arrow-up.svg moon.svg

Reklaminio veido paieškos įpusėjo!

Prieš keletą savaičių paskelbtas konkursas mažyliams susilaukė neįtikėtino dėmesio! Norinčiųjų tapti „Oilevegan“ veidu – daugiau nei pusė tūkstančio.

Konkurso organizatoriai džiaugiasi tėvelių aktyvumu. „Gavome be galo daug fotografijų. Šis konkursas – galimybė pradėti mažojo modelio karjerą. Visi mažyliai žavūs ir yra lygiaverčiai pretendentai konkuruoti su „žvaigždutėmis“, matomomis televizijos ekranuose ar žurnaluose“, – tvirtina vienas iš konkurso organizatorių.

Paklaustas, ar turi savąjį kandidatą į laimėtojus, organizatorius nusišypso ir diplomatiškai atsako, jog reikia luktelti, kol baigsis konkursas. „Net neabejoju, jog laukia įnirtinga kova tarp komisijos, kuri rinks mažylį, tapsiantį mažąja „žvaigžde“. Dalis komisijos jau turi savuosiuos favoritus, tad, tikiu, jog virs didžiulės aistros“, – bejuokaudamas kalbėjo organizatorius.

Primenama, kad nuotraukas įkelti į konkurso galeriją reikėtų iki birželio 25 dienos adresu www.oilevegan.lt/galerija. Projekte dalyvauti gali mažyliai iki 3 metų. Laimėtojus rinks galerijos lankytojai ir kompetentinga komisija, kurią sudarys fotografijos, marketingo ir dizaino sričių specialistai.

Pirmos vietos nugalėtojo laukia įspūdinga profesionali „Pix Studija“ (pixstudija.lt) fotosesija. Nuotraukos bus naudojamos visoje augalinės kilmės riebalų rūgščių Omega komplekso „Oilevegan“ reklaminėje medžiagoje.

Antrąją vietą užėmusio mažylio tėvelių laukia savaitgalis Druskininkuose, gydomajame ir poilsio SPA centre „SPA Vilnius SANA“, kur galės mėgautis atnaujintu mineralinio vandens baseino, pirčių kompleksu bei maloniomis SPA procedūromis (sana.spa-vilnius.lt).

Trečiasis laimėtojas bus apdovanojamas „Oilevegan“ produkcija, reikalinga smegenų vystymuisi, širdies, nervų sistemos darbo gerinimui, regėjimo, kraujotakos, imuniteto stiprinimui ir kt.

Daugiau informacijos oficialioje svetainėje www.oilevegan.lt.

Organizatoriai perspėja, kad konkurso temos neatitinkančios nuotraukos bus šalinamos ir prašo tėvelių atkreipti dėmesį, jog nuotraukoje mažyliai nebūtų visiškai apnuoginti.

«

»

Kiti pranešimai

2011-11-10

Etikečių ir pakuotės gamintoja UAB „Aurika“ 2012-uosius pasitiks gerokai išaugusi

UAB „Aurika“, užsiimanti fleksografine etikečių ir pakuotės spauda, nuolat orientuojasi į novatoriškų ... Read more →
2013-03-01

Pirmoji pasaulyje valgoma spausdintinė reklama!

Ar kada pagalvojote, kad radę krūvą naujienlaiškių ir kitų reklaminių lankstinukų savo pašto ... Read more →
2011-01-27

Individuali kūryba – dar vienas mitas?

Meno, mokslo ir kitose panašiose srityse egzistuoja dvi pagrindinės sąvokos, reglamentuojančios idėjų ... Read more →
2015-06-09

Vilkyčiuose – Europos automobilių kroso čempionato repeticija

Savaitgalį, birželio 6-7 dienomis, Vilkyčiuose rinkosi automobilių kroso gerbėjai, kurie turėjo ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×