arrow-up.svg moon.svg

„SMScredit.lt“ savo paslaugų maitinimo įstaigose nebeteiks

Atsižvelgdama į visuomenės bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) neigiamą požiūrį, bendrovė „SMScredit.lt“ viešojo maitinimo įstaigose paskolų paraiškų nebepriims. Smulkiųjų kreditų Lietuvos rinkos lyderė ir restoranų tinklus valdančios UAB „Makrofoods“ bei UAB „Vičiūnų grupė“ nutraukė bendradarbiavimo sutartis.

Šių metų lapkričio 5 dieną Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacija (LSVKA) ir VVTAT susitarė, jog asociacijos nariai neteiks arba nutrauks jau teikiamas paslaugas viešosiose maitinimo įstaigose bei azartinių lošimų vietose. Smulkiuosius kreditus teikianti bendrovė „SMScredit.lt“ savo pažadą įvykdė – restoranuose kreditai nebebus teikiami. „Nutraukę sutartis su restoranų tinklais, nutraukėme galimybę mūsų klientams paskolų paraiškas teikti viešojo maitinimo įstaigose. Sprendimas buvo priimtas nepaisant to, jog šiam projektui jau buvome išleidę nemažai pinigų: nupirkta įranga, įdiegtos aptarnavimo sistemos, pagaminti stendai, investuota į reklamą ir kt. Dalis visuomenės ir valstybinių institucijų nepritarė paskolų paraiškų priėmimui restoranuose. Jų nuomonė mums svarbi. Dėl šios priežasties, pasitarę su partneriais, nutraukėme sutartis“, – tikina „SMScredit.lt“ generalinis direktorius Gediminas Velička.

Smulkieji kreditai restoranuose buvo pradėti teikti tik gerai išanalizavus klientų poreikius. „Ilgą laiką kruopščiai analizavome savo klientų pageidavimus, pasiūlymus sukurti tiesioginį kontaktą – alternatyvą virtualiems procesams. Realizavę smulkiųjų kreditų teikimą restoranuose, kurie yra patogiausiose didžiausių Lietuvos miestų vietose, nesulaukėme nei vieno vartotojo skundo“, – pabrėžia Gediminas Velička.

Bendrovės vadovas, paklaustas, ar sutinka su VVTAT ir LSVKA požiūriu, jog vartojimo kreditų teikimas azartinių lošimų vietose ar įstaigose, kuriuose prekiaujama alkoholiu, gali daryti įtaką vartotojo ekonominiam elgesiui, pabrėžia, jog šiuo konkrečiu atveju prognozės, kad skolinsis išgėrę žmonės, nepasitvirtino. Statistiniai smulkiuosius kreditus teikiančios bendrovės duomenys rodo, jog 90% paskolų paraiškų restoranuose būdavo priimamos iki 15.00 val., pietų metu, kai alkoholis dažniausiai nėra vartojamas.

Nuo šios dienos smulkieji kreditai nebebus teikiami šiuose restoranuose: „Mambo pica“, „Bravaria“, „Charlie Pizza“, „Katpedėle“ ir „Carskoje Celo“.

«

»

Kiti pranešimai

2012-03-07

Tyrimas: privalomą kenkėjų kontrolės paslaugų pirkimą keičia sąmoningas įmonių apsisprendimas

Maisto produktų gamyba ir perdirbimas – viena konkurencingiausių pramonės šakų, kurioje būtina ... Read more →

2009-10-08

Raimondas Baikštys: „Abipusis bendradarbiavimas — ginklas prieš sunkmetį“

ES sanglaudos fondas skiria paramą aplinkos apsaugos projektams, kurie skatina vandens apsaugos ir valdymo ... Read more →

2011-10-12

Šilumos tiekimo tinklai rekonstruoti Marijampolėje, Palangoje ir Tauragėje

Vis didėjant šildymo kaštams, ieškoma būdų, kaip užtikrinti šildymo efektyvumą, patiriant kuo ... Read more →

2016-05-25

Vilkyčiuose „namų darbai“ atlikti

Iki Europos automobilių kroso čempionato etapo Vilkyčiuose likus mažiau nei 2 savaitėms, pristatyti ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×