arrow-up.svg moon.svg

Dinozaurai jau Taline!

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ jau pasiekė ir Baltijos šalis. Vakar milžiniškos būtybės įžengė į Talino „Saku Suurhall“ areną.

„Arena buvo užpildyta! Visi liko sužavėti renginiu! Neapsakomas, kvapą gniaužiantis jausmas užplūsta vos tik pagalvojus apie neišdildomus įspūdžius palikusį šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“. Kol pats netampi liudininku, gana sunku įsivaizduoti, kokie iš tikrųjų milžiniški padarai gyveno prieš mūsų erą“, — pasakojo Juras Vėželis, renginį Lietuvoje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas. Pasak jo, žiūrovai apie renginį atsiliepė itin emocingai. „Jie gigantiški, kerintys, stulbinantys… Jų dantys aštrūs, o burna… Net neįsivaizdavau, kad jų tokia spalvinga oda… Jie laisvai juda, sunku patikėti, kad tai robotai… Jie tokie gyvybingi!.. Tai puiki pamoka tiek vaikui, tiek suaugusiam,“ — štai tokie komentarai buvo girdėti po pirmojo renginio Taline.

Turas po Europą prasidėjo rudens pradžioje. Per vienuolika mėnesių bus aplankytas keturiasdešimt vienas Europos miestas. Dinozaurus galės išvysti Austrijos, Belgijos, Čekijos, Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos ir kitų miestų gyventojai. Įvyks trys šimtai pasirodymų. Šį grandiozinį ir neišdildomą įspūdį paliekantį renginį šiemet pamatė jau apie du milijonus žmonių visame pasaulyje.

Džiugu, kad greitu metu dinozaurai pasieks ir Lietuvą. Į Vilniaus „Siemens“ areną jie įžengs lapkričio 27 – 29 dienomis. Renginio „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ lankytojai išvys net 20 dinozaurų: Plateozaurą ir penkis jo mažylius, Stegozaurą, Alozaurą, Brachiozaurą ir jo mažylį, Ankilozaurą, du Torozaurus, Ornitokyrą, tris Utaraptorius, Tiranozaurą ir jo mažylį, Liljesterną.

Šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ rengia bendrovė „SEVEN Live“, užsiimanti koncertų ir šou organizavimu. Bendrovė jau surengė „R.E.M.“, „Sensation“, Avril Lavigne, Lenny Kravitz, „Linkin Park“, „Def Leppard“, „Backstreeet Boys“, „Depeche Mode“, Stingo, Philo Collinso, „Pet Shop Boys“, Toto Cutugno, Ozzy Osbourne, „Nightwish“, Chriso De Burgho ir kitų atlikėjų koncertus.

«

»

Kiti pranešimai

2015-12-10

Lietuviai išlydėti į Dakarą

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) bei Kūno kultūros ir sporto departamentas išlydėjo ... Read more →
2011-05-20

Uodų sezonas – atidarytas!

Šiltas saulėtas vakaras, pavasariu kvepianti gamta ir… ramią atmosferą sklaidantis zvimbesys ... Read more →
2013-10-18

Šarūnas Liesis: lenkai yra labai patenkinti mūsų trasomis

Patvirtinus, kad Lietuvoje tikrai išvysime pasaulio ralio čempionato etapą, apie pirmuosius pasirengimo ... Read more →
2011-04-22

Prieš ilgąjį savaitgalį gyventojai perspėjami apie bundančius kenkėjus

Kenkėjų kontrolės ekspertai gyventojus perspėja apie pavasarį bundančius kenkėjus. Prognozuojamas ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×