arrow-up.svg moon.svg

„SMScredit.lt“ savo paslaugų maitinimo įstaigose nebeteiks

Atsižvelgdama į visuomenės bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) neigiamą požiūrį, bendrovė „SMScredit.lt“ viešojo maitinimo įstaigose paskolų paraiškų nebepriims. Smulkiųjų kreditų Lietuvos rinkos lyderė ir restoranų tinklus valdančios UAB „Makrofoods“ bei UAB „Vičiūnų grupė“ nutraukė bendradarbiavimo sutartis.

Šių metų lapkričio 5 dieną Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacija (LSVKA) ir VVTAT susitarė, jog asociacijos nariai neteiks arba nutrauks jau teikiamas paslaugas viešosiose maitinimo įstaigose bei azartinių lošimų vietose. Smulkiuosius kreditus teikianti bendrovė „SMScredit.lt“ savo pažadą įvykdė – restoranuose kreditai nebebus teikiami. „Nutraukę sutartis su restoranų tinklais, nutraukėme galimybę mūsų klientams paskolų paraiškas teikti viešojo maitinimo įstaigose. Sprendimas buvo priimtas nepaisant to, jog šiam projektui jau buvome išleidę nemažai pinigų: nupirkta įranga, įdiegtos aptarnavimo sistemos, pagaminti stendai, investuota į reklamą ir kt. Dalis visuomenės ir valstybinių institucijų nepritarė paskolų paraiškų priėmimui restoranuose. Jų nuomonė mums svarbi. Dėl šios priežasties, pasitarę su partneriais, nutraukėme sutartis“, – tikina „SMScredit.lt“ generalinis direktorius Gediminas Velička.

Smulkieji kreditai restoranuose buvo pradėti teikti tik gerai išanalizavus klientų poreikius. „Ilgą laiką kruopščiai analizavome savo klientų pageidavimus, pasiūlymus sukurti tiesioginį kontaktą – alternatyvą virtualiems procesams. Realizavę smulkiųjų kreditų teikimą restoranuose, kurie yra patogiausiose didžiausių Lietuvos miestų vietose, nesulaukėme nei vieno vartotojo skundo“, – pabrėžia Gediminas Velička.

Bendrovės vadovas, paklaustas, ar sutinka su VVTAT ir LSVKA požiūriu, jog vartojimo kreditų teikimas azartinių lošimų vietose ar įstaigose, kuriuose prekiaujama alkoholiu, gali daryti įtaką vartotojo ekonominiam elgesiui, pabrėžia, jog šiuo konkrečiu atveju prognozės, kad skolinsis išgėrę žmonės, nepasitvirtino. Statistiniai smulkiuosius kreditus teikiančios bendrovės duomenys rodo, jog 90% paskolų paraiškų restoranuose būdavo priimamos iki 15.00 val., pietų metu, kai alkoholis dažniausiai nėra vartojamas.

Nuo šios dienos smulkieji kreditai nebebus teikiami šiuose restoranuose: „Mambo pica“, „Bravaria“, „Charlie Pizza“, „Katpedėle“ ir „Carskoje Celo“.

«

»

Kiti pranešimai

2014-11-24

Organizacijos lyderis socialinėse medijose

Įvairiuose šaltiniuose kartojama mintis, jog organizacijos turi naudotis socialinėmis medijomis. Tačiau dar mažai diskutuojama apie įmonės… Plačiau
2014-07-02

G. Furmanavičius: Pasaulio ralio čempionatas Lietuvoje dar tikrai vyks dvejus metus

Liepos 2 d. vykusioje spaudos konferencijoje Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), VšĮ „Pasaulio ralio čempionato organizatorius… Plačiau
2011-03-24

Geologinės aplinkos monitoringas padės gauti operatyvią ir kokybišką informaciją apie požeminio vandens būklę

Pastaruoju metu visuomenė vis jautriau ima reaguoti į aplinkos problemas. Ji baiminasi dėl savo gyvenamosios vietos… Plačiau
2014-09-17

Muzika, komunikuoja per inovacijas

Kodėl „Apple“ ir „U2“ bendravimas sukėlė vartotojų nepasitenkinimą? Rugsėjo 9 dieną vykusiame kompanijos „Apple“ naujojo telefono… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×