arrow-up.svg moon.svg

Startuoja prekyba bilietais į WRC etapą Lietuvoje

Likus mažiau nei dviem mėnesiams iki birželio 26-29 dienomis Lietuvoje ir Lenkijoje vyksiančio 7-ojo FIA Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo „LOTOS 71st Rally Poland“ pradžios startuoja prekyba bilietais.

Dviejų valstybių organizuojamą bendrą etapą sudarys daugiau nei 360 km, 23 greičio ruožai. Lietuvos automobilių sporto gerbėjai istorinę galimybę išvysti geriausius pasaulio sportininkus, skriejančius Druskininkų apylinkių žvyriniais keliais, turės birželio 27 dieną.

Pasak renginio organizatoriaus Algio Poteliūno, Lietuvoje išvysime ne tik geriausius planetos ralio meistrus, tačiau ir su jais besigrumiančius lietuvaičius.

„Tai svarbiausias metų sporto renginys Lietuvoje, kuriuo domisi ne tik mūsų, tačiau ir daugelio kaimyninių šalių automobilių sporto gerbėjai. Visgi mūsų šalies keliais skries pasaulio ralio čempionas Sébastien Ogier bei tokios žvaigždės kaip Robert Kubica, Mads Østberg ir Thierry Neuville. Taip pat turėsime progą pamatyti, kaip su šiomis mega žvaigždėmis varžosi ir mūsų lietuviški ekipažai”, – sako jis.

Organizatorių teigimu, renginyje tikimasi sulaukti virš 50 tūkst. ralio gerbėjų iš Lietuvos ir viso pasaulio.

„Pirmaisiais metais nauji WRC etapai pritraukia labai daug fanų iš užsienio, kurie stengiasi keliauti ir palaikyti sportininkus. Visiems įdomu išvysti naują etapą, nematytas trasas bei šalį, todėl tikimės virš 50 tūkst. žiūrovų. Numatytos 6-7 žiūrovų zonos į kurias bilietai kainuos tikrai nedaug – kaina prasideda tik nuo 40 litų, todėl geriausius lenktynininkus galės išvysti visi”, – teigia A. Poteliūnas.

Lietuvoje bilietus nuo gegužės 5 dienos galima įsigyti www.bilietai.lt  arba BILIETAI LT kasose.

«

»

Kiti pranešimai

2013-02-15

Nustokite siųsti spam’ą!!!

Puikus vaizdo filmukas, kuris parodo, kaip spam’as apsunkina mūsų ir taip sudėtingą darbo dieną. ... Skaityti daugiau →

2015-03-28

LASF PREZIDENTU IŠRINKTAS ROMAS AUSTINSKAS

Šeštadienį, kovo 28-tą dieną, po įvykusio Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) suvažiavimo, ... Skaityti daugiau →

2016-10-11

Giedrius Notkus: naujos ralio trasos – papildomas iššūkis

Spalio 14-15 dienomis, Druskininkų-Lazdijų apylinkėse vyks Lietuvos ralio čempionato finalas – ... Skaityti daugiau →

2015-09-14

Medikai gelbės lenktynininkus

Jau 9-tą kartą vykstančiose Greitosios medicininės pagalbos (GMP) ekipažų varžybose šiemet dalyvių ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×