arrow-up.svg moon.svg

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija: „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų“

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija (GVKA), siekdama formuoti sąžiningo skolintojo pricipus, pritaria, jog greituosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės, naudodamos žodį „bankas“, gali klaidinti savo klientus.

Kristina Nemaniūtė, GVKA direktorė: „Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, remdamasi Nesąžiningo komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymu, kreipėsi į vieną mūsų asociacijos narį dėl klaidingai vartojamo žodžio „bankas“. Bendrovė nedelsdama ėmėsi priemonių ir jau pakeitė savo teikiamos paslaugos pavadinimą“.

Bendrovės „Paskola šiandien“ paslaugos „Centobankas.lt“ pavadinimas buvo pakeistas į „Centokreditas.lt“. „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų, todėl iškilus tokiai problemai buvo nedelsiant imtasi priemonių. Toks paslaugos pavadinimas buvo pasirinktas tiesiog dėl asociacijų su pinigais. Šis nesusipratimas kilo tik su vienu iš GVKA narių ir ši problema buvo operatyviai išspręsta“, — tikina Kristina Nemaniūtė. Pasak GVKA direktorės, asociacijos nariai nuolat siekia edukuoti savo vartotojus, informuoti ir ryškinti skirtumus tarp bankų ir greitųjų vartojimo kreditų.

GVKA itin didelį dėmesį skiria vartotojų teisėms, tad tikina, jog po šio įvykio imtasi dar griežtesnių veiksmų, užkertančių kelią panašiems nesusipratimams.

«

»

Kiti pranešimai

2012-11-30

Kauno Eglutę apšvies 2 kilometrų ilgio lempučių girlianda!

Kauno miesto eglutė antrus metus iš eilės sieks nustebinti pasaulį išskirtiniu grožiu. Šiemet ... Read more →
2016-02-04

NATO AGS projektas įgavo pagreitį

NATO Antžeminio stebėjimo sistemos (AGS) projektas, prie kurio kūrimo prisideda ir Lietuva, žengė ... Read more →
2012-02-15

Ką daryti, kai virtuvėje įsiveisia kandys?

Šalį jau bemaž mėnesį sukaustę šalčiai daugelį priverčia likti namuose. Baimindamiesi sužvarbti ... Read more →
2013-02-21

„Elsis“ ir „Elsis PRO“ dirbs prie NATO antžeminio stebėjimo programos įgyvendinimo

2012 metų gruodžio mėnesį UAB „Elsis“ pasirašė sutartį su vokiečių kompanija „EADS Deutschland ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×