arrow-up.svg moon.svg

Vaikų namams — penki šimtai bilietų į renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“

Unikalią galimybę prisiliesti prie priešistorės ir susipažinti su dvidešimt įspūdingo dydžio, nepakartojamo žavesio dinozaurais turės ir vaikų namų gyventojai. Jiems renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ organizuojanti bendrovė „SEVEN Live“ dovanoja penkis šimtus bilietų.

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ — tai šou ir edukacijos derinys (angl. edutainment). „Patirtis, įgyta renginio metu, neprilygsta nei vienam mokyklos vadovėliui, enciklopedijai ar vizualinei medžiagai. Tai dvi valandas trunkanti informatyvi pamoka, kuri palieka neišdildomus įspūdžius. Tad labai džiaugiamės galėdami padovanoti šią pamoką ir beglobiams vaikučiams, suteikti jiems galimybę susipažinti su dinozaurų egzistavimo periodais, tuo metu karaliavusiais įspūdingiausiais padarais, jų evoliucija, gamtos reiškiniais, pranašaujančiais dinozaurų eros pabaigą“, — besišypsodamas apie birtų kanalo BBC įgyvendintą projektą pasakoja „SEVEN entertainment“ generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Su dideliu malonumu „SEVEN entertainment“ generalinis direktorius praneša ir apie ketvirtą renginio „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ seansą. „Prieš keletą dienų paskelbėme apie specialų renginį, skirtą moksleiviams, ir šiandien bilietų likę vos keletas šimtų. Labai smagu, kad pasaulyje pripažintą renginį, kuriam buvo įteikti THEA organizacijos, „Billboard“ (2008 metais) ir „Pollstar“ (2009 metais) apdovanojimai, įvertina ir Lietuvos gyventojai, šiuo įspūdingu reginiu galėsiantys mėgautis ir papildomo seanso metu, lapkričio 29 dieną, 16 valandą“, — pabrėžia Vidmantas Šiugždinis.

Paprašytas daugiau papasakoti apie nepakartojamą renginį „SEVEN entertainment“ generalinis direktorius pabrėžia, jog tai ne filmas, ne paroda, ne muziejus. „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ — tai blizgančių akių, spindinčios odos gigantų pasirodymas. Renginio aktoriais tampa patys dinozaurai: jie kovoja, medžioja, riaumoja, griežia dantimis, skraido, bėgioja… „Galiu pažadėti, kad šou, demonstruojantis mūsų priešistorę, privers sulaikyti kvapą, žavės ir stebins“, — intriguoja Vidmantas Šiugždinis.

Renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ rengia bendrovė „SEVEN Live“, užsiimanti koncertų ir šou organizavimu. Bendrovė jau surengė „R.E.M.“, „Sensation“, Avril Lavigne, Lenny Kravitz, „Linkin Park“, „Def Leppard“, „Backstreeet Boys“, „Depeche Mode“, Stingo, Philo Collinso, „Pet Shop Boys“, Toto Cutugno, Ozzy Osbourne, „Nightwish“, Chriso De Burgho ir kitų atlikėjų koncertus.

«

»

Kiti pranešimai

2012-09-18

Elektros kainų aritmetika

Nesiliaujančios diskusijos dėl šokinėjančių elektros kainų tik dar labiau sustiprėja artėjam šaltajam metų laikui. Taigi, nuo… Plačiau
2012-01-12

Grėsmingas sustyguotos šeimos dienotvarkės priešas

Dažnas lietuvis besididžiuodamas prieš svečių šalių gyventojus pasidžiaugia galimybe mėgautis visais keturių metų laikų atnešamais malonumais,… Plačiau
2011-03-15

Alternatyva – augalinės kilmės riebalų rūgštys

Riebalų rūgštys Omega organizme negaminamos. Paplitusi nuomonė, jog jos dažniausiai gaunamos valgant žuvį. Tačiau pastaruoju metu… Plačiau
2010-12-17

Streso rezultatas – skrandžio ir dvylikapirštės opaligė

Nuolatinis stresas, netinkama mityba, žalingi įpročiai… Rezultatas – deginantis skausmas viršutinėje pilvo dalyje. Tai gali būti… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×