arrow-up.svg moon.svg

Dinozaurai jau Taline!

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais” jau pasiekė ir Baltijos šalis. Vakar milžiniškos būtybės įžengė į Talino „Saku Suurhall” areną.

„Arena buvo užpildyta! Visi liko sužavėti renginiu! Neapsakomas, kvapą gniaužiantis jausmas užplūsta vos tik pagalvojus apie neišdildomus įspūdžius palikusį šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais”. Kol pats netampi liudininku, gana sunku įsivaizduoti, kokie iš tikrųjų milžiniški padarai gyveno prieš mūsų erą”, — pasakojo Juras Vėželis, renginį Lietuvoje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live” vadovas. Pasak jo, žiūrovai apie renginį atsiliepė itin emocingai. „Jie gigantiški, kerintys, stulbinantys… Jų dantys aštrūs, o burna… Net neįsivaizdavau, kad jų tokia spalvinga oda… Jie laisvai juda, sunku patikėti, kad tai robotai… Jie tokie gyvybingi!.. Tai puiki pamoka tiek vaikui, tiek suaugusiam,” — štai tokie komentarai buvo girdėti po pirmojo renginio Taline.

Turas po Europą prasidėjo rudens pradžioje. Per vienuolika mėnesių bus aplankytas keturiasdešimt vienas Europos miestas. Dinozaurus galės išvysti Austrijos, Belgijos, Čekijos, Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos ir kitų miestų gyventojai. Įvyks trys šimtai pasirodymų. Šį grandiozinį ir neišdildomą įspūdį paliekantį renginį šiemet pamatė jau apie du milijonus žmonių visame pasaulyje.

Džiugu, kad greitu metu dinozaurai pasieks ir Lietuvą. Į Vilniaus „Siemens” areną jie įžengs lapkričio 27 – 29 dienomis. Renginio „Pasivaikščiojimas su dinozaurais” lankytojai išvys net 20 dinozaurų: Plateozaurą ir penkis jo mažylius, Stegozaurą, Alozaurą, Brachiozaurą ir jo mažylį, Ankilozaurą, du Torozaurus, Ornitokyrą, tris Utaraptorius, Tiranozaurą ir jo mažylį, Liljesterną.

Šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais” rengia bendrovė „SEVEN Live”, užsiimanti koncertų ir šou organizavimu. Bendrovė jau surengė „R.E.M.”, „Sensation”, Avril Lavigne, Lenny Kravitz, „Linkin Park”, „Def Leppard”, „Backstreeet Boys”, „Depeche Mode”, Stingo, Philo Collinso, „Pet Shop Boys”, Toto Cutugno, Ozzy Osbourne, „Nightwish”, Chriso De Burgho ir kitų atlikėjų koncertus.

«

»

Kiti pranešimai

2015-09-14

Medikai gelbės lenktynininkus

Jau 9-tą kartą vykstančiose Greitosios medicininės pagalbos (GMP) ekipažų varžybose šiemet dalyvių ... Skaityti daugiau →

2012-05-22

Lietuvoje dar nematytos vėjo jėgainės

UAB „ELSIS TS” ir toliau užtikrintai žengia inovacijų kelių. Įmonė, vykdanti veiklą ... Skaityti daugiau →

2015-03-20

LASF prezidento rinkimai bus atviri visiems

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), būdama atvira organizacija ir atsižvelgdama į žiniasklaidos ... Skaityti daugiau →

2014-09-26

Europa sieks išsaugoti kalbų įvairovę

Kaip ir kiekvienais metais rugsėjo 26-ąją Europoje švenčiame kalbų dieną, tačiau šiemet ji ypatinga, ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×