arrow-up.svg moon.svg

Greitųjų vartojimo kreditų asociacija keičia vardą

Trumpalaikes paskolas SMS, telefonu ir internetu teikiančias bendroves vienijanti Greitųjų vartojimo kreditų asociacija (GVKA) keičia pavadinimą. Nuo šiol ši organizacija vadinsis „Lietuvos greitųjų vartojimo kreditų asociacija” (LGVKA).

Vardas buvo pakeistas atsižvelgiant į pakitusią situaciją asociacijoje ir narių poreikius. „Neseniai asociacijai suėjo vieneri metai. Nuo asociacijos įsikūrimo narių skaičius gerokai išaugo. Artimiausiu metu jis dar didės, kadangi vis daugiau bendrovių siekia dirbti skaidriai ir vadovautis atsakingo skolinimo principu. Šiuo metu asociacijai priklauso daugiau nei pusė Lietuvoje įsteigtų greitųjų vartojimo kreditų bendrovių. LGVKA vienintelė asociacija, vienijanti greitųjų vartojimo kreditų kompanijas”, — teigė LGVKA direktorė Kristina Nemaniūtė.

Asociacijos tikslas — reguliuoti greitųjų vartojimo kreditų veiklą. „LGVKA nariai griežtai laikosi etikos kodekso: tikrina klientų mokumą, aiškiai ir suprantamai pateikia informaciją savo klientams, tinkamai saugo asmens duomenis ir kt. Asociacija stebi narių veiklą ir siekia užtikrinti, kad LGVKA nariai paslaugas teiktų profesionalai bei atsakingai”, — tvirtina Kristina Nemaniūtė.

«

»

Kiti pranešimai

2015-08-20

Tarptautinis marketingas. Kaip pasiekti kitų tautų vartotoją?

Pasaulyje daug pavyzdžių kuomet valstybėse apsigyvena kitų tautų atstovai ir pamažu įsitvirtina, ... Skaityti daugiau →

2013-09-13

Kodėl užsigeidžiam to, ką turi kiti?

Jeigu atsisėstumėte vietoje, kurioje yra nemažai žmonių: parke, prekybos centre ar miesto alėjoje ... Skaityti daugiau →

2016-09-13

Artėja Lietuvos ralio čempionato kovų atomazga

Vos prieš kelias dienas vykusios netikėtos ir intriguojančios kovos „DHL Rally Elektrėnai“ – ... Skaityti daugiau →

2012-04-27

Visa tiesa apie kraujasiurbius

Uodas yra nuolatinis lyderis nekenčiamiausių vabzdžių reitinguose. Tai vabzdys kenkėjas, vienas ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×