arrow-up.svg moon.svg

Į Lietuvos rinką žengia visiškai nauja prekių pirkimo ir pardavimo sistema

Visuomenėje vis plačiau diskutuojant apie keletą metų didėjusią, o pastaruoju metu aukštumas pasiekusią aukso kainą, daugelis susimąsto apie galimybę parduoti nenaudojamus, sugadintus ar nemadingus aukso ir sidabro dirbinius. Lapkričio 10-12 dienomis Kėdainių centriniame pašte atvyksiančio „Aukso turo” metu gyventojai kviečiami parduoti atsineštus aukso ar sidabro dirbinius už patrauklią kainą. 

Bendradarbiaudama su Lietuvos paštu, aukso ir sidabro gaminius Kėdainiuose supirks kompanija „Auksovokas.lt”. Kėdainiečių juvelyrinius dirbinius įvertins profesionalūs aukso vertintojai, kurie ne tik įvertins dirbinių kainą, bet ir atsakys į visus gyventojų klausimus, o maloniai bendraujant bus galima pasivaišinti kava ir arbata.

„Aukso turas – tai inovatyvi ir unikali paslauga Lietuvos rinkoje, kurią pirmieji galės išbandyti kėdainiečiai. Gyventojams tereikės atnešti aukso ar sidabro gaminius ir mes juos nupirksime, nepaisant jų būklės. Tai labai patogus, o svarbiausia saugus būdas parduoti nenaudojamus dirbinius. Gyventojų patogumui „Aukso turas” lankysis daugelyje Lietuvos miestų, – sakė kompanijos „Auksovokas.lt” vadovas Donatas Butkus.

Pasak UAB „Auksovokas.lt” vadovo D. Butkaus, toks aukso ir sidabro dirbinių pardavimo būdas labai populiarus JAV, Vakarų Europoje ir Skandinavijos šalyse. Gyventojai lengvai ir greitai gali parduoti nebereikalingus aukso ir sidabro daminius, o savo biudžetą papildyti papildomomis lėšomis.

Gyventojai, neturintys galimybės lapkričio 10-12 dienomis apsilankyti Kėdainių centriniame pašte, aukso ir sidabro dirbinius galės parduoti paštu. Lietuvos pašto skyriuose yra „Auksovokas.lt” stendai, kuriuose galima rasti specialius aukso ir sidabro dirbiniams siųsti skirtus saugius vokus. Į šiuos vokus, kartu su užpildyta anketa, tereikia sudėti juvelyrinius gaminius ir atiduoti pašto darbuotojui.

Siunčiant aukso ir sidabro gaminius paštu, vokas yra apdraudžiamas. Dėl to siuntimo išlaidos gyventojams nieko nekainuoja. Gavus paštu atsiųstus dirbinius, UAB „Auksovokas.lt” per vieną darbo dieną siuntėjui perveda pinigus į jo banko sąskaitą arba juos galima atsiimti grynaisiais Lietuvos pašte.

Didžiausias šios naujos paslaugos, kuri sparčiai populiarėja visame pasaulyje, privalumas – saugus, greitas ir daug pastangų nereikalaujantis būdas aukso ar sidabro dirbinius iškeisti į pinigus. O taip pat galimybė pasirinkti patogiausią pardavimo būdą.

«

»

Kiti pranešimai

2015-10-09

Spalio 9 – Pasaulinė pašto diena

Spalio 9-toji – minima kaip Pasaulinė pašto diena, kuri šiemet žymi 141-ąsias, dar 1874 m. įkurtos,… ... Skaityti daugiau →

2015-09-14

Medikai gelbės lenktynininkus

Jau 9-tą kartą vykstančiose Greitosios medicininės pagalbos (GMP) ekipažų varžybose šiemet dalyvių ... Skaityti daugiau →

2015-02-18

Lenktynininko likimą spręs LASF etikos komisija

Vasario mėnesį socialiniame tinkle „Facebook“ bei pagrindiniuose Lietuvos naujienų portaluose ... Skaityti daugiau →

2015-04-30

„DeeMe“ – lietuviška mobilioji aplikacija nustebinusi pasaulį

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių naudotojų skaičius kasmet auga, o mobiliųjų ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×