arrow-up.svg moon.svg

Savaitgalį „praūžė” tarptautinė jaunimo debatų konferencija „IDEA Exchange 2010”

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, Santaros vidurinėje mokykloje, vykę tarptautiniai debatai sulaukė itin didelio Lietuvos ir kaimyninių šalių moksleivių, studentų, jaunųjų debatininkų, mokytojų susidomėjimo ir aktyvumo. Tarptautinę jaunimo debatų konferenciją „IDEA Exchange 2010” organizavo Tarptautinė debatų švietimo asociacija (IDEA) ir Všį Neformaliojo švietimo debatų centras.

Tarptautinėje „IDEA Exchange 2010” konferencijoje savo mintimis apie debatinę veiklą, jaunimo aktyvumo ir pilietiškumo skatinimą, istorinės atminties svarbą jaunų žmonių gyvenime dalinosi jaunosios kartos atstovai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Ukrainos. Ypač aktyvūs buvo Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos dalyviai, kurie diskusijoms pateikė net dvidešimt pranešimų.

Konferencijoje jaunųjų pranešėjų mintis papildė vyresniosios kartos atstovai: savo pranešimus pristatė renginio garbės svečiai Girvydas Duoblys ir Vytautas Toleikis.

Kovo 27 dieną Vilniuje įvykusi tarptautinė jaunimo debatų konferencija „IDEA Exchange 2010” pateisino renginio dalyvių ir organizatorių lūkesčius, todėl kitais metais planuojama tarptautinius jaunimo debatus Lietuvoje rengti dar kartą.

Apie konferenciją „IDEA Exchange 2010”

„IDEA Exchange 2010” – kovo 27 – 28 dienomis Vilniuje, Santaros vidurinėje mokykloje, vyko moksleiviams, studentams, jauniesiems debatininkams, žurnalistams jaunimo lyderiams, jaunimo organizacijų nariams, naujosios žiniasklaidos vartotojams ir kūrėjams skirta tarptautinė konferencija, kurios metu buvo inicijuojama tarptautinė idėjų sklaida, skatinamas jaunimo bendradarbiavimas, iniciatyvumas ir aktyvumas sprendžiant aktualias jaunimo problemas. Pagrindinė „IDEA Exchange 2010” Vilniuje tema – „Jaunimas ir istorinė atmintis”.

«

»

Kiti pranešimai

2012-04-04

Modernios būsto valdymo galimybės parodoje „Resta 2012”

Jau 19 kartą rengiamoje statybos ir remonto parodoje „Resta 2012”, kuri vyks balandžio ... Skaityti daugiau →

2015-04-17

Gramatinės klaidos žudo turinio marketingą

Ar skaitydami straipsnį naujienų portale, elektroninį laišką, internetinės svetainės informaciją ... Skaityti daugiau →

2016-04-21

„Coachella“ – festivalis, tapęs dar viena reklamos platforma?

Nesenai rašėme apie „Oskarų“ apdovanojimus, kuriuose dėl fotografų fotoblyksčių kovojo ne ... Skaityti daugiau →

2014-05-16

„Kauno Hanza dienos 2014“: Senosios Lietuvos istorija atgimsta komiksų pavidalu

Gegužės 16 dieną, penktadienį, 17.00 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×