arrow-up.svg moon.svg

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija: „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų”

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija (GVKA), siekdama formuoti sąžiningo skolintojo pricipus, pritaria, jog greituosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės, naudodamos žodį „bankas”, gali klaidinti savo klientus.

Kristina Nemaniūtė, GVKA direktorė: „Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, remdamasi Nesąžiningo komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymu, kreipėsi į vieną mūsų asociacijos narį dėl klaidingai vartojamo žodžio „bankas”. Bendrovė nedelsdama ėmėsi priemonių ir jau pakeitė savo teikiamos paslaugos pavadinimą”.

Bendrovės „Paskola šiandien” paslaugos „Centobankas.lt” pavadinimas buvo pakeistas į „Centokreditas.lt”. „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų, todėl iškilus tokiai problemai buvo nedelsiant imtasi priemonių. Toks paslaugos pavadinimas buvo pasirinktas tiesiog dėl asociacijų su pinigais. Šis nesusipratimas kilo tik su vienu iš GVKA narių ir ši problema buvo operatyviai išspręsta”, — tikina Kristina Nemaniūtė. Pasak GVKA direktorės, asociacijos nariai nuolat siekia edukuoti savo vartotojus, informuoti ir ryškinti skirtumus tarp bankų ir greitųjų vartojimo kreditų.

GVKA itin didelį dėmesį skiria vartotojų teisėms, tad tikina, jog po šio įvykio imtasi dar griežtesnių veiksmų, užkertančių kelią panašiems nesusipratimams.

«

»

Kiti pranešimai

2012-10-12

Ralio sezoną vainikavo geriausios nuotraukos rinkimai!

2012 metų Lietuvos ralio sezono pabaigtuves vainikavo „Fujifilm“ ir „Rally Classic Druskininkai“ ... Skaityti daugiau →

2014-03-18

4×4 – čia važiuoja automobiliai gladiatoriai

Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) 4×4 komiteto pirmininkas Gediminas Grigaitis žada, ... Skaityti daugiau →

2015-03-10

LASF prezidento rinkimai įgauna pagreitį

Panašu, kad iki Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidento rinkimų likus mažiau nei ... Skaityti daugiau →

2010-12-14

Šilumos tiekimo tinklų rekonstrukcija – mažesnės išlaidos, kokybiškesnės gyvenimo sąlygos

Savivaldybės, siekdamos rūpintis gyventojų gerove, gerinti jų gyvenimo kokybę, inicijuoja šilumos ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×