idėjų konkursas, kurio metu laimėtojui bus įteiktas 1 000 litų arba… pinigai bus sudeginti. „Viskas priklausys nuo to, ar dalyvis sugebės įtikinti klausytojus, kad tie pinigai jam tikrai yra reikalingi, kad jo idėja pati geriausia. Konkurse dalyvauti gali ne jaunesni nei 20 metų klausytojai. Jie siūlo savo idėjas, o ryto laidos „Mister H show“ metu išrenkamos trys geriausios. Tiesioginiame eteryje trijų originaliausių idėjų autoriai turi įtikinti klausytojus, kad jie pranašesni prieš kitus dalyvius. Galbūt pirksi lėktuvo bilietą ir skrisi parsivežti augalo, kurio nėra Lietuvoje, auginsi jį savo darže, kad nustebintum visą šalį? Klausytojų išrinktas geriausio sumanymo autorius keliauja į superfinalą, kurio metu jo idėja bus nupirkta arba 1 000 litų bus sudeginami“, — kalba konkurso organizatoriai.

Į pergalę keliaus tie, kas pasiūlys labiausiai pašėlusias idėjas. Pasak projekto organizatorių, jei dalyviai nori laimėti, jie turi gerai pasukti galvas. Idėjos „pirksiu striukę“, „važiuosiu atostogauti“ nėra tinkamos. Pinigai atiteks tam, kas pasiūlys iš tiesų pašėlusį sumanymą. „Konkursas jau startavo, sulaukta stulbinančių idėjų, kiekvieną rytą vis linksmiau“, — pasakoja „SMScredit.lt“ generalinis direktorius Gediminas Velička.

Konkursas startavo balandžio 19 dieną ir tęsis iki balandžio 30 dienos. Tad organizatoriai ragina paskubėti ir siųsti savo „crazy“ idėjas, kurios bus išmainomos į pinigus.

«

»

Kiti pranešimai

2015-06-12

Neteisingas pakavimas iki 40% padidina siuntos siuntimo kainą

Augant tarptautinių ir nacionalinių siuntų rinkai, vartotojai privalo žinoti, jog didžiąją dalį ... Read more →
2014-04-03

LASF keičiasi Žiedo ir Ralio komitetų pirmininkai

Kovo pabaigoje įvykusiame Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) suvažiavime buvo išrinkti ... Read more →
2011-11-16

Trečiojo elektros energijos rinkos liberalizavimo etapo metu – ypač išaugęs susidomėjimas nepriklausomais elektros energijos tiekėjais

Pirmųjų dviejų rinkos liberalizavimo etapų metu nepriklausomą elektros energijos tiekėją turėjo ... Read more →
2011-06-01

Geriems darbams – virš 30 tūkst. litų

Prieš Kalėdas inicijuota akcija „Geriems darbams reikia nedaug“ susilaukė didžiulio visuomenės ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×