arrow-up.svg moon.svg

Kokybės vadybos sertifikatas — prevencija prieš sukčius

Atsižvelgdama į vartotojų poreikius ir siekį užtikrinti kokybiškų paslaugų teikimą bei užkirsti kelią sukčiavimams, bendrovė „HST komunikacijos“, teikianti greitųjų vartojimo kreditų paslaugą „Greitaskreditas.lt“, įsidiegė tarptautinį kokybės vadybos sertifikatą, atitinkantį LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Jos pavyzdžiu artimiausiu metu paseks ir kitos greitųjų vartojimo kreditų bendrovės.

Vienas iš svarbesnių kokybės vadybos sistemos įdiegimo tikslų — prevencija prieš sukčius. Bendrovės „HST komunikacijos“ direktorius Juozas Rupšys teigia, kad kiekviena greituosius vartojimo kreditus teikianti įmonė privalo užtikrinti saugų asmens duomenų tvarkymą, skaidrią veiklą bei užkirsti kelią bet kokiam galimam sukčiavimui. „Tik pradėję savo veiklą pirmiausiai sukūrėme sistemą, kuri užtikrina vartotojų saugumą. Mūsų darbuotojai griežtai laikosi aprašytų procedūrų, nuostatų ir taisyklių. Besikreipiančiam į bendrovę dėl greitųjų vartojimo kreditų išdavimo yra užduodami klausimai, į kuriuos atsakymus gali žinoti tik pats asmuo. Klausimai formuojami remiantis tam tikra duomenų baze, kuria turime teisę naudotis. Taip virtuliai yra identifikuojamas vartotojas. Nuo 2009 metų neužfiksavome nei vieno sukčiavimo atvejo“, — tvirtina bendrovės „HST komunikacijos“ direktorius.

Paklaustas, ar tokia prevencinė priemonė nesudaro kliūčių vartotojui gauti kreditą, t.y. ar ilgai trunka identifikacijos procedūra, Juozas Rupšys užtikrino, kad šis procesas sudėtingu gali būti tik sukčiui. „Jei darbuotojai įtaria, kad vartotojas neužtikrintai ir netiksliai atsakinėja į užduotus klausimus, jie tęsia šį procesą, kol įsitikina, jog vartotojas tikrai nemeluoja. Jei besikreipiantis dėl kredito nesiekia apgauti ir tikrai savo vardu ima kreditą, identifikacijos procedūra trunka vos kelias minutes. Ši priemonė leidžia eliminuoti nesąžiningus vartotojus“, — pabrėžia paslaugą „Greitaskreditas.lt“ teikiančios bendrovės direktorius.

Be to, Juozas Rupšys tvirtina, kad bendrovė didelį dėmesį skiria ne tik siekiui užkirsti kelią sukčiavimui, bet ir įsiskolinimams, t.y. bendrovė nėra suinteresuota nemokiais klientais, tad jau pirmajame internetinės svetainės puslapyje (www.greitaskreditas.lt) perspėjama, kad prieš pateikdamas kredito paraišką vartotojas pats turi įvertinti savo finansinę situaciją. Be to, vartotojas turi teisę pateikti prašymą, apriboti galimybę gauti kreditą.

Kokybės vadybos sistema — galimybė operatyviai reaguoti į esamas problemas ir rasti tinkamą sprendimą. „Sukurta ir įdiegta tarptautinius standartus atitinkanti kokybės vadybos sistema įrodo, jog skiriame ne tik didelį dėmesį prevencijai prieš sukčiavimą, bet ir savo klientui, t.y. jo duomenų saugumui, lengvai prieinamai informacijai apie kredito išdavimą ir grąžinimą, išsamioms konsultacijoms, profesionaliam bei kokybiškam paslaugų suteikimui“, — teigia Juozas Rupšys. Pasak jo, įgytas tarptautinis sertifikatas įrodo, jog bendrovė siekia pasiūlyti tinkamiausius finansinius sprendimus savo klientui, atsakingai vertindama savo bei kliento finansinę riziką. Greituosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės „HST komunikacijos“ direktorius tikisi, jog artimiausiu metu kokybės vadybos sistemas įsidiegs ir kitos GVKA (Greitųjų vartojimo kreditų asociacijos) įmonės.

«

»

Kiti pranešimai

2010-02-11

Greitųjų vartojimo kreditų rinka perpildyta

Iki 2008 metų greituosius vartojimo kreditus teikė dvi bendrovės. Remiantis statistiniais duomenimis, per dvejus metus šis… Plačiau
2016-07-18

Kaune statomi butai – emigrantų dėmesio objektas

Kaune kylant vis daugiau nekilnojamojo turto objektų, brokeriai pastebi, jog stiprėja tendencija – emigrantų susidomėjimas nauju… Plačiau
2013-09-10

Drifte benzino kainų neskaičiuojam

Driftas gimė Japonijoje, tačiau savo nišą rado ir Lietuvoje. Pasak Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) drifto… Plačiau
2015-05-20

Lietuviai paštu siunčia automobilių detales, medų ir netgi sraiges

Siuntų paslaugas teikiančių įmonių duomenimis, lietuviai kasmet siunčia vis daugiau siuntinių, o populiariausių sąraše rikiuojasi automobilių… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×