arrow-up.svg moon.svg

„Grand Halloween Party“ sudrebins Panevėžio „Cido“ areną

Spalio 31 dieną Panevėžio „Cido“ areną privers judėti viena iš sėkmingiausių visų laikų Lietuvos šokių muzikos grupių „Sel“, į Panevėžį grįžtanti po ilgos pertraukos. Judesį palaikys Andy Lau (Pacha / Pro-duce music @ ZIP FM) bei pirmą kartą Lietuvoje pasirodantis „The WHITELINE club project“ (SOLIARIS ir VIRUS J).

Ekskliuzivinį renginį „Grand Halloween Party“ žadantys organizatoriai teigia, kad dalyviai išvys įspūdingą garso, šviesų ir video šou. „Cido“ arenos renginių skyriaus vadovas Tomas Inčikas: „Ruošiama nestandartinė scena, nereali aplinka ir, be abejo, pribloškiantis ryškų pėdsaką Lietuvos muzikos padangėje įrėžusios grupės „Sel“ pasirodymas“. Pasak Tomo Inčiko, tai galimybė šėlti klausantis populiariausių „Sel“ hitų, Andy Lau (Pacha / Pro-duce music @ ZIP FM) ir pirmą kartą Lietuvoje išvysti „THE WHITELINE club project“ (SOLIARIS ir VIRUS J).

„Tai bus grandiozinis Helovyno vakarėlis — tokio panevėžiečiai dar nematė,“ — su nekantrumu laukdamas renginio pasakoja „Cido“ arenos renginių skyriaus vadovas. Kaip teigia organizatoriai, jei Tavęs nebus čia, vadinasi, Tavęs nebus niekur!

Bilietus į „Grand Halloween Party“ jau galima įsigyti elektroninės prekybos bendrovėje „Tiketa“. Bilieto kaina 35 Lt. Organizatoriai kviečia palaikyti vakaro dvasią ir puoštis Helovyno tema. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.tiketa.lt.

Apie „Grand Halloween Party“

Šou „Grand Halloween Party“ vyks šių metų spalio 31 dieną Panevėžyje, „Cido“ arenoje. Renginio pradžia 20.00 valandą. Durys atidaromos likus valandai iki šou pradžios. Renginio dalyviai šėls 5 valandas. Judesį palaikys grupė „Sel“ su programa „Super šou“, Andy Lau (Pacha / Pro-duce music @ ZIP FM) bei Lietuvoje pirmą kartą debiutuojantis „THE WHITELINE club project“ (SOLIARIS ir VIRUS J). Bilieto kaina 35 Lt. Bilietus įsigyti galima elektroninės prekybos bendrovėje „Tiketa“.

„Grand Halloween Party“ dalyviai

„Sel“ — Lietuvos muzikos šokių grupė savo muzikinę karjerą pradėjusi beveik prieš septyniolika metų. Ši grupė, savo gerbėjų mylima ir vertinama, į Panevėžį grįžta po ilgos pertraukos ir suteikia galimybę išgirsti geriausius savo hitus.

„THE WHITELINE club project“ — VIRUS J bei vokalisto SOLIARIO duetas, perkūręs daugybę šokių muzikos legendinių kūrinių. Virus J dar kitaip yra žinomas kaip Justin C. Savo diskografijoje jis jau turi daugiau nei 40 kūrinių išleistų ne tik gimtinėje, bet ir svetur. Virus J nuolat bendradarbiauja su įvairiais atlikėjais bei prodiuseriais: Andy Lau, Justin Xara, M&D Substance, MTV pripažinta Jurga Šeduikytė ir kt.

Andy Lau (Andrius Laucevičius) — Lietuvos „house“ muzikos scenos siela. Šis prodiuseris, remiksuotojas ir garso inžinierius dalyvavo pasirodymuose su elektroninės šokių muzikos legendomis: Eddie Amador, Phil Hartnoll („Orbital“), „Underworld“ ir James Lavelle („Unkle“). Andy Lau organizuoja ir dalyvauja gerai žinomuose muzikiniuose projektuose: „Resound“, „Silver Moon“ bei „Future Sound Scientists“.

«

»

Kiti pranešimai

2011-07-18

Infrastruktūros plėtra Kauno rajone už 10 mln.

Kauno rajone bus sprendžiamos kokybiškų vandentvarkos paslaugų teikimo problemos. Karmėlavoje ir ... Read more →
2015-06-17

Ką daryti dingus siuntai?

Kad ir kaip nenorime, siuntos kartais dingsta. Remiantis ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, ... Read more →
2010-02-12

Šiemet medžiotojų šventė dedikuojama paukščių išsaugojimui

Vasario 27 dieną nuostabiame gamtos kampelyje, Šušvės draustinyje įsikūrusioje sodyboje „Medžiotojų ... Read more →
2018-07-18

Europinėje ekspedicijoje dalyvavę lietuviai finišą pasiekė prikaupę pilnas kišenes nuotykių

Gamtai neabejingi lietuviai Haroldas Juknevičius ir Saulius Striponis vos prieš keletą dienų grįžo ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×