arrow-up.svg moon.svg

„Pasyvaus namo“ asociacija praturtino savo narių gretas

Birželio mėnesį įvyko kasmetinis „Pasyvaus namo“ asociacijos suvažiavimas, kuriame buvo apžvelgiami praėjusių metų darbai, rezultatai bei pristatomi nauji nariai.

Trečius metus gyvuojanti „Pasyvaus namo“ asociacija dar labiau praplėtė savo narių ratą. Prie asociacijos prisijungė ir UAB „Elsis TS“, kurie aktyviai dirba siekiant diegti pažangiausius energetinių resursų taupymo sprendimus ir Vyriausybės vykdomoje daugiabučių namų renovacijos programoje ir individualiuose projektuose.

Pasak UAB „Elsis TS“ komercijos skyriaus vadovo Edmundo Gruzdžio, prie asociacijos prisijungti paskatino bendri tikslai ir vieningas požiūris.

„Pasyvaus namo“ asociacija sprendžia energetiškai efektyvių (pasyvių) namų sektoriaus klausimus bei vykdo šviečiamąją veiklą, o UAB „Elsis TS“ sprendimai apima šilumos apskaitos ir kitų energetinių resursų duomenų surinkimo automatizavimo priemones bei jų diegimą, pateikiant gyventojams galimybę stebėti, prognozuoti ir valdyti šilumos, elektros energijos ir kitų resursų sunaudojimą. Todėl, manau, kad mūsų bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas”, – sako E. Gruzdys.

„Asociacijoje yra 32 nariai, taip pat glaudžiai bendradarbiaujama su Vokietijos Passivhaus bei IG-Passivhaus bei Latvijos, Estijos ir Austrijos pasyvių namų asociacijomis. Manome, kad žmonės patys turėtų valdyti naudojamą energiją taip, kad kiek įmanoma labiau atitiktų jų individualius porekius, todėl galime pasiūlyti kompetentingus ir, svarbiausia, kompleksinius, daugelį sričių apimančius sprendimus žmonėms, kurie susiduria su efektyvaus energijos panaudojimo ar kitomis problemomis“, – asociacijos privalumus pažymi E. Gruzdys.

Pasak E. Gruzdžio, tiek UAB „Elsis TS“, tiek ir „Pasyvaus namo“ asociacija skiria daug dėmesio ekologiškoms ir energijos išteklių tausojimą skatinančioms technologijoms.

„Lietuvoje daugiabučiai sunaudoja daugiau kaip 30% visos galutinės energijos, todėl būtina pradėti energiją naudoti efektyviai. Pavyzdžiui, net 80% energijos yra sunaudojama šildymui ir karštam vandeniu. Norint taupyti, mes siūlome kompleksinius sprendimus: ne tik išorinių konstrukcijų apšiltinimą, bet ir vidinių inžinerinių sistemų atnaujinimą, kurios gali padėti sumažinti išlaidas net iki 30%”, – dėsto E. Gruzdys.

Anot „Elsis TS“ komercijos skyriaus vadovo, „Pasyvaus namo“ asociacija kaip tik ir padės žmonėms ir vystytojams bendradarbiauti bei pateikti kur kas kokybiškesnį produktą galutiniam klientui.

«

»

Kiti pranešimai

2009-10-19

Greitųjų vartojimo kreditų verslas klesti — mitas

Greitųjų vartojimo kreditų asociacijos (GVKA) nariai griauna žiniasklaidoje pastaruoju metu sukurtą ... Skaityti daugiau →

2013-03-27

Ar Europa perka Lietuvių dizaino įmonių paslaugas?

Versle „outsourcing’as“ arba užsakomųjų paslaugų pardavimas nėra naujiena, tačiau Lietuvoje ... Skaityti daugiau →

2011-11-16

Trečiojo elektros energijos rinkos liberalizavimo etapo metu – ypač išaugęs susidomėjimas nepriklausomais elektros energijos tiekėjais

Pirmųjų dviejų rinkos liberalizavimo etapų metu nepriklausomą elektros energijos tiekėją turėjo ... Skaityti daugiau →

2013-08-29

DRAG‘AS – 402,336 metrų adrenalino ir džiaugsmo

Amžinas  greičio troškimas ne tik neleidžia likti DRAG‘ui užmirštam, bet ir ir pritraukia vis ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×