arrow-up.svg moon.svg

Laikinojo įdarbinimo įmonių plėtrai suformuota „Starjobs“ įmonių grupė

Lyderiaujanti laikinojo įdarbinimo įmonė Lietuvoje UAB „Starjobs“ baigė pirmąjį plėtros Baltijos šalyse etapą, atlikdama įmonių reorganizavimą ir tapdama Lietuvoje suformuotos „Starjobs“ įmonių grupės nare.

Pirmajame plėtros etape laikinojo įdarbinimo įmonės UAB „Starjobs“ Lietuvoje, SIA „Starjobs“ Latvijoje ir OÜ „Staffme“ Estijoje tapo kontroliuojamos „Starjobs“ holdingo, kurio generaliniu direktoriumi paskirtas Jurgis Kovas, anksčiau vadovavęs „Starjobs“ įmonei Latvijoje.

„Sėkmingas J. Kovo vadovavimas „Starjobs“ Latvijoje įrodė jo aukštą kvalifikaciją. Tai žmogus, kuris yra tikras profesionalas ir nebijo naujų profesinių iššūkių. Mes tikime, kad J. Kovas „Starjobs“ holdingui vadovaus taip pat sėkmingai, kaip tai darė „Starjobs“ Latvijoje, – sako „Starjobs“ valdybos pirmininkas Martynas Kandziarauskas.

Pasak M. Kandziarausko, pagrindinės „Starjobs“ holdingo veiklos sritys bus nukreiptos į įmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veiklų koordinavimą, efektyvumo didinimą bei santykių vystymą su strateginiais partneriais.

Taip pat tam, kad būtų užtikrinta sklandi UAB „Starjobs“ integracija į šią įmonių grupę, dabartinį direktorių Vytautą Kernagį nuo šiandien šiam integracijos periodui keičia į įmonę po pertraukos vadovauti grįžtantis Valdas Strazdas.

„Valdą daugelis puikiai pažįsta kaip savo srities specialistą ir įmonei atsidavusį komandos narį, žinantį įmonę iš vidaus, todėl geriausiai galintį sustyguoti ir įgyvendinti įmonės strateginius tikslus“, – teigia M. Kadziarauskas.

Apie holdingą „Starjobs“

„Starjobs“ įmonių grupė veiklą vysto Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, iš viso Baltijos regione yra 11 padalinių. Šiuo metu „Starjobs“ holdingo įmonių duomenų bazėse yra daugiau nei 7000 kandidatų, o klientų įmonėse dirba virš 2000 laikinųjų darbuotojų. 2011 metų apyvarta siekė 22,3 mln. lt.

«

»

Kiti pranešimai

2017-09-21

Finalinis Lietuvos ralio čempionato etapas šturmanų akimis

Iki finalinio Lietuvos ralio čempionato etapo „Rally Classic“ Druskininkų-Lazdijų apylinkėse, kuris vyks rugsėjo 29-30 dienomis, beliko… Plačiau
2015-03-28

LASF PREZIDENTU IŠRINKTAS ROMAS AUSTINSKAS

Šeštadienį, kovo 28-tą dieną, po įvykusio Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) suvažiavimo, slapto balsavimo metu nauju… Plačiau
2015-05-28

Lietuvos siuntėjai atranda Aziją

Jau kelerius metus lietuviai daugiausiai siuntų siunčia į JAV, D. Britaniją ir Vokietiją. Šį sąrašą šiemet… Plačiau
2016-05-04

V. Pleskovas: Vilkyčiai – egzaminas Lietuvai

Neseniai Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) viceprezidentu tapęs buvęs lenktynininkas, praėjusių metų Europos kroso vicečempiono treneris… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×