arrow-up.svg moon.svg

Grupė „Sel” — šiurpulingame „Grand Halloween Party”

Jau spalio 31 dieną Panevėžio „Cido” arenoje demoniškas Lietuvos šokių muzikos grupės „Sel”, Andy Lau bei „The WHITELINE club project” (SOLIARIS ir VIRUS J) pasirodymas. Siautulinga ir bauginanti Helovyno šventė garantuota!

„Nestandartinė scena, nereali, žavinčiai bauginanti aplinka jau paruošta! Garantuojame pribloškiantį vakarėlį”, — kalba su nekantrumu „Grand Halloween Party” laukiantis „Cido” arenos renginių skyriaus vadovas Tomas Inčikas.

Ryškų pėdsaką Lietuvos muzikos padangėje įrėžusi grupė „Sel” į Panevėžį grįžta po ilgos pertraukos. „Įspūdingas garso, šviesų ir video šou, geriausi „Sel” hitai, Andy Lau bei pirmą kartą Lietuvoje pasirodantis „The WHITELINE club project”. Pajusk šiurpinančią Helovyno dvasią”, — ragina šou organizatoriai.

Bilietus į „Grand Halloween Party” galima įsigyti elektroninės prekybos bendrovėje „Tiketa”. Bilieto kaina tik 36 Lt. Organizatoriai kviečia palaikyti vakaro dvasią ir puoštis Helovyno tema. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.tiketa.lt.

Vaišės arba pokštas!

«

»

Kiti pranešimai

2011-09-22

Su permainingais orais – peršalimas ir virusai

Medicinos specialistai perspėja, kad atėję džiuginantys šiltesni rudens orai – terpė virusams ... Skaityti daugiau →

2012-03-14

Su paukščiais grįžta ir ligos

Sugrįžus pavasariui, bunda gamta, atitirpsta užšalę vandens telkiniai, parskrenda peržiemoję paukščiai. ... Skaityti daugiau →

2013-02-07

Televizija neužleidžia pramogų ir naujienų lyderės pozicijų

Kiekvienais metais yra prognozuojamas televizijos nuosmukis, tačiau šis media kanalas vis dar išlieka ... Skaityti daugiau →

2011-01-27

Socialinė atsakomybė — prabanga?

Klausimas, ar socialinė atsakomybė — prabanga, manau, diskusijų susilaukia ne tik ekonomikos sunkmečio ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×