arrow-up.svg moon.svg

„Energijos kodas“ 2012 – uosius pradeda padvigubinęs apyvartą

Trečiąjį rinkos liberalizavimo etapą UAB „Energijos kodas“ pradeda savo apyvartą padidinęs 122 procentais. Įmonė, prekiaujanti elektra didmeninėje ir mažmeninėje rinkoje bei dalyvaujanti Skandinavijos ir Lietuvos elektros energijos biržose, pasiekė vienus geriausių rezultatų nepriklausomų Lietuvos elektros energijos tiekėjų rinkoje. 

2011 metais UAB „Energijos kodas“ apyvarta pasiekė net 81 mln. litų, kai prieš metus ji buvo tik 36 mln. litų. Pagrindinėmis tokio augimo priežastimis įmonės direktorius Robertas Mačenskas įvardina stabilų ir patikimą įmonės darbą.

„Per tris darbo metus elektros energijos tiekimo rinkoje mes teikėme kokybiškas ir vartotojų lūkesčius atitinkančias paslaugas, todėl vis daugiau naujų klientų pradėjo pasitikėti „Energijos kodu“. Išsikovotos pozicijos antrojo elektros energijos rinkos liberavizavimo etapo metu, kai nepriklausomus tiekėjus galėjo rinktis varotojai, kurių leistinoji galia siekė 100 kw ir daugiau, mums leido padidinti savo apyvartą daugiau nei dvigubai“, – teigia įmonės direktorius.

Pasak bendrovės projektų koordinatorės Editos Škut, įmonė ne tik išlaikė turimus klientus, bet ir efektyviai plėtėsi bei pritraukė naujų klientų. „Ateinantiems metams keliami ne mažesni tikslai. Tikimės ir toliau išlaikyti tolygų klientų rato augimą ir sėkmingai didinti įmonės apyvartą. Įmonės sukaupta patirtis elektros energijos rinkoje, leidžia mūsų klientams jaustis saugiai, o patrauklūs pasiūlymai – sumažinti jų išlaidas. Todėl tikimės, kad nuo 2012 metų sausio 1 dienos prasidėjęs trečiasis laisvos elektros energijos rinkos liberavizavimo etapas, kurio metu įmonės su 30 kw arba didesne leistinąja galia gali rinktis nepriklausomus tiekėjus, mums bus dar sėkmingesnis.“

2010 metų sausio 1 dieną prasidėjo Lietuvos elektros energijos laisvos rinkos liberalizacija, kurios metu galima pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją. Šiuo metu vykdomas trečiasis etapas, kai nepriklausomus tiekėjus privalo pasirinkti vartotojai, kurių objektų leistinoji galia naudoti yra 30 kw ir daugiau. Nuo 2015 metų nepriklausomus tiekėjus galės pasirinkti visi elektros vartotojai.

«

»

Kiti pranešimai

2012-04-27

Visa tiesa apie kraujasiurbius

Uodas yra nuolatinis lyderis nekenčiamiausių vabzdžių reitinguose. Tai vabzdys kenkėjas, vienas ... Read more →

2014-04-03

LASF keičiasi Žiedo ir Ralio komitetų pirmininkai

Kovo pabaigoje įvykusiame Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) suvažiavime buvo išrinkti ... Read more →

2011-10-26

Tiltas į verslo ir visuomenės partnerystę – socialinė atsakomybė

Socialiai atsakingas verslas – harmoningos visuomenės išraiška. Žvelgdama į verslo bei visuomenės ... Read more →

2013-09-26

Lietuvos ralio sezoną vainikuos „Rally Classic” Druskininkai 2013

Spalio 4-5 dienomis Druskininkai kviečia automobilių sporto gerbėjus į finalinį Lietuvos ralio čempionato ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×