arrow-up.svg moon.svg

Už elektros energiją permokame iki 4 centų

Elektros energijos vartotojai, kurie vis dar nepasirinko nepriklausomo elektros energijos tiekėjo ir toliau moka už elektrą visuomeniniam tiekėjui 2 – 4 centais brangiau.  

Remiantis UAB „Energijos kodas“ projektų koordinatorės Editos Škut atliktais tyrimais, įmonės, kurios perka elektros energiją iš UAB „Energijos kodas“, sutaupo 10 – 15 procentų daugiau išlaidų elektros energijai, nei, kad ją pirktų iš visuomeninio tiekėjo.

„Šiomis dienomis, kai benzino kaina jau perkopė 5 Lt ribą, o aplinkui brangsta visos kitos prekės, manau, kad didžioji dalis elektros vartotojų turi puikią galimybę taupyti bent jau elektros išlaidas“, – teigia E. Škut.

Vartotojai, kurie perka elektros energiją iš visuomeninio tiekėjo, jau vasario mėnesį mokėjo 0,2048 ct/kWh. Tačiau prie šios kainos dar reikia pridėti visuomeninio tiekimo paslaugos kainą, kuri yra apie 0,0044 ct/kWh. Taigi vartotojas sumoka 0,2092 Lt (be akcizo ir PVM), kai tuo tarpu sudaręs elektros energijos pirkimo pardavimo sutartį su UAB „Energijos kodas“, elektrą pirktų net 2 – 4 centais pigiau visą sutarties laikotarpį.

„Kiek man žinoma, visuomeninio tiekėjo elektros kaina nemažės ne tik kovo mėnesį, bet greičiausiai ir visus ateinančius metus. Esant tokiai sutuacijai, sunku suprasti, kodėl kai kurios įmonės vis dar delsia rinktis galimybę mokėti už elektros energiją pigiau“, – tęsė E. Škut.

Kol kas nepriklausomus elektros energijos tiekėjus pasirinko tik apie 50% įmonių, kurių objektų leistinoji galia naudoti yra 30 kw ir daugiau. Efektyviai taupyti elektros energijos išlaidas nuo 2015 metų galės ir visi buitiniai vartotojai.

«

»

Kiti pranešimai

2015-03-10

LASF prezidento rinkimai įgauna pagreitį

Panašu, kad iki Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidento rinkimų likus mažiau nei ... Read more →
2014-06-27

Algis Poteliūnas: Pasaulio ralio čempionato etapas Lietuvoje įvyko

Pasaulio ralio čempionato (WRC) Lietuvoje etapas pasibaigė ne taip, kaip tikėjosi daugelis ralio fanų. ... Read more →
2015-05-20

Lietuviai paštu siunčia automobilių detales, medų ir netgi sraiges

Siuntų paslaugas teikiančių įmonių duomenimis, lietuviai kasmet siunčia vis daugiau siuntinių, ... Read more →
2010-10-25

Mobiliosios vadavietės užtikrins visuomenės saugumą

nformacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupei „Elsis“ priklausanti bendrovė „Elsis ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×