arrow-up.svg moon.svg

Įmonių grupė „Elsis” bendradarbiaus su integruotos komunikacijos bendrove „Visetas”

Penkių įmonių, savo veiklas vystančių informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) bei elektroninių inžinerinių sistemų srityse, grupė „Elsis” ir integruotos komunikacijos bendrovė „Visetas” tapo partneriais.

Pasirašiusi ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, bendrovė „Visetas” nuo šiol atsakinga už įmonių grupės „Elsis” viešuosiuos ryšius. „Dirbdami su šiuo metu viena iš didžiausių ITT ir elektroninių inžinerinių sistemų bendrovių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, sieksime išnaudoti visas galimybes ir įgytą patirtį. Partneryste su įmonių grupe „Elsis” laikome ypatinga galimybe. Tikime, jog atidžiai suformuluota, reikiamu laiku bei tinkamu kanalu paskleista žinia kurs abipusį visuomenės ir įmonių grupės „Elsis” supratimą”, — teigia IK bendrovės „Visetas” direktorius Mindaugas Narijauskas.

Paklaustas apie priežastis, kodėl ėmėsi ieškoti strateginio partnerio, besirūpinančio įmonių grupės „Elsis” komunikacija, Arūnas Gedvila, bendrovės „Elsis” generalinis direktorius, teigia: „Siekiame, kad viešųjų ryšių valdymo veiksmai būtų strategiški ir tikslingi. Mūsų įmonių grupė įgyvendina itin sudėtingus projektus tiek valstybiniuose, tiek privačiuose sektoriuose, todėl su įdiegtomis inovacijomis: „protingas būstas”, „vieno langelio” principo diegimas, e.demokratija ir kt., norime supažindinti didesnę visuomenės dalį. Tikimės, kad bendradarbiavimas su pasirinktais partneriais patenkins mūsų lūkesčius”.

«

»

Kiti pranešimai

2014-06-17

G. Kaminskas: Po šio sezono fanų turėsime gerokai daugiau

Įsibėgėjus ralio sezonui, kalbamės su Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) ralio komiteto ... Skaityti daugiau →

2016-06-28

Sebastian Vettel: „Tapti profesionalu užtrunka laiko, todėl turime jo sau duoti“

Aistra lenktyniauti, autosporto tendencijos ir kelionė laiku (praeitis-dabartis-ateitis) buvo pagrindinės ... Skaityti daugiau →

2013-06-18

Naujas aerodinaminis vamzdis užtikrins tikslesnius vėjo matavimus

Gegužės mėnesį Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos pradėjo naudotis ... Skaityti daugiau →

2013-06-10

4 patarimai jaunam marketingo specialistui

Marketingas – tai nuolatinių pokyčių sfera, kurioje viskas yra labai laikina. Tačiau vienas iš ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×