arrow-up.svg moon.svg

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija: „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų“

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija (GVKA), siekdama formuoti sąžiningo skolintojo pricipus, pritaria, jog greituosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės, naudodamos žodį „bankas“, gali klaidinti savo klientus.

Kristina Nemaniūtė, GVKA direktorė: „Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, remdamasi Nesąžiningo komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymu, kreipėsi į vieną mūsų asociacijos narį dėl klaidingai vartojamo žodžio „bankas“. Bendrovė nedelsdama ėmėsi priemonių ir jau pakeitė savo teikiamos paslaugos pavadinimą“.

Bendrovės „Paskola šiandien“ paslaugos „Centobankas.lt“ pavadinimas buvo pakeistas į „Centokreditas.lt“. „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų, todėl iškilus tokiai problemai buvo nedelsiant imtasi priemonių. Toks paslaugos pavadinimas buvo pasirinktas tiesiog dėl asociacijų su pinigais. Šis nesusipratimas kilo tik su vienu iš GVKA narių ir ši problema buvo operatyviai išspręsta“, — tikina Kristina Nemaniūtė. Pasak GVKA direktorės, asociacijos nariai nuolat siekia edukuoti savo vartotojus, informuoti ir ryškinti skirtumus tarp bankų ir greitųjų vartojimo kreditų.

GVKA itin didelį dėmesį skiria vartotojų teisėms, tad tikina, jog po šio įvykio imtasi dar griežtesnių veiksmų, užkertančių kelią panašiems nesusipratimams.

«

»

Kiti pranešimai

2010-12-13

Bendruomeniškumo jausmas skatina padėti sergantiesiems

„Geriems darbams reikia nedaug“, – taip mano viena iš didžiausių lietuviško mineralinio vandens ... Read more →
2015-09-14

Medikai gelbės lenktynininkus

Jau 9-tą kartą vykstančiose Greitosios medicininės pagalbos (GMP) ekipažų varžybose šiemet dalyvių ... Read more →
2013-01-25

Facebook lengvina gyvenimą prekiniams ženklams!

Daugelis socialinės žiniasklaidos specialistų laužydavo galvą ar kurti savo prekės ženklo puslapį ... Read more →
2014-10-02

Į Druskininkus grįžta WRC automobiliai

Jau rytoj, spalio 3d., dviejų dienų maratonui į Druskininkus sugrįžta geriausi Lietuvos ralio meistrai, ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×