arrow-up.svg moon.svg

„Požeminiai darbai“ trečią kartą pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimą

Lietuvos pramoninkų konfederacija gruodžio 16 dieną paskelbė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2009“ nominacijas, kurios įteiktos daugiau nei 20 bendrovių, besivaržančių trijose kategorijose (mažų, vidutinių ir didelių įmonių grupėse). Bendrovė „Požeminiai darbai“ kaip sėkmingai dirbanti įmonė buvo nominuota vidutinių įmonių grupėje.

Šiais metais Lietuvos pramoninkų konfederacija nominacijomis siekė įvertinti ir pagerbti įmones, įveikusias globalų nuosmukį ir sugebėjusias sėkmingai organizuoti savo veiklą. Kriterijai, kuriais remiantis buvo atrenkamos įmonės, beveik nesiskyrė nuo praeitų metų. Šiemet buvo vertinami ketvirtiniai pretendentų pateikti veiklos duomenys (produkcijos ir paslaugų apimtys, pelnas prieš apmokestinimą, investicijos į gamybą, eksporto skaičius bei darbo vietų skaičius). Taip pat į vertinimo kriterijus buvo įtrauktas naujų darbo vietų steigimas, vidutinis mėnesinis darbuotojų atlyginimas, darbo bei produkcijos kokybės rodikliai bei darbo sąlygų gerinimas. Aukščiausius rezultatus pelniusios bendrovės buvo nominuotos kaip sėkmingai dirbančios įmonės.

„Šiame konkurse dalyvaujame jau nebe pirmus metus ir džiaugiamės, kad tai jau trečias mums skirtas apdovanojimas. Nuolat siekiame gerinti savo darbo rezultatus, įgyvendinti projektus nepriekaištingai bei kurti tinkamą darbo klimatą. Įteikta nominacija patvirtina, kad kol kas mums puikiai sekasi realizuoti savo tikslus“, — teigia bendrovės „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys. Paklaustas, ar kitais metais ketina dalyvauti tokio pobūdžio konkursuose, bendrovės generalinis direktorius neabejotinai atsakė teigiamai.

«

»

Kiti pranešimai

2015-12-10

Lietuviai išlydėti į Dakarą

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) bei Kūno kultūros ir sporto departamentas išlydėjo ... Read more →
2012-01-23

Naujausias „Nokia“ NFC telefonų galimybes ketinama testuoti Lietuvoje

UAB „E-verslo klasteris“, vienijantis informacinių technologijų įmones bei mokslo įstaigas, bendradarbiaujančias ... Read more →
2010-06-02

Lietuvos greitųjų vartojimo kreditų asociacija pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba

Šių metų birželio 1 dieną, vadovaujantis lygiateisiškumo, abipusio pripažinimo ir naudingumo abiem ... Read more →
2014-11-26

Žiedo ateitis – Baltijos šalių čempionatas

Tik pasibaigus 2014 metų Lietuvos žiedo čempionatui, Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×