arrow-up.svg moon.svg

Konkursas! Renkamas mažylis, tapsiantis reklaminiu veidu!

Net neabejojate savo mažylio gebėjimais pozuoti? Augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega kompleksas „Oilevegan” ieško reklaminio veido ir skelbia konkursą mažyliams! Projektas prasideda gegužės 25 dieną ir tęsis iki birželio 25 dienos.

Konkurso sąlygos itin paprastos, o prizai iš tiesų verti dėmesio. Projekte gali dalyvauti mažyliai iki 3 metų. Jų žaviausias nuotraukas kelti reikėtų adresu www.oilevegan.lt/galerija. Laimėtojus rinks galerijos lankytojai ir kompetetinga komisija.

Konkurso organizatoriai tikino, kad idėja organizuoti šį projektą kilo neatsitiktinai. „Nuolat tenka girdėti tėvelių komentarus, jog jų mažyliai ne mažiau žavūs už tuos, kuriuos dažnai matome televizijos ekranuose ar žurnaluose, todėl priėmėme sprendimą suteikti galimybę Lietuvos padangėje „užsidegti” naujoms „žvaigždutėms”. Be to, augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega kompleksas itin mėgstamas mažųjų”, – kalbėjo vienas iš projekto organizatorių.

Pirmos vietos nugalėtojo laukia įspūdinga profesionali fotosesija. Nuotraukos bus naudojamos visoje augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega komplekso „Oilevegan” reklaminėje medžiagoje. Antrąją vietą užėmusio mažylio tėvelių laukia savaitgalis Druskininkuose, gydomajame ir poilsio SPA centre SPA Vilnius SANA, kur galės mėgautis atnaujintu mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksu (sana.spa-vilnius.lt). Trečiasis laimėtojas bus apdovanojamas „Oilevegan” produkcija, reikalinga smegenų vystymuisi, širdies darbo, regėjimo, nervų sistemos darbo gerinimui, kraujotakos, imuniteto stiprinimui ir kt.

Daugiau informacijos oficialioje svetainėje www.oilevegan.lt.

Organizatoriai perspėja, kad konkurso temos neatitinkančios nuotraukos bus šalinamos.

«

»

Kiti pranešimai

2013-04-18

Ar praktika visada patenkina lūkesčius?

Praktika yra pirmoji svarbi stotelė jauno žmogaus karjeros kelyje, todėl itin svarbu atidžiai pasirinkti ... Skaityti daugiau →

2014-10-24

Kasparas Navickas – FIA akademijos atrankoje

FIA jaunųjų lenktynininkų akademijos atrankoje Lietuvos garbę gins augantis ralio kroso talentas ... Skaityti daugiau →

2010-05-28

Moterims rūkymas daro didensę žalą nei vyrams

Moteriai rūkymas sukelia tris kartus didesnę žalą nei vyrui. Naujausi tyrimai įrodė, jog kancerogenai, ... Skaityti daugiau →

2011-03-24

Geologinės aplinkos monitoringas padės gauti operatyvią ir kokybišką informaciją apie požeminio vandens būklę

Pastaruoju metu visuomenė vis jautriau ima reaguoti į aplinkos problemas. Ji baiminasi dėl savo gyvenamosios ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×