arrow-up.svg moon.svg

Grupė „Sel” — šiurpulingame „Grand Halloween Party”

Jau spalio 31 dieną Panevėžio „Cido” arenoje demoniškas Lietuvos šokių muzikos grupės „Sel”, Andy Lau bei „The WHITELINE club project” (SOLIARIS ir VIRUS J) pasirodymas. Siautulinga ir bauginanti Helovyno šventė garantuota!

„Nestandartinė scena, nereali, žavinčiai bauginanti aplinka jau paruošta! Garantuojame pribloškiantį vakarėlį”, — kalba su nekantrumu „Grand Halloween Party” laukiantis „Cido” arenos renginių skyriaus vadovas Tomas Inčikas.

Ryškų pėdsaką Lietuvos muzikos padangėje įrėžusi grupė „Sel” į Panevėžį grįžta po ilgos pertraukos. „Įspūdingas garso, šviesų ir video šou, geriausi „Sel” hitai, Andy Lau bei pirmą kartą Lietuvoje pasirodantis „The WHITELINE club project”. Pajusk šiurpinančią Helovyno dvasią”, — ragina šou organizatoriai.

Bilietus į „Grand Halloween Party” galima įsigyti elektroninės prekybos bendrovėje „Tiketa”. Bilieto kaina tik 36 Lt. Organizatoriai kviečia palaikyti vakaro dvasią ir puoštis Helovyno tema. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.tiketa.lt.

Vaišės arba pokštas!

«

»

Kiti pranešimai

2016-02-19

„Nike” nutraukia rėmimo sutartį prieš homoseksualumą pasisakiusiam Manny Pacquiao

Jau ne pirmas atvejis pasaulyje, kuomet pasisakiusieji prieš homoseksualumą ar kaip kitaip juos įžeidę ... Skaityti daugiau →

2009-10-20

Konkursas „Korupcijai – NE” pratęstas

Labdaros ir paramos fondas „Kauno Plėtros Forumas” (KPF), Kauno miesto savivaldybės tarybos ... Skaityti daugiau →

2012-06-21

Didžiausios klaidos kovojant su kenkėjais

Būsimas šiųmetis derlius ūkininkams sukelia ne tik džiaugsmą, bet ir rūpesčius. Jeigu iš anksto ... Skaityti daugiau →

2011-04-22

Smegenims – augalinės kilmės riebalų rūgštys Omega

Ne vienas atliktas medicininis tyrimas konstatuoja, jog riebalų rūgštys Omega turi didelę įtaką ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×