arrow-up.svg moon.svg

Vaikų namams — penki šimtai bilietų į renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais”

Unikalią galimybę prisiliesti prie priešistorės ir susipažinti su dvidešimt įspūdingo dydžio, nepakartojamo žavesio dinozaurais turės ir vaikų namų gyventojai. Jiems renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais” organizuojanti bendrovė „SEVEN Live” dovanoja penkis šimtus bilietų.

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais” — tai šou ir edukacijos derinys (angl. edutainment). „Patirtis, įgyta renginio metu, neprilygsta nei vienam mokyklos vadovėliui, enciklopedijai ar vizualinei medžiagai. Tai dvi valandas trunkanti informatyvi pamoka, kuri palieka neišdildomus įspūdžius. Tad labai džiaugiamės galėdami padovanoti šią pamoką ir beglobiams vaikučiams, suteikti jiems galimybę susipažinti su dinozaurų egzistavimo periodais, tuo metu karaliavusiais įspūdingiausiais padarais, jų evoliucija, gamtos reiškiniais, pranašaujančiais dinozaurų eros pabaigą”, — besišypsodamas apie birtų kanalo BBC įgyvendintą projektą pasakoja „SEVEN entertainment” generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Su dideliu malonumu „SEVEN entertainment” generalinis direktorius praneša ir apie ketvirtą renginio „Pasivaikščiojimas su dinozaurais” seansą. „Prieš keletą dienų paskelbėme apie specialų renginį, skirtą moksleiviams, ir šiandien bilietų likę vos keletas šimtų. Labai smagu, kad pasaulyje pripažintą renginį, kuriam buvo įteikti THEA organizacijos, „Billboard” (2008 metais) ir „Pollstar” (2009 metais) apdovanojimai, įvertina ir Lietuvos gyventojai, šiuo įspūdingu reginiu galėsiantys mėgautis ir papildomo seanso metu, lapkričio 29 dieną, 16 valandą”, — pabrėžia Vidmantas Šiugždinis.

Paprašytas daugiau papasakoti apie nepakartojamą renginį „SEVEN entertainment” generalinis direktorius pabrėžia, jog tai ne filmas, ne paroda, ne muziejus. „Pasivaikščiojimas su dinozaurais” — tai blizgančių akių, spindinčios odos gigantų pasirodymas. Renginio aktoriais tampa patys dinozaurai: jie kovoja, medžioja, riaumoja, griežia dantimis, skraido, bėgioja… „Galiu pažadėti, kad šou, demonstruojantis mūsų priešistorę, privers sulaikyti kvapą, žavės ir stebins”, — intriguoja Vidmantas Šiugždinis.

Renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais” rengia bendrovė „SEVEN Live”, užsiimanti koncertų ir šou organizavimu. Bendrovė jau surengė „R.E.M.”, „Sensation”, Avril Lavigne, Lenny Kravitz, „Linkin Park”, „Def Leppard”, „Backstreeet Boys”, „Depeche Mode”, Stingo, Philo Collinso, „Pet Shop Boys”, Toto Cutugno, Ozzy Osbourne, „Nightwish”, Chriso De Burgho ir kitų atlikėjų koncertus.

«

»

Kiti pranešimai

2015-10-08

„Google“ pagreitina mobilųjį internetą tiek naršytojams, tiek naujienų skleidėjams.

Beveik 60% šiuo metu internete ieškomos informacijos yra atidaroma per mobiliuosius įrenginius. Kalbant ... Skaityti daugiau →

2010-10-05

Maisto papildų tyrimas: greipfrutų sėklų ekstraktas – ne tik kartus vanduo

Greipfrutų sėklų ekstraktas yra ne tik kartus vanduo, teigia farmacijos specialistai. Vokietijos laboratorijoje ... Skaityti daugiau →

2011-08-18

Eksportas didėjo 10 proc.

2011 metų I pusmetį vandens gamintoja „Druskininkų Rasa” eksportą padidino beveik 10 ... Skaityti daugiau →

2009-12-07

„Otaka” kviečia į profesionalias kūrybines dirbtuves!

Gruodžio 7 dieną „Otaka” kviečia į kūrybines dirbtuves, kurių metu lankytojai galės ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×