arrow-up.svg moon.svg

Nuo šiol Lietuvoje mažiausias kreditas SMS’u – 5Lt

Atsižvelgdama į visuomenės poreikius, greitųjų vartojimo kreditų rinkos tendencijas ir užsienio bendrovių patirtį, trumpalaikius kreditus teikianti bendrovė „SMScredit.lt“ įdiegė sistemą, suteikiančią vartotojams galimybę imti greitąjį vartojimo kreditą tokį, kokio reikia būtent tą akimirką, ir jį grąžinti pasirinktą dieną. Lyginant su kitomis greitųjų vartojimo kreditų bendrovėmis, „SMScredit.lt“ nuo šiol teiks Lietuvoje mažiausią kreditą SMS žinute. Mažesnė suma, trumpesnis laikotarpis — mažesni mokesčiai.

Latvijoje sėkmingai veikianti sistema susilaukė itin didelio paslaugų vartotojų dėmesio. Nuo kovo mėnesio ši sistema veikia ir Lietuvoje. „Klientai turi galimybę svetainėje pasirinkti reikiamą sumą ir terminą, per kurį planuoja grąžinti kreditą, pavyzdžiui, jei Jūs peršalote, pinigų nėra, o atlyginimą mokės tik po 5 dienų, galite pasiskolinti būtent tokią sumą, kokios reikia nusipirkti vaistams. Sumos ir terminai nėra fiksuoti, t.y. klientas gali skolintis būtent tokį kreditą, kokio reikia nenumatyto atvejo metu ir jį grąžinti per tokį laikotarpį, koks vartotojui tinkamas. Skaičiuoklė, atsižvelgdama į pasirinktus kriterijus, tiksliai klientui parodo, kokią sumą iš viso reikės grąžinti ir kokie mokesčiai tą sumą sudaro. Be to, pirmoji paskola yra nemokama, kiek vartotojas pasiskolins, tiek jis ir grąžins“, — teigia bendrovės „SMScredit.lt“ generalinis direktorius Gediminas Velička.

Lankstus požiūris suteikia galimybę atitikti klientų poreikius. Pasak Gedimino Veličkos, nuo šiol klientams nereikės mokėti už tai, kas galbūt nėra reikalinga. „Kai vartotojams pasiūloma fiksuota suma ir fiksuotas terminas, jis įspaudžiamas į rėmus ir privalo mokėti už tokį kreditą, kurį jam pasiūlo paslaugų teikėjas. Jei klientui reikalinga tik nedidelė, pavyzdžiui, 5, 10 ar 20 Lt suma, kodėl jis turėtų imti 100 Lt ir mokėti palūkanas, skaičiuojamas būtent nuo šios sumos?“, — tvirtina „SMScredit.lt“ generalinis direktorius ir pabrėžia, kad skaičiuokle naudotis itin paprasta: visa informacija svetainėje pateikiama aiškiai, suprantamai.

Galimybė pirmą paskolą imti nemokamai lieka. Akcija pratęsiama iki birželio 30 dienos. Gediminas Velička tikina, jog „SMScredit.lt“ paslaugų vartotojams, pirmą kartą imantiems paskolą, ir toliau bus suteikiama galimybė grąžinti tiek, kiek buvo pasiskolinta, be jokių papildomų sąlygų ar mokesčių.

«

»

Kiti pranešimai

2015-12-10

Lietuviai išlydėti į Dakarą

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) bei Kūno kultūros ir sporto departamentas išlydėjo ... Read more →

2016-05-04

V. Pleskovas: Vilkyčiai – egzaminas Lietuvai

Neseniai Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) viceprezidentu tapęs buvęs lenktynininkas, ... Read more →

2010-06-15

Viešųjų įstaigų dėmesys socialinės rizikos šeimoms

Viešoji įstaiga „Birštono tulpė“ ugdys ir stiprins socialinės rizikos šeimų gebėjimus savarankiškai ... Read more →

2013-05-09

Kaip Lietuvą paveiks Latvijos stojimas į Nord Pool Spot?

Birželio 3 -oji – svarbi ir įsimintina diena Latvijos elektros energijos rinkai, nes šią dieną ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×