arrow-up.svg moon.svg

Už kartingo federacijos vairo sėdosi naujas prezidentas

Nuo šių metų sezono už Lietuvos kartingo federacijos (LKF) vairo sėdosi naujas prezidentas (LKF) Ramūnas Savickas, pakeitęs ankstesnį LKF vadovą Darių Jonušį. Gavęs balsų daugumą prezidentu Ramūnas Savickas išrinktas šių metų sausio 23 dieną vykusio eilinio Lietuvos kartingo federacijos narių suvažiavimo metu.

Paklaustas apie pasikeitimus Lietuvos kartingo federacijoje, ateities planus, Ramūnas Savickas teigė: „Kartu su LKF taryba itin didelį dėmesį skirsime kartingo sporto populiarinimui. Kartingas gali tapti itin efektyvia prevencine priemone, t.y. kuo daugiau vaikų pasiners į jiems patinkančią veiklą, tuo visuomenė taps saugesnė. Varžybose dalyvauti leidžiama sulaukus aštuonerių. Kiekvienas iš mūsų turime jausti atsakomybę, kokią kartą auginame, kokią bendruomenę kuriame, ką suteikiame vaikams”. Be to, LKF prezidentas pabrėžia, kad ši sporto šaka suteikia galimybę jau nuo mažų dienų įgyti vairavimo praktikos ir užtikrinti saugumą keliuose.

„Planuojame suteikti galimybę į kartų varžybas atvykti ir vaikams iš prieglaudos namų, vasaros stovyklų ir kt. Sieksime juos supažindinti su šia sporto šaka ir suteiksime galimybę patiems pasėdėti už profesionalaus karto vairo”, — pasakojo Ramūnas Savickas ir prasitarė, jog varžybų metu nei dalyviai, nei žiūrovai nenuobodžiaus. „Šiais metais Baltijos taurės čempionate planuojame sulaukti apie šimtą dalyvių, t.y. dvigubai daugiau nei praeitų sezonų metu. Be to, į Lietuvos kartingo čempionatą įtraukta ir sparčiai pasaulyje populiarėjanti „Rotax MAX” serija. Adrenalino, azarto, turiningo laisvalaikio netrūks nei dalyviams, nei stebėtojams”, — teigė LKF prezidentas.

Pasiteiravus, kokių darbų jau imtasi, Ramūnas Savickas patvirtino, jog šiuo metu į veiklą bandoma žvelgti strategiškai, tad pirmiausiai orientuojamasi į rėmėjų paieškas ir varžybų kokybės gerinimą. „Glaudžiai bendradarbiaujame su Estijos ir Latvijos federacijomis, dalinamės patirtimi, ieškome naujų būdų, padėsiančių visuomenę supažindinti su kartingu. Ruošiame veiklos bei integruotos komunikacijos strategijas, artimiausiu metu pradėsime jų įgyvendinimą. Tikimės visuomenės palaikymo”, — kalbėjo LKF vadovas.

Nuo šių metų LKF prezidentu tapęs Ramūnas Savickas kartingu susidomėjo daugiau nei prieš aštuonerius metus. Tuo metu šioje srityje sportininko karjerą pradėjo sūnus. Pasitraukus sūnui iš sporto, nuo 2005 metų Ramūnas Savickas tapo varžybų organizatoriumi.

Susirinkimo metu į LKF tarybą buvo išrinkti Tadas Vaitkevičius, Renaldas Klimanskas, Ričardas Paškevičius, Raimondas Neverdauskas, Vitalijus Gudzenko, Nerijus Beržinis.

«

»

Kiti pranešimai

2014-05-16

WRC komandos: M-SPORT

Artėjant birželio 27 dienai, kai Lietuvoje, Pasaulio ralio čempionato (WRC) etape, išvysime geriausius ... Skaityti daugiau →

2011-01-27

Politinės komunikacijos žingsnis į priekį?

Propaganda…žodis didžiajai visuomenės daliai keliantis itin neigiamas emocijas. Viena iš priežasčių ... Skaityti daugiau →

2013-03-28

Nauja įranga leis tiksliau nustatyti galimus potvynius Lietuvoje

Naujai įsigyta ir įdiegta hidrologinė matavimo įranga leis gauti ir teikti tikslesnę ir operatyvią ... Skaityti daugiau →

2009-11-18

Laikas pamiršti apdulkėjusius skeletus ir suakmenėjusius pėdsakus

Daugiau nei prieš dešimtmetį Tim Haines sumanė sukurti stebuklą. Jis įkvėpė gyvybę priešistorinėms ... Skaityti daugiau →

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku ×