arrow-up.svg moon.svg

Savaitgalį „praūžė“ tarptautinė jaunimo debatų konferencija „IDEA Exchange 2010“

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, Santaros vidurinėje mokykloje, vykę tarptautiniai debatai sulaukė itin didelio Lietuvos ir kaimyninių šalių moksleivių, studentų, jaunųjų debatininkų, mokytojų susidomėjimo ir aktyvumo. Tarptautinę jaunimo debatų konferenciją „IDEA Exchange 2010“ organizavo Tarptautinė debatų švietimo asociacija (IDEA) ir Všį Neformaliojo švietimo debatų centras.

Tarptautinėje „IDEA Exchange 2010“ konferencijoje savo mintimis apie debatinę veiklą, jaunimo aktyvumo ir pilietiškumo skatinimą, istorinės atminties svarbą jaunų žmonių gyvenime dalinosi jaunosios kartos atstovai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Ukrainos. Ypač aktyvūs buvo Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos dalyviai, kurie diskusijoms pateikė net dvidešimt pranešimų.

Konferencijoje jaunųjų pranešėjų mintis papildė vyresniosios kartos atstovai: savo pranešimus pristatė renginio garbės svečiai Girvydas Duoblys ir Vytautas Toleikis.

Kovo 27 dieną Vilniuje įvykusi tarptautinė jaunimo debatų konferencija „IDEA Exchange 2010“ pateisino renginio dalyvių ir organizatorių lūkesčius, todėl kitais metais planuojama tarptautinius jaunimo debatus Lietuvoje rengti dar kartą.

Apie konferenciją „IDEA Exchange 2010“

„IDEA Exchange 2010“ – kovo 27 – 28 dienomis Vilniuje, Santaros vidurinėje mokykloje, vyko moksleiviams, studentams, jauniesiems debatininkams, žurnalistams jaunimo lyderiams, jaunimo organizacijų nariams, naujosios žiniasklaidos vartotojams ir kūrėjams skirta tarptautinė konferencija, kurios metu buvo inicijuojama tarptautinė idėjų sklaida, skatinamas jaunimo bendradarbiavimas, iniciatyvumas ir aktyvumas sprendžiant aktualias jaunimo problemas. Pagrindinė „IDEA Exchange 2010“ Vilniuje tema – „Jaunimas ir istorinė atmintis“.

«

»

Kiti pranešimai

2014-04-25

G. Furmanavičius: Automobilių sportas negali vykti saugumo sąskaita

Naują automobilių sporto sezoną lenktynininkai, komandos bei žiūrovai pradeda su iškeltais aukščiausiais ... Read more →
2013-06-25

Ralio komiteto pirmininkas sportininkų akimis

Likus šiek tiek daugiau nei mėnesiui iki kandidatų teikimo į Lietuvos automobilių sporto federacijos ... Read more →
2009-12-23

Daugiausiai skolinasi dirbantys vienišiai?

Trumpalaikes paskolas teikianti bendrovė „SMScredit.lt“ atlikusi viešą apklausą, kurioje dalyvavo ... Read more →
2014-09-16

Startuoja bilietų prekyba į „Rally Classic“ Druskininkai 2014

Likus šiek tiek daugiau nei dviem savaitėms iki paskutinio Lietuvos ralio čempionato etapo ir išvažiuojamojo ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×