arrow-up.svg moon.svg

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija: „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų”

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija (GVKA), siekdama formuoti sąžiningo skolintojo pricipus, pritaria, jog greituosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės, naudodamos žodį „bankas”, gali klaidinti savo klientus.

Kristina Nemaniūtė, GVKA direktorė: „Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, remdamasi Nesąžiningo komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymu, kreipėsi į vieną mūsų asociacijos narį dėl klaidingai vartojamo žodžio „bankas”. Bendrovė nedelsdama ėmėsi priemonių ir jau pakeitė savo teikiamos paslaugos pavadinimą”.

Bendrovės „Paskola šiandien” paslaugos „Centobankas.lt” pavadinimas buvo pakeistas į „Centokreditas.lt”. „Bendrovė nesiekė tyčia klaidinti savo klientų, todėl iškilus tokiai problemai buvo nedelsiant imtasi priemonių. Toks paslaugos pavadinimas buvo pasirinktas tiesiog dėl asociacijų su pinigais. Šis nesusipratimas kilo tik su vienu iš GVKA narių ir ši problema buvo operatyviai išspręsta”, — tikina Kristina Nemaniūtė. Pasak GVKA direktorės, asociacijos nariai nuolat siekia edukuoti savo vartotojus, informuoti ir ryškinti skirtumus tarp bankų ir greitųjų vartojimo kreditų.

GVKA itin didelį dėmesį skiria vartotojų teisėms, tad tikina, jog po šio įvykio imtasi dar griežtesnių veiksmų, užkertančių kelią panašiems nesusipratimams.

«

»

Kiti pranešimai

2013-06-27

„Pasyvaus namo“ asociacija praturtino savo narių gretas

Birželio mėnesį įvyko kasmetinis „Pasyvaus namo“ asociacijos suvažiavimas, kuriame buvo apžvelgiami ... Skaityti daugiau →

2010-05-28

Moterims rūkymas daro didensę žalą nei vyrams

Moteriai rūkymas sukelia tris kartus didesnę žalą nei vyrui. Naujausi tyrimai įrodė, jog kancerogenai, ... Skaityti daugiau →

2014-06-20

Lietuvoje istorinis įvykis – WRC etapas

Birželio 20 d. Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir VšĮ „Pasaulio ralio čempionato ... Skaityti daugiau →

2011-12-02

Keturiasdešimties tūkstančių lempučių šviesa – dovana Kaunui

Tradicija betampantis kauniečių noras kasmet miestelėnams suteikti galimybę grožėtis originalia ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×