arrow-up.svg moon.svg

Dinozaurai netrukus sudrebins ir Lietuvą

Su lig kiekviena diena vis garsiau girdimas milžiniškų dinozaurų riaumojimas. Netrukus priešistorinių būtybių žingsniai sudrebins Baltijos šalių žemę. Šią savaitę „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ atvyksta į Estijos sostinę Taliną, o lapkričio 27 – 29 dienomis BBC įgyvendintas keliaujantis švietimo, istorijos ir pramogų šou pasieks ir Lietuvą, Vilniaus „Siemens“ areną.

Turas po Europą prasidėjo rudens pradžioje. Dinozaurai jau spėjo užkariauti Švedijos, Norvegijos, Rusijos žiūrovų simpatijas. Šou susilaukė itin didelio susidomėjimo — kiekvienoje šalyje įvyko nuo aštuonių iki dešimt pasirodymų. Šį grandiozinį ir neišdildomą įspūdį paliekantį renginį šiemet pamatė jau apie 2 mln. žmonių visame pasaulyje.

Netylančios kalbos apie „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ sukėlė tikrą ažiotažą ir Lietuvoje. Organizatoriai skelbia papildomą renginį, vyksiantį lapkričio 29 dieną 16 val.

Vidmantas Šiugždinis, UAB „SEVEN entertainment“ generalinis direktorius, besidžiaugdamas teigia: „Kalbos apie spaudoje pasirodančias gigantiškų dinozaurų fotografijas, televizijoje girdimą jų žavintį riaumojimą netyla. Ir tai suprantama. Juk tai ne šiaip pramoginis šou, o visame pasaulyje garsus keliaujantis švietimo, istorijos ir pramogų projektas, kuriam buvo suteiktas ne vienas apdovanojimas, įvertinantis kūrybiškumą, aukščiausią meistriškumo lygį. Atsižvelgdami į tai, kad žinia, apie pasirodantį renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“, sulaukė itin didelio susidomėjimo, nedvejodami nusprendėme suorganizuoti papildomą seansą“.

Be to, į „Siemens“ areną įžengs penkiais dinozaurais daugiau nei buvo žadėta! „Dar daugiau milžiniškų dinozaurų — dar daugiau nepakartojamų emocijų. Dvidešimt pribloškiančių, realiai atrodančių, nepriekaištingai judančių priešistorinių būtybių taps aktoriais, su kinematografišku tikrumu vaizduojantys pasaulio istorijos pėdsakus ir dinozaurų evoliuciją“, — pasakoja Vidmantas Šiugždinis.

Renginį „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ rengia bendrovė „SEVEN Live“, užsiimanti koncertų ir šou organizavimu. Bendrovė jau surengė „R.E.M.“, „Sensation“, Avril Lavigne, Lenny Kravitz, „Linkin Park“, „Def Leppard“, „Backstreeet Boys“, „Depeche Mode“, Stingo, Philo Collinso, „Pet Shop Boys“, Toto Cutugno, Ozzy Osbourne, „Nightwish“, Chriso De Burgho ir kitų atlikėjų koncertus.

«

»

Kiti pranešimai

2009-10-21

Kokybės vadybos sertifikatas — prevencija prieš sukčius

Atsižvelgdama į vartotojų poreikius ir siekį užtikrinti kokybiškų paslaugų teikimą bei užkirsti ... Read more →
2013-03-20

Vilniaus ir Palangos oro uostai užtikrins saugesnius skrydžius

Šiemet Vilniaus ir Palangos oro uostų darbas taps kur kas modernesnis, o skrydžiai saugesni, dėl ... Read more →
2012-04-17

Sudie „lėktuvėlių“ žaidimams prie stalo

Valgydami įsisaviname vertingas maisto medžiagas, kurios itin svarbios augančiam organizmui. Tačiau ... Read more →
2013-05-14

Euro zona gali dar labiau kilstelėti gyvenamojo NT kainas Lietuvoje

Nekilnojamojo turto ekspertai prognozuoja, kad Lietuvoje gali pasikartoti Estijos ir kitų euro zonos ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×