arrow-up.svg moon.svg

Norite jaukios ir modernios virtuvės?

Ne paslaptis, kad virtuvę galėtumėme įvardinti, kaip bene svarbiausią namų vietą, kur ne tik prie pusryčių ar vakarienės stalo susirenka visa šeima, bet ir persikelia linksmiausi vakarėliai ar susibūrimai. Būtent dėl to svarbu, kad virtuvinis interjeras būtų ne tik patrauklus, bet ir praktiškas kasdieniniam naudojimui.

Pasikeitę poreikiai ir praktiškumo paieškos

Vis spartėjanti technologijų raida skatina vartotojus įžvalgiau rinktis medžiagas, ieškoti įdomesnių interjero sprendimų. Dabar žmonėms svarbu baldo visuma – ne tik graži išorė, bet ir kokybiškas, ekologiškas bei priderintas prie fasadų vidus.

Pastebima, kad žmonės vis labiau stengiasi rinktis kokybiškesnes ir modernesnes medžiagas. Dar prieš keletą metų populiariais vadinti blizgūs paviršiai dabar keičiami matinėmis ar gilių tekstūrų plokštėmis, o lengvesni 1 centimetro storio paviršiai vis dažniau keičia prieš tai naudotus 4 ar 5 centimetrų storio stalviršius.

Praktiškiausiais stalviršiais laikomi tie, kurie yra itin atsparūs vandeniui, karščiui ir nesugeria dėmių, pavyzdžiui Compact laminato paviršiai. Šie stalviršiai be gana ilgo sąrašo praktinių savybių dar yra labai modernios išvaizdos, baldui suteikiančios lengvumo.

Rinkdamiesi medžiagas žmonės šiais laikais perka ne tik išvaizdą, bet ir istoriją. Vieni svarbiausių aspektų renkantis medžiagas savo namų jaukumui: medžiagų kilmė, kokybiški gamintojai ir gilios, raštą atkartojančios tekstūros bei natūraliai atrodantys dekorai. Išskirtinės išvaizdos ir funkcionalumo galima pasiekti  ir spalvų pagalba. Prabangios spalvos – balta ir juoda. Jos metai iš metų  tobulinamos tekstūrų ir atspalvių pagalba. Naujausi vėjai rinkoje: matinės, lygios ir švelnios it barchatas plokštės, kurių Nanotech paviršius dar yra ir lengvai prižiūrimas. Visos kitos spalvos kiekvienais metais keičiasi pagal madą.

Pastebima tendencija, kad žmonės pradėjo vengti blizgių produktų. Tikriausiai pagrindinė to priežastis, populiariosios interjero parodos Vokietijoje, Italijoje bei Lietuvos ir pasaulio dizainerių gaminiai, kuriuose vyrauja matiniai paviršiai bei tekstiliniai, surūdijusio metalo, betono dekorai. Blizgūs paviršiai jau užleidžia pozicijas, bet vis dar mėgstami ir ypatingai tinkami padidinti mažas erdves. Tačiau blizgi medžiaga turi būti kokybiška, todėl dažnai ir aukštesnės kainos, kad papuoštų Jūsų namus ir patenkintų visus lūkesčius.

Išskirtinio stiliaus taisyklės

Specialistai pastebi, kad žmonės vis labiau nori unikalių gaminių. Specialistams antrina vieno didžiausių interjero apdailos bei baldinės furnitūros distributoriaus  UAB „Termopalas“ direktorius Paulius Urbelis. Jis teigia, kad kitonišką stilių susikurti bandantiems pirkėjams itin svarbu neriboti savęs renkantis medžiagas.

„Visų pirma, reikėtų išsiaiškinti savo poreikius ir pabandyti atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdo detales, pavyzdžiui: kaip dažnai gaminate maistą, o galbūt jį tik šildotės. Jeigu mėgstate gaminti ir norite daugiau praktiškumo – rinkitės gilios tekstūros medžiagas, o jeigu jums svarbiausia išskirtinis stilius – puikiai tiks matinė spalva. Dar vienas ne ką mažiau svarbus aspektas – susidaryti baldo architektūrinį brėžinį, pagal kurį ir bus parenkamos medžiagos gamybai. Puikus sprendimas kreiptis į specialistus, kurie nusimano apie medžiagas ir naujausias plokščių tendencijas. Juk be abejonės – didžiausias virtuvės išskirtinumas būna tada, kai ji atitinka žmogaus poreikius ir yra jam komfortiška“, – pasakojo vadovas.

Gero rezultato sėkmės paslaptis – kokybiškai pasirinktos medžiagos ir patikimi gamintojai.

Kainos išraiška – ne metrais

Labai svarbu, kad pasirinktas gamintojas domėtųsi naujausiomis tendencijomis, gebėtų išsiaiškinti jūsų poreikius ir mokėtų pagal juos padaryti atitinkamą architektūrinį brėžinį. Žinoma, vienu iš pagrindinių rodiklių renkantis paslaugas išlieka kaina. Taigi, ne mažiau svarbu, kad pasirinktas gamintojas kainą skaičiuotų pagal poreikį ir pageidaujamas paslaugas, o ne pagal iš anksto nustatytą  virtuvės metro kainą, kuri netgi apriboja kliento galimybes rinktis vienokią ar kitokią medžiagą, nes gali peržengti nustatytą mokestį.

Virtuvė žmogui paprastai tarnauja 10-15 metų, todėl jei tik yra galimybė, nereikėtų pagailėti sumokėti didesnės sumos už patikimas medžiagas ir darbą. Dažniausiai labai nesunku atskirti kokybiškas ir nekokybiškas medžiagas netgi plika akimi, o ne itin kruopščiai parinktos jos gali būti nusidėvėjusios jau ir po poros metų naudojimo.

«

»

Kiti pranešimai

2009-10-30

Grupė „Sel” — šiurpulingame „Grand Halloween Party”

Jau spalio 31 dieną Panevėžio „Cido” arenoje demoniškas Lietuvos šokių muzikos grupės ... Skaityti daugiau →

2014-09-16

Startuoja bilietų prekyba į „Rally Classic“ Druskininkai 2014

Likus šiek tiek daugiau nei dviem savaitėms iki paskutinio Lietuvos ralio čempionato etapo ir išvažiuojamojo ... Skaityti daugiau →

2014-05-16

„Kauno Hanza dienos 2014“: Senosios Lietuvos istorija atgimsta komiksų pavidalu

Gegužės 16 dieną, penktadienį, 17.00 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. ... Skaityti daugiau →

2014-07-01

Spaudos konferencija: praėjo Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapas Lietuvoje

Liepos 2 d. 11 val. Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir VšĮ „Pasaulio ralio čempionato ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×