arrow-up.svg moon.svg

Elektros tiekėjai vartotojams siūlo kūrybiškus sprendimus

Nepriklausomi elektros energijos tiekėjai siūlo mažinti elektros sąskaitas ne tik sudarant sutartį su jais ir užsitikrinant 2-4 ct pigesnę elektrą, bet ir dalyvaujant atsakingo elektros vartojimo programoje „Planuok atsakingai“.

Planuoti skatins kūrybiškai

Nepriklausomi elektros energijos tiekėjai gali pasiūlyti iki 20 procentų mažesnes elektros sąskaitas, tačiau nuo šiol jų kūrybiški sprendimai leis prisidėti ir prie socialiai atsakingos bendruomenės kūrimo bei laimėti paskatinamuosius prizus visam kolektyvui.

Pasak UAB „Energijos kodas“ pardavimų vadovės Editos Škut, kiekvienas klientas pasirašydamas sutartį su NEET pateikia preliminarius planuojamus suvartoti elektros energijos kiekius sutarties galiojimo laikotarpiui, kuriais NEET vadovaujasi pirkdami elektros energiją savo vartotojams.

„Tikslus suvartojamos elektros energijos poreikio nustatymas yra itin aktualus nepriklausomiems elektros energijos tiekėjams. Žinodami tikslius poreikius, galime įsigyti atitinkamą kiekį elektros energijos ir maksimaliai sumažinti perteklinės energijos pirkimus. Žinoma, tai leidžia koreguoti kainas naudinga mūsų klientams linkme”, – teigia E. Škut.

Norėdamas paskatinti įmonių bendruomeniškumą UAB „Energijos kodas” inicijuoja naują projektą „Planuok atsakingai”, kurio tikslas skatinti elektros vartotojus stebėti jų įmonės elektros vartojimą ir jį planuoti, o už tai dar laimėti prizus savo kolektyvui.

„Įmonės, kurios tiksliausiai skaičiuos suvartojamą elektros energijos poreikį, neturės įsiskolinimų, laiku apmokės sąskaitas bei atves bent vieną naują klientą –  gaus tam tikro dydžio mūsų skirtą prizą. Manome, kad šis sprendimas paskatins įmones atsakingai planuoti ir prisidės prie visos elektros vartotojų ir tiekėjų bendruomenės gerovės“, – apie kūrybišką sprendimą pasakoja E. Škut.

Konkurso idėją „pakišo” klientų iniciatyvumas

Pasak įmonės atstovės, projekto „Planuok atsakingai“ idėja atsirado peržvelgiant praėjusių metų rezultatus, kuriuose buvo pastebėta, puikus kelių įmonių elektros energijos poreikio skaičiavimas. Šios įmonių iniciatyvos inspiravo idėją sukurti projektą, kuris elektros vartotojus sujungtų į vieną bendruomenę, skatintų kolektyviškumą ir, žinoma, bendrų pastangų dėka leistų mažinti elektros kainas.

„AB „Klovainių skalda” ir „VĮ prie Marijampolės pataisos namų“ 2012 metais parodė iniciatyvą ir gali tapti puikiu pavydžiu, kaip  bendradarbiaujant galime pasiekti puikių rezultatų. Šios įmonės nuolat stengiasi mus informuoti dėl planuojamų suvartojamos elektros energijos kiekio pokyčių, todėl 2012-aisiais šioms bendrovėms pavyko išlaikyti pageidaujamą minimalią planavimo paklaidą.  Jiems atsidėkodami norime apdovanoti šių organizacijų kolektyvus, darniai dirbančius ir kruopščiai planuojančius elektros poreikį bei užtikrinančius, kad sąskaitų apmokėjimus gauname laiku“ – sako ji.

Anot „VĮ prie Marijampolės pataisos namų“ generalinio direktoriaus Kęstučio Valentos, išlaidos elektros energijai yra gana didelės, todėl reikia stengtis taupyti skaičiuojant elektros suvartojimą ir pasirenkant nepriklausomą elektros energijos tiekėją.

„UAB „Energijos kodą” pasirinkome, nes buvo priimtinos atsiskaitymo ir taupymo sąlygos, o gautas prizas už tiksliai skaičiuojamą elektros energijos poreikį išties nustebino. Labai teigiamai vertinu tokius projektus, kurie, sakyčiau, net keičia požiūrį į įmonę ir bendravimą paverčia glaudesniu”, – įspūdžiais dalinasi K. Valenta.

Nepriklausomas elektros energijos tiekėjas UAB „Energijos kodas“ tikisi, kad „Planuok atsakingai“ programa paskatins esamus ir būsimus klientus tiksliau skaičiuoti suvartojamą elektros energijos kiekį ir suteiks progą nudžiuginti kolektyvą vertingomis dovanomis.

«

»

Kiti pranešimai

2013-09-13

Kodėl užsigeidžiam to, ką turi kiti?

Jeigu atsisėstumėte vietoje, kurioje yra nemažai žmonių: parke, prekybos centre ar miesto alėjoje ... Read more →
2015-06-25

Pašto siuntiniuose – bitės, vanduo, ginklai ir net žmogus

Kiekvienais metais populiarėjant greitųjų kurjerių paslaugoms, patogumo vedini lietuviai siunčia ... Read more →
2016-09-19

Kas po lemiamos kovos taps Lietuvos automobilių ralio čempionu?

Spalio 14-15 dienomis vyks lemiama kova dėl Lietuvos automobilių ralio nugalėtojo karūnos ralyje ... Read more →
2011-01-27

Lietuva – virš bedugnės stovinti bejėgė mergelė?

Nauja valdžia savo darbus pradėjo gan sunkiu  metu, kai per pasaulį nuvilnijo ekonominė krizė. ... Read more →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×