arrow-up.svg moon.svg

LASF prezidento rinkimai bus atviri visiems

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), būdama atvira organizacija ir atsižvelgdama į žiniasklaidos susidomėjimą, LASF Suvažiavimą ir prezidento rinkimus transliuos tiesiogiai.

LASF prezidento Gintaro Furmanavičiaus teigimu, vykusiame Tarybos posėdyje, atsižvelgiant į žiniasklaidos susidomėjimą ir LASF nario Všį „Greičio manija“ kreipimąsi dėl žiniasklaidos atstovų dalyvavimo LASF Suvažiavime, buvo priimtas sprendimas prezidento rinkimus transliuoti tiesiogiai internetu, o po jų surengti spaudos konferenciją.

„LASF yra ir visada bus skaidri bei atvira organizacija, todėl Tarybos posėdyje vieningai buvo priimtas sprendimas didelio susidomėjimo sulaukusius prezidento rinkimus transliuoti tiesiogiai. Po rinkimų žiniasklaidos atstovai yra kviečiami į spaudos konferenciją, kurioje išrinktas federacijos prezidentas atsakys į visus rūpimus klausimus bei pristatys būsimą automobilių sporto strategiją”, – į spaudos konferenciją kviečia LASF prezidentas G. Furmanavičius.

LASF prezidento rinkimai ir spaudos konferencija vyks kovo 28 d. Kaune, viešbutyje „Kaunas“. Kartu su prezidento rinkimais bus nustatytas federacijos viceprezidentų skaičius, vyks tarybos narių (viceprezidentų, komitetų pirmininkų) rinkimai.

«

»

Kiti pranešimai

2012-04-17

Nuo gydymo elektriniais šamais iki liberalios rinkos

Kasmet balandžio 17 dieną Lietuvoje minima energetikų diena. Net ir prabėgus 120 metų nuo pirmosios ... Read more →
2014-06-13

Volkswagen WRC dalyvaus bent iki 2019 metų

„Volkswagen“ oficialiai paskelbė, kad Pasaulio ralio čempionate (WRC) dalyvaus iki 2019 metų pabaigos. ... Read more →
2011-12-13

Kad skruzdėlės nepavogtų Kalėdų

Artėjančios didžiausios metų šventės vis labiau įsuka į malonių rūpesčių verpetą. Intensyviai ... Read more →
2010-04-21

„Hewlett-Packard“ apdovanojimas skirtas lietuviams

Technologijų kompanija „Hewlett-Packard“ (HP), dirbanti daugiau nei 170-yje šalių visame pasaulyje, ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×